Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akarom hagyni a párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom hagyni a párom, de kiderült, hogy súlyos betegsége van. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk már régóta nem működik. Nem szeretem, nem vonzódok már hozzá, külön szobába is alszom tőle, közös anyagi terhek tartanak össze vele. Részemről idegtépő kényszer az egész legszivesebben világgá mennék tőle. Ráadásul ő iszonyatosan ragaszkodik annak ellenére, hogy tudja, hogy el akarom hagyniés semmilyen közös jövőt nem látok. Mindezek tetejébe kiderült, hogy vastagbél daganata van. Lehet hogy bunkó lelketlen vagyok és önző, de akkor sem akarok vele maradni és végigcsinálni amit kell. Egyszerűen úgy érzem nincs hozzá közöm, semmilyen érzelmj szál nem fűz hozzá. A családom sajnálja és mindenki szemébe szemét vagyok, holott tudják, hogy már régóta érik ez a dolog. Amúgy is nagyon ki vagyok idegileg, hogy egy olyan ember tapad rám aki iránt semmit nem érzek és még a lelkiterrort is mindenki rám teszi, hogy szemét vagyok. Tényleg szemét vagyok? Lelkiismeretfurdalásom van, de belül azt gondolom bárcsak rég leléptem volna. A pulzusom alapból gyakran 110-120 körül van annyit szorongok és éjjel aludni sem tudok. Lassan a munkámat sem tudom elvégezni úgy kikészülök, folyton xarul érzem magam, mert pórázt érzek a nyakamon. Fiatal vagyok még , 30 alatti, szeretnék normális kapcsolatot és családot, nem olyanba elcseszni az időmet ahova már nem tartozom. Ti mit tennétek? Én vagyok a női fél.
2017. jan. 29. 10:12
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
16 ban a letöltés az letiltás. Ezt tapasztalatból mondom, hogy jót tehet, mert az borzasztó ha nap x-szer hív ír neki is és neked is. Nagyon erős határ kell az elején. Csak mondd el milyért. Ezt azért írom mert abból ahogy írsz róla nem azt érzem, hogy el tudná fogadni, hogy vége. Ha nem megy akkor tényleg töltsd le amíg be nem gyógyulnak a sebek. Ha jóban van acsaládoddal, akkor akár rajtuk keresztül is kommunikálhattok, ha valami tényleg olyan van.
2017. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
23%
Ja, még valami. Számomra teljesen hihetetlen és elképzelhetetlen, hogy így beszéljek akár a jelenlegi, akár a volt páromról, ahogy te teszed. Minden érzelemtől mentesen, közönyösen, megkockáztatom hogy undorral és szánalommal. Szeretted te valaha? Mert ha megtudnám, hogy a volt pasim ilyen betegséggel küzd, megdöbbentene és mélyen elszomorítana. Eszembe sem jutna visszamenni vagy hasonló, de aggódnék érte, még ha nincs is szerelem vagy szoros kapcsolatunk. Továbbmegyek, egy idegennel kapcsolatban is érzek szánalmat meg valami kényszert arra, hogy legalább két jó szót szóljak hozzá. Te viszont semmit, csak saját magad sajnálod, de nonstop. Miért van ez?
2017. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
0%
*minden POZITÍV érzelemtől mentesen
2017. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Mindenki sajat magaert felelos... szerettem, de rengeteg dolog tortent ami miatt mar nem. Amit leirtam, csak egy toredeke az egyutt eltoltott idonek! Nehogymar szentnek allitsd be, mert beteg! Nem egy artatlan kisfiurol van szo! Te is leirtad, h nem lennel vele csakmert beteg. Akkor nekem miert is kellene?
2017. jan. 29. 13:01
 25/45 anonim ***** válasza:
30%

Nem mondtam, hogy szent, felőlem egy igazi szaralak is lehet. De hogy te sem vagy különb ezzel a siránkozással és önsajnáltatással, az is tuti. Neked eddig kényelmes volt (ha nem lett volna az, már rég leléptél volna, az egész leírásodból egy másodpercnyi szerelem sem jön át), most meg elkezdett forrni a lábad alatt a talaj, végül is egy beteg ember már nagyon nem kényelmes és kellemes, még abban az esetben is nehéz, ha egyébként jó a kapcsolat. A féregség nem is abban van, hogy nem akarsz vele együtt lenni, hanem hogy most pattansz le, miközben állításod szerint ez a kapcsolat már régen nem működött. Tehát a trigger egyértelműen a betegség, ami egy bizonyos érzelmi intelligencia felett elfogadhatatlan.


Na, szóval rendkívül fontos lett lelépni, és ehhez próbálsz önigazolást keresni. Ez persze jó dolog, mert legalább annyi ész és tartás szorult beléd, hogy lásd, ez nagyon cinkes és ebből nem jössz ki jól és akármi is áll a háttérben, nem néz ki jól. Ne aggódj, itt egy anonim fórumon meg fogod kapni az önigazolást, mint a kommentáradaton látszik. Élőben a családok szemébe nézni lesz mocskosul nehéz, mert a homlokodon ott a bélyeg. Kár mosakodni, ez van. Önhitegetés minden más.

2017. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Ha ekkora bölcs vagy mond meg mit kellene csinalnom MOST! nem mit KELLETT VOLNA. szoval szerinted szolidaritasbol maradjak benne egy halott kapcsolatban. Biztos hogy nem :)
2017. jan. 29. 13:25
 27/45 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tudom minek allok le vitatkozni egy ilyennel. Ugyis te vagy az okosabb :))))
2017. jan. 29. 13:27
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
25-ös: Nekem évekbe telt mire rá tudtam magam venni hogy elváljak a férjemtől és nem az anyagiak miatt. De ha akkor derült volna ki hogy beteg amikor már rászántam magam végre, nagyon kikészültem volna. Emiatt van lelki furdalása a kérdezőnek is és én megértem. Ha tényleg így van ahogy mondja, minden pénzüket a közösbe adták nem marad megtakarítás, nehezebben lép így az ember. Meg azért mégiscsak nehéz több évet kidobni az ablakon. És akkor amikor rászánná magát hirtelen jön az atombomba: rák. Basszus. Ez nem egyszerű helyzet.
2017. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Szakits vele!!!


Ezt nem most kellene,hanem már nagyon rég meg kellett volna lépni.Ilyen kapcsolatban én 1 hónapig nem tudnék élni,nemhogy hónapokig-évekig...


Sajnálatos ami vele van,de nem vagy köteles vele maradni.


Szerintem minél hamarabb tegyél pontot ennek az ügynek a végére.

2017. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Mióta tudjátok,hogy beteg?

Mióta vagytok együtt?

2017. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!