Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire idegesí a férjem? Nemrég ikreink születtek, első babák és folyamatosan nézi őket, beszél hozzájuk, gügyög a kis ágy mellet, pedig még nem is értik.

Figyelt kérdés

Énekel pelenka csere kozben. Ne értsetek félre ez szépenek, és jónak hangzik, de baromi idegesítő. én is szeretem a kicsiket, de ő túlzás amit művel velük. Mit csináljak?

A másik meg a családja,első unokák a picik és ha jönnek nem lehet velük beszélgetni mint régen,mindig a baba,a tanácsok... A párom nagynénjei is folyton telefonálnak,baba ruhákat küldenek ami jól hangzik de sok....bejön a nagynénje és a halott rokonaikhoz hasonlitgatják a fiúkat dédpapa szeme,nagybácsi arc stb...baromi irritáló h amint megyek fürdeni már is kiveszi a srácokat és ölelgeti meg fetreng velük az ágyban,azt sem hagyja,hogy a babákat külön szobában altassuk mihelyt sír már rohan be az éjszaka kozepén és így el leszenk kapatva....tény h nekem nem jo a kapcsolatom a családommal,de amit ők csinálnak szerintem nem egészséges,hogy kérjem meg,hogy hagyja abba,hogyan tiltsam ki a családját (sajnos a házat amiben élünk párom nevére iratták a nagyszülei és nem feles) ,hetente legalább egyszer beállítanak párom nagynénjei és az az 1-2 óra heteknek tűnik,szeretem a párom,de kriminális amit művel.Kérem,hogy értékelhető véleményt írjatok!



2017. jan. 4. 14:34
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Nyilván én sem vagyok tökéletes,és vissza olvasva tényleg nem valami szép dolog ilyet írni életem párjárol.Mindig az volt a véleményem,hogy ha többen mondanak valamit akkor abban lehet valami igazság,én belátom,hogy bizonyos dolgokban szerencsés vagyok,de nekem sem könnyű,sőt... Most,hogy itt kiadtam magambol mindent,talán ez is volt a cél,hisz neki megsem mondhatom h "utálom a családod" mert nem is csak fura ez nekem,kicsit tuljátszák szerepüket...de mind.1 a párom 26 éves és fiatalok vgyunk meg gugyoreszeshez de ez nemjelenti azt h bánnám az ikrwk letezeset mert imadom oket csak kiabrandito hogy ilyen gyerekes lett parom holott igazi vagány fajta volt mindig,sosem lattam sirni viszont miota a babak megvannak egyszer este sirt mert o apa...nem ez olyan furcsa mintha villamcsapasra minden megvaltozott volna a szemelyeben...
2017. jan. 4. 21:14
 32/49 anonim ***** válasza:
58%
Ráébredt, hogy apa lett. De ahogy itt írsz róla, úgy tűnik, hogy MÁR nem szereted a férjed. Attól még lehet, hogy ez nem igaz, csak sokaknak, ahogy nekem is, ez esett le. Nem akarok elszomorítani, vagy negatív jövőképet festeni, de szerintem ez a házasság, nem lesz hosszú életű. De ez csak az én szerény véleményem, ne legyen igazam.
2017. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
96%
A párod APA lett...te meg nem lettél ANYA!
2017. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Szerintem ebben a helyzetben kb fele-fele arányban játszik közre az, hogy te nem ilyen családból jössz, nem ezt szoktad meg és tudat alatt talán féltékenység is van a dologban, hogy te esetleg nem kaptál túl sok törődést és most nem tudsz mihez kezdeni a helyzettel és dacolsz. (Ez csak tipp volt, mivel nem írtad le pontosan, hogy mennyire volt szeretethiányos a saját családod amiben felnőttél, neadjisten bántalmazó a környezet, mondom, csak tippelek) Másrészt én teljesen megértem, hogy nem kívánod oda a tágabb rokonságot. Épp elég "stressz" hogy belerázódj az anyaságba, főleg két babával. Nem megy mindenkinek egyformán hipphopp az átszellemülés, az életed felborult és most alakul át. Vannak tipikus véranyák, vannak akiknek nehezebb, ingerlékenyebbek stb, nincs ezzel gond, időre van szükséged.

Ahogy a férjedről írsz, illetve a házról, hogy nincs hozzá túl sok közöd, ebből azt gondolom, hogy nem érzed az otthonodnak és nem érzed magad biztonságba, és a férjedet sem szereted igazán. Ezekre csak te tudhatod a választ.Nézz magadba mélyen, hogy mi bánt valójában. Bárkinek hazudhatsz, csak magadnak ne, mert az sokba fog kerülni... Ha úgy érzed, hogy vannak a múltadból feldolgozatlan sérelmek, érzelmi blokkok, tanácsos pszichológust felkeresni. Szerintem előfordulhat, hogy a többi emberre vetíted ki a saját problémáidat, és nem is biztos, hogy tudatában vagy. A lelkileg békés ember nem bánt és nem gyűlölködik. Te viszont igen..... Beszélj a férjeddel őszintén, iktassátok ki kicsit a rokonságot is. És nézz magadba, ez a legfontosabb!!! Remélem tudtam segíteni.

És mégvalami: Tanácsot osztogatni bárki tud, helyetted élni senki!

Amit úgy érzel, hogy nem válik a hasznodra, hagyd figyelmen kívűl, mert a sok ítélkező ember csak mégjobban bestresszel, gondolom ez most nem hiányzik. Senki nincs a cipődben és csak TE tudhatod mi jó neked.

Kívánom, hogy rendeződjenek a dolgok, minden jót, és sok örömet a kicsikhez!

2017. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
31%
Én csak ennyit írnék: buta vagy, mint a föld és bszottul irigy.
2017. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek,igazataok van értékelni fogom a helyzetemet!Igaz az is,hogy nem tudom értékelni a család segítségét,mivel sosem kaptam,így nekem ez abnormális.(itt nem védeni akarom magam) belátom,hogy igazi családot kaptam és itt nem csak a picikre és a páromra gondolok,hanem az egész családjára!Het egy nap abból is néhány óra nem sok,el lehet viselni,belátom,ez nem az idegesítésemre van csupán egy igazi,össze tartó családot kaptam.Igazatok van,érzelmi analfabétizmus sugárzik az írásombol.Értékelni fogom,hogy bizonyos rokonok heti 65 km-et tesznek meg csak,hogy lássák a fiaimat és minket.Rendeződni fog minden mihelyt újra munkába állok.Köszönöm a válaszokat.
2017. jan. 5. 11:21
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Örömmel olvastam a legutóbbi kommentedet, kérdező :)
2017. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

"az lenne a normális ha az apjuk minden nap olelgeti oket,a munkahelyére fotokat visz?"


Igen. Ez a normális. Sajnos a macsó-kultúrába nem fér bele, hogy a férfiak megéljék nyíltan ezeket a gyengéd érzelmeket, amik amúgy nem férfiasak vagy nőiesek, hanem EMBERIEK. A két nemnek ugyanúgy van vagy legalábbis lehet erre igénye. El lehet nyomni, abból lesznek a kiégett, depressziós férfiak. Ha erre vágysz, gratulálok.


"az apjukat,hogy fogják tisztelni ha mindig ölelgeti,tutujgatja őket?"


Meg fogsz lepődni, amikor jobban tisztelik majd, mint a hideg és távolságtartó anyjukat.


"fiatalok vgyunk meg gugyoreszeshez"


WTF??? A babáknak gügyörészés kell. Így kezdenek "beszélgetni" veletek. (Illetve az apjukkal, mert a te irodalomelméleti fejtegetéseidhez nemigen fognak kötődni, attól tartok...)


Az utolsó kommented olvasva nagyjából értem, mi a baj veled. (Nem bántásból, de tényleg.)


Csodálatos a párod, csodálatos apa lehet, és fontos lenne, hogy tényleg felismerd, hogy megtanulhatod tőle az igazi családi létezést, amiben te sérültél gyerekkorodban. Hatalmas lehetőség a sorsodtól, hogy adott egy ilyen férjet, aki nem hideg-rideg, hanem mélyen érző, az érzelmeit vállalni tudó felnőtt. És ha sírt? Én csak örülnék neki, hogy elég bátor és elég önismeret van, hogy megélje, felvállalja a meghatottságát.


Nem hinném, hogy a munkahelyén a főnök előtt spontán elbőgi magát, de bakker, te vagy a gyermekei anyja, hadd ne kelljen már ELŐTTED szégyenkeznie!!!

2017. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, örülök az utolsó kommentednek, hidd el, rendbe fog jönni minden ha pozitívan állsz hozzá. A hála és az öröm érzése jó dolgokat vonz be az életetekbe. Nagyon ritka az ha valaki így elgondolkodik és belátja hogy nézheti más szempontból is a dolgokat. Sok örömet és boldogságot nektek!
2017. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Belátom az zavart a családjában leginkább,hogy csak részéről ragaszkodnak,édesanyám néhány fotót látott a picikről,sehogyan sem reagált!Én nem így nőttem fel,az én mamám idegenként kezelt,ahogyan anya is őt.Elég szürke gyerekkorom volt,ezt nehéz belátni azért zavarta az úi családom ragaszkodása!Nem védeni akarom magam,csak leírtam,hogy mindenki átlássa.Tudom,hogy ez a legmegfelelőbb család a piciknek,és én is szeretnék hozzá adni minden jót.Belátom hibáztam a megnyilvánulásaimban,reméltem valaki egyet ért majd velem és megerősít a tévedéseimben,de örülök,hogy nem így lett!!!Az én családomnak nem voltak hagyományaik,sem babonák,szokások stb. Itt épp ez az újdonság rémített meg,de dolgozok rajta,hogy részemmé tegyem,és tovább adjam magam is a piciknek.Nyilván nem fog menni minden eggyik naprol a másikra,egy darabig a vállamon motoszkál majd a kis ördög,de idővel megszűnik minden rossz gondolat amit gyerekkoromból magammal hoztam.Nagyon nehéz az áltLam normálisnak hitt dolgokat elengedni,de mindent megteszek,hogy sikeruljon!koszonom mindenkinek!!!!
2017. jan. 5. 13:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!