Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire idegesí a férjem? Nemrég ikreink születtek, első babák és folyamatosan nézi őket, beszél hozzájuk, gügyög a kis ágy mellet, pedig még nem is értik.

Figyelt kérdés

Énekel pelenka csere kozben. Ne értsetek félre ez szépenek, és jónak hangzik, de baromi idegesítő. én is szeretem a kicsiket, de ő túlzás amit művel velük. Mit csináljak?

A másik meg a családja,első unokák a picik és ha jönnek nem lehet velük beszélgetni mint régen,mindig a baba,a tanácsok... A párom nagynénjei is folyton telefonálnak,baba ruhákat küldenek ami jól hangzik de sok....bejön a nagynénje és a halott rokonaikhoz hasonlitgatják a fiúkat dédpapa szeme,nagybácsi arc stb...baromi irritáló h amint megyek fürdeni már is kiveszi a srácokat és ölelgeti meg fetreng velük az ágyban,azt sem hagyja,hogy a babákat külön szobában altassuk mihelyt sír már rohan be az éjszaka kozepén és így el leszenk kapatva....tény h nekem nem jo a kapcsolatom a családommal,de amit ők csinálnak szerintem nem egészséges,hogy kérjem meg,hogy hagyja abba,hogyan tiltsam ki a családját (sajnos a házat amiben élünk párom nevére iratták a nagyszülei és nem feles) ,hetente legalább egyszer beállítanak párom nagynénjei és az az 1-2 óra heteknek tűnik,szeretem a párom,de kriminális amit művel.Kérem,hogy értékelhető véleményt írjatok!



2017. jan. 4. 14:34
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Akkor amíg ott a család menj el a barátnőiddel vagy olvas egy könyvet vígy ilyesmi. Ők boldogok hogy kedvükre nyúzhatják a gyerekeket neked meg nem kell őket elviselned.

Azzal nem értek egyet hogy a férjed viselkedése (kivéve talán a sírdogálást de olykor még az is belefér) férfiatlan lenne. Az éneklés meg jót tesz a gyereknek akkor is ha hamis. Énekelj te is akkor nem zavar a férjed hangja.

Azt megértem hogy zavar az átjáróház de abban igaza van a férjednek hogy idővel lenyugszanak és ha heti pár órát kell csak őket elviselni az még nem a világ. Ahogy írtam addig foglald el magad elvégre nem hozzád jönnek ha jól értem.

Azt se értem miért baj hogy olyan rokonokhoz hasonlítják a gyereket akik már elmentek. Én a mai napig megkapom hogy olyan vagyok mint a dédim pedig egyrészt már nem vagyok csecsemő másrészt a dédim már igen igen régen meghalt.

Én inkább úgy érzem hogy féltékeny vagy arra hogy mások is foglalkoznak a gyerekkel (ez a miért veszi ki miért beszél hozzá miért fotózza stb) ki akarod sajátítani ami gondolom az anyaságból (is) fakad de ettől még nem jogos.

Mindenesetre próbáld meg megbeszélni ezeket a dolgokat a férjeddel normális hangnemben és világosan közölve hogy mi zavar téged.

Bár én a legtöbbet fölfújt dolognak érzem nem vagyunk egyformák és ha téged ennyire zavar akkor ideje közölni mert ennél csak rosszabb lesz a helyzet ha még jobban felhúzod magad. Kössetek kompromisszumokat.

2017. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
73%

Nálam egy kompromisszum lenne, ha

1. heti egy alkalommal sem viseli el a családomat

2. asszony szerint a családom már nem a családom

3. ki akarja tiltani a házamból a családomat (amit irigyel is, hogy sajnos a nagyszülők a férj nevére írták)

Szóval a kompromisszum az lenne, hogy most takarodik el a háztól, vagy azonnal?

2017. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósod testvérei is a család részei. Én gyerekként imádtam a nagymamám testvéreit, nagyon jó fej öreg népek voltak, jó sztorikat meséltek és szívesen voltam velük. Neked nincs szükséged ikrek mellett szabadidőre? Máris ott ülnek a potenciális bébiszitterek!
2017. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Oké már látom,hogy nem kapok semmi hasznos tanácsot,ennek nincs értelme,nem ti éltek egy olyan házban amihez kb.semmi közötök,mert ugye csak a férjemé,ami nem baj de ha házasok vagytok az a legkevesebb,hogy minden közös,oké h nem hozta fel h nem az enyém de nem is jezte h járna nekem is valami,így kell tűrnöm megértem énhogy mindenki engem tart a hálátlannak de h senki ne írjon egy jo tanácsot?!?! Nincsen bennetek empátia?remélem h nektek is adatik egy ilyen helyzet ha életetek szerelmenek gyereket szultok.akkor majd mindenki megerti min megyek keresztu....remelm nektek is ferj helyett egy gügyörésző,fontoskodo alak jut...koszonom nem kerek tobb valaszt
2017. jan. 4. 18:53
 25/49 anonim ***** válasza:
81%
Ha gyűlölöd és lenézed a férjedet akkor hagyd el, hidd el, ez mindkettőtöknek jobb lenne. De a gyerekeket hagyd nála, ott jobb helyen lesznek. Rengeteg hasznos megnyilvánulást kaptál, de te csak hajtogatod az ostobaságaidat. Tudod mit? Tartsál akkor szeretőt. Valami jó férfias pasit aki pelenkát max még csak tévé reklámban látott. Amíg a nagyszülők és az ő rokonaik (a gyerekeidnek is a rokonai) a kicsikre vigyáznak, te vagy a férjeddel próbáld rendezni a kapcsolatodat, vagy randizz egy szupercsődörrel. Ez jó megoldásnak látszik?
2017. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
80%
Irigy, vagy és haszonleső, ez a szomorú igazság. Sajnálom a férjedet.
2017. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Itt mindenki egy szörnyetegnk gondol,nem utálom a férjem,imádom ahogyan fiaimat is!nem kell sem szerető,sem válóper.különböző családokbol származunk.Én a normális,telefonon beszélős családból.


Ő a tutujgatós,összejöveteleken résztvevós,felköszöntős,összejárós,gagyogós,mindenkivel ápoljuk a jóviszonyt családból.

Ugye ő egy apró városbol származik és n tudja milyen a nagyvárosi élet,mikor a fiúkat vártam beköltöztünk ide a nagyszülei családi házába,amit kérésemre sem adtunk el mivel itt nőtt fel szinte minden rokona,élhetnék nagyvárosban is,de nem ettől a háztol nem lehet megválni! Szeretnék szép életet a szeretteimmel,de számára nem csak én vagyok és a babák hanem mások is.Igen is zavar,hogy gügyörészik mivel azelőtt igazi vagány volt.Römipartykra,horgász versenyekre járt,sosem gagyogott,meg énekelt és megrémít a változás,a kutyusaimat is kirakta az otthonunkbol,ha most ez van mi lesz később?!?!? Az én anyukám nem zavart minket mikor haza jöttem korházbol,de az ő nénjei egyböl jöttek fürdetni,meg mutatni,hogy kell kenni,fürdetni,törölni.Nem 10 gyerekünk van csak 2,miért hiszik,hogy nekünk teher.A párom megfürdeti őket én meg öltöztetem ennyi.De ők az első 3 napban minden este jöttek fürdetni....meg babonásak,az a sok hülyeség piros szalag,köpködés oldalra,stb... A párom szerint ez nem nagy gond,idősek ezek hagyományok.Arra senkisem gondol,hogy mi normálisak vagyunk és nem akarunk hagyományokat tovább adni? Boldog életet akarok,de a gagyogás meg a sok nép megrémít.nem az a normális ha ismerjük a szüleinket,talán a nagyszülőket,esetleg a nagynénénket de minek kell összejárni távoli rokonokkal,az apjukat,hogy fogják tisztelni ha mindig ölelgeti,tutujgatja őket?

2017. jan. 4. 19:51
 28/49 anonim ***** válasza:
100%

Normális, telefonálós család...aha, persze. Mondd, téged a szüleid hogy hoztak össze, faxon?

Hogy fogják tisztelni az apjukat? Egyfelől nem fog kisbaba módján gügyögni amikor nagyobbak lesznek. Egy pici babával az ő szintjén gügyögünk, egy nagyobb gyerekkel meg az ő szintjén beszélünk. A gyerek meg azt a szülőt tiszteli és szereti aki foglalkozik vele. Ennyi.

2017. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani vagy ilyesmi, de nem az a bajod véletlen, hogy ahelyett, hogy veled foglalkoznának mindenki a babát szeretgeti? Ő róla érdeklődnek, stb.

A szavaidból kivéve, a férjed is inkább velük foglalkozni, nem veled. Ha ez a probléma, leülhetnétek megbeszélni, hogy attól még hogy anya lettél nő is vagy és kezeljen úgy.

Bár a magánvéleményem az, hogy a férjed irtó aranyos amiért ennyit foglalkozik a gyerekkel. Az éneklős rész kifejezetten mosolyt csalt az arcomra.:)

Egyébként ezt a ház dolgot meg végképp nem értem, férj és feleség vagytok ezek után a közösen megszerzett vagyon eleve közös tulajdon, kivéve ha házassági szerződés van. Vagy rosszul tudom? Mindenesetre az elég csúnya dolog, ha ez a ház kérdés ennyire kiakaszt. Mármint közösen éltek benne, még ha jogilag mégsem közös akkor is a te otthonod is. Ha a férjed, nem dörgöli folyton az orrod alá, hogy ez az ő nevén van miért akaszt ez ki ennyire?

2017. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a legtöbb nő ilyen férjről és apáról álmodik. Szerintem sokkal őszintébb és szeretet teljesebb kapcsolat alakul ki egy ilyen szülővel mint egy karótnyelt farokkal aki hétvégén talán kegyeskedik két híradó között levinni a kölköt biciklizni egyet ha már ennyit nyafog miatta aztán ezzel le is tudta az apaságot egy hétre. Kell a gyereknek a kötődés és hogy érezze hogy szeretik. Te egy sokkal ingerszegényebb környezetből érkeztél így az ő zsongásuk zavar. Erre írtam én és többen is hogy beszéld meg a férjeddel hogy neked ne kelljen körülugrálnod őket. Addig találj valami más programot amíg ott vannak ők kiélvezik a babázást neked meg nem kell jó pofiznod.

Erről a ház dologról meg vagy akadj le vagy beszéld meg a férjeddel. Egyrészt úgy csinálsz mintha terrorban élnél hisz nem a te házad te még szólni sem mersz a másik oldalról meg szidod a férjed hogy nem férfias. Na most akkor egy olyan ember akivel lehetetlen leülni beszélni de akkor minek szültél neki vagy egy empatikus kedves ember aki épp nyakig rózsaszín felhőkben lubickol? Mert ha a második akkor ne mivelünk vitatkozz hanem tegyél úgy mintha felnőtt nő lennél és beszéld meg a pároddal a problémáidat.

Nekem nagy vágyam hogy a gyerekeim nagy családban nőhessenek fel és az apjuk rajongjon értük. A nagycsalád valószínűleg nem lesz meg de én a földhöz verném a valagam a te helyzetedben. És ahogy látom itt mindenki más is így gondolja így olyan választ nem fogsz kapni amilyenre vársz. Ülj le a pároddal és keressetek olyan megoldást a dolgokra ami mindkettőtöknek megfelel.

2017. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!