Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akarom hagyni a párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom hagyni a párom, de kiderült, hogy súlyos betegsége van. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk már régóta nem működik. Nem szeretem, nem vonzódok már hozzá, külön szobába is alszom tőle, közös anyagi terhek tartanak össze vele. Részemről idegtépő kényszer az egész legszivesebben világgá mennék tőle. Ráadásul ő iszonyatosan ragaszkodik annak ellenére, hogy tudja, hogy el akarom hagyniés semmilyen közös jövőt nem látok. Mindezek tetejébe kiderült, hogy vastagbél daganata van. Lehet hogy bunkó lelketlen vagyok és önző, de akkor sem akarok vele maradni és végigcsinálni amit kell. Egyszerűen úgy érzem nincs hozzá közöm, semmilyen érzelmj szál nem fűz hozzá. A családom sajnálja és mindenki szemébe szemét vagyok, holott tudják, hogy már régóta érik ez a dolog. Amúgy is nagyon ki vagyok idegileg, hogy egy olyan ember tapad rám aki iránt semmit nem érzek és még a lelkiterrort is mindenki rám teszi, hogy szemét vagyok. Tényleg szemét vagyok? Lelkiismeretfurdalásom van, de belül azt gondolom bárcsak rég leléptem volna. A pulzusom alapból gyakran 110-120 körül van annyit szorongok és éjjel aludni sem tudok. Lassan a munkámat sem tudom elvégezni úgy kikészülök, folyton xarul érzem magam, mert pórázt érzek a nyakamon. Fiatal vagyok még , 30 alatti, szeretnék normális kapcsolatot és családot, nem olyanba elcseszni az időmet ahova már nem tartozom. Ti mit tennétek? Én vagyok a női fél.
2017. jan. 29. 10:12
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Na kérdező léptél már valamit?

Haladt a történet azóta?

2017. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést! Holnap költözöm. Sajnos csak úgy tudok elmenni amikor ő nem lesz itthon, dolgozik, mert másképp nem engedne. Erőszakos, lelki zsaroló. Arra fog hazajönni, hogy nem vagyok itt. Sajnos másképp nem fogom tudni megoldani, mert megeszi az életemet. Egyébként a betegsége kiderülése előtt is így terveztem lelépni, mert máshogy vele nem lehetett megértetni, hogy részemről vége!! Ha kihevertem ezt, és lelkileg visszaépítem magam, gyűjtök pénzt és nézek majd egy távolabbi várost munkával, elköltözöm majd, mert most anyámékhoz megyek átmenetileg.
2017. febr. 1. 17:57
 43/45 anonim ***** válasza:

Nagyon jól teszed,csak bátran.


Sok sikert! :)


Minden jót!

2017. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Okos! Sok sikert!

Azért majd írj,mi volt a reakciója,mert tuti fog írogatni,hívogatni!


Hagyj neki egy szép levelet,közöld vele,jobb így mind a kettőtöknek!

2017. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 amicsi válasza:
Ezt te már eldöntötted és le fogsz lépni és ez a helyes döntés. Ahogy látom ennek már több mint 3 éve. kiváncsi lennék mi lett a történeted.
2020. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!