Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, eltudnátok fogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, eltudnátok fogadni, hogy ha ilyen barátnőtök lenne? Aki nagyon picit talán furcsa?

Figyelt kérdés

A baratnodnek van 3-4 fiu

haverja akiket eleg regota ismer es jo viszonyban van veluk, ezert puszi, oleles megszokott dolog, ha talalkoznak.^^

Neked csak 1x, emlitette meg, hogy vannak ezek a fiuk akikkel joban van es a haverjai.^^


Facebookon szinte soha nem tud neked vissza irni, mert nem szeret sokat potyogni es ugy gondolja mindent megtudtok beszelni szemelyesen, meg telefonalni is tudtuk, ezert ha kerdezel tole valamit messengeren, akkor 2 opcio lehetseges. Vagy nem ir vissza neked.

Vagy inkabb kepes felhivni, meg akkor is ha csak annyit kerdeztel tole, hogy "kb mikor ersz haza?". ^^


Ha minden este 10korul futni menne es masfel orat elvan az mennyire lenne "gond" szamodra? Nem lenne baj, hogy elmegy ejszaka futni?^^


Ha veszekedtek, vagy csak kisebb vitak, nezetelteresek vannak, akkor a baratnotok nem mer sokszor megszolalni, csak zavarban van es ha osszevesztek inkabb megy, rohan utanad es atolel, szorit magahoz, a fejet a melkasodba temeti es csak bocsanatot ker toled.

Megbeszelni vele a dolgokat akkor nem lehet amikor elotte veszekedes volt, lehet, hogy csak este vagy a kovetkezo nap szanja ra magat, hogy megbeszeljetek a problemakat, de akkor o kezdemenyezi a bekulest, aminek feltetele, hogy kozben megerinthet, pl megfoghatja a kezed vagy hozzadbujhat kicsit.^^


A szeretlek szot csak akkor mondja, ha szexeltek vagy akkor ha agyban vagytok es mar azthiszi, hogy alszol, de olyankor mindig atolel hatulrol es az arcat a hatadba furja.^^


Ha valamit kersz tole, vagy csak tanacsra lenne szukseged, akkor melletted lenne mindig!^^



Soha nem csalt meg teged, lathatoan nagyon szerelmes beled es elegge ragaszkodo tipus.^^


Csak kicsit furcsa..^^



2017. febr. 5. 08:36
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
75%

Én vagyok az akinek te vagy az álma, meg aki kérdezte a korod. Közben rengeteg válasz jött, amit már nem olvastam el.


Tartom továbbra is h hasonló típusú csajt szeretnék. A párod pedig mázlista :)


28F

2017. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

En nem akartam soha, problema megoldaskent azt valasztani, hogy inkabb legyen szex vagy csak hozza bujok. Nem ezert olelem meg este.


Ha veszekedtunk, mindig bocsanatot kertem tole es kesobb megbeszeltem vele mindent, de amikor friss a dolog, akkor nem megy ez. Tudom, hogy valtoztatnom kell mindenen.


Esti futas, mar 2 eve futok. Es soha nem tortent baj, nem volt gond. Nem szeretnem magammal vinni a baratomat, tudok vigyazni magamra. O is csak azert akarna velem jonni, mert felt..amugy semmi kedve nincs hozza. Ezert kertem arra, hogy inkabb akkor maradjon otthon. De csak heti 3xor akarok menni futni, mert azt mondja elege van abbol, hogy folyamatosan azon kell, hogy kattogjon az agya, hogy mi tortenhetett velem.


Nappal nem szeretek futni, csak este.


De valtozni fogok majd!!

2017. febr. 5. 12:10
 43/54 anonim ***** válasza:
17%

Érdekelne, hogy ezekkel a fiú haverkáiddal mitszoktál csinálni?

Már azon kívűl, hogy puszilgatod őket 😒👎

2017. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
Moziba megyunk, teniszezni szoktunk a nyaron, videojatekozni is voltam mar veluk vagy csak beszelgetunk. Ritkan latom oket.
2017. febr. 5. 12:33
 45/54 anonim ***** válasza:
75%

Ne változz meg, te édes kicsi lány!!

Igazi szerethető nő vagy, épp a szelídséged, a bújós cica viselkedésed tesz különlegessé.

Senkinek sem tűnt föl, hogy egyáltalán nem vagy gyerekes: tanulsz, és mellette dolgozol, ezt csak egy nagyon is erős ember tudja csinálni.

Az, hogy nem válaszolsz a veszekedésnél, az szuper okos viselkedés, ha pedig nem tudatos, akkor ösztönösen nagyon okos. Mindegy, a lényeg, hogy nem is lehet veled veszekedni. Mégis, nem maradnak a problémák kibeszéletlenül, másnap, már lehiggadt fejjel és szívvel mindent könnyebb megbeszélni.

Hogy csak a felfokozott érzelmű pillanatokban mondod, hogy "szeretlek"? Engem idegesít az az amerikai szokás, hogy férj-feleség-anya-gyerek-testvér minden 5 pecben azt mondja: szeretlek. Szerintem ennek a szónak van egy magasztos tartalma, nem szabad, hogy elveszítse az értékét attól, hogy minden telefonbeszélgetés végén mondjuk.

Szerencsés a párod, hogy ilyen nőt talált magának, remélem, hogy sokáig boldoggá tudjátok tenni egymást.

2017. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
31%

De! Változz meg.

Hiszen a barátod sem boldog így.

Eljársz futni este, félt téged..de nem mehet veled, mert azthiszed te megtudod majd magad védeni :/ pedig nem..csak hát buta vagy sajnos és ezt nehéz felfgonod.

Ha veszekedés van, te inkább a szőnyeg alá söpröd holnapig, holnaputánig, vagy csak pár órára..de nem lehet veled megbeszélni semmit. Ezzel is csak kikészíted a barátodat.

És vissza kell fognod magad, nem szereti senki sem, ha megfojtod a szereteteddel. :D na most finomabb voltam xD

2017. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

Még egyszer elolvastam a kérdésedet, és bizony ez egy megható, romantikus szerelmes levél a párodhoz, olyan, amit kevesen kapnak! Ez se jutna eszébe akárkinek, illetve senkinek se. Igen, különleges, most már azt is mondom, hogy izgalmasnő vagy, kétségtelenül.

Valaki már írta, csatlakozom hozzá: irígylem a fiúdat.


Sajnos az emberek többsége konformista...

#54 vagyok

2017. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
37%
Feleségül nem akarod venni uccsó? :D
2017. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Hát, ha egyszer újra 25 éves lehetnék, és összejöhetnék vele, nem hezitálnék. Egy kicsit így is beleszerettem...
2017. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem jön be ez a stílus. olyan felvett viselkedésnek tűnik. tényleg mintha sok romantikus mangát olvastál volna, és elkezdtél volna úgy viselkedni. jobban szeretem a reális embereket. ez a drámaiság nekem fárasztó.
2017. febr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!