Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagy bunkósság lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy bunkósság lenne ez a részemről?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőm,imádom hogy van benne egy kis gyerekesség,meg hogy olyan kis naiv,tehát szeretem,de ma nagyon nehéz napom volt,pszichésen is kicsit kimerültem egy párszor a suliban is elaludtam.A barátnőm nagyon szeretne valentin napozni,de mondtam neki hogy ne haragudjon,de szeretnék a barátaimmal cod2-ön játszani.Ha nagyon lemerülők nagyon rátudok a gépre amúgy függeni.Ő ezek után úgy nézet rám mint aki tök bunkó lenne vele,sírt,teljesen letört,azt mondta elrontottam az estéjét,és nem kellett volna ezt tennem.Kicsit mérges,de most tényleg ekkora illetlenség hogy most valahogy nincs hangulatom szerelmeskedni ?
2017. febr. 14. 15:45
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
94%
A punnyadásra választhattad volna a holnapot is, főleg h tudod hogy ez neki fontos...
2017. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
81%
Ha elore megbeszeltetek, akkor ja, eleg bunkosag.
2017. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Nem volt előre lebeszélve semmi.
2017. febr. 14. 15:54
 4/52 anonim ***** válasza:
96%
Nem értelek titeket. Szinte minden lánynak fontos ez a nap, de megkockáztatom, ha lenne kivel "ünnepelnem" én is szeretném. Nem tudom, hogy miért nem lehet kicsit kedvesnek lenni, és ezen a napon a barátnődre koncentrálni, mert igenis igényli. Nem a Gundel-vacsorát, de legalább egy szál virágot vehetnél neki, és vele tölthetnéd az estét.. 23/F
2017. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
78%
Mindegy, akkor is elhalaszthatnad a lazulast akar csak estig is, par orat csak kibirsz a baratnoddel.
2017. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 Krukutyán Levente ***** válasza:
99%
Gyakorlatilag egy sz*ros játék fontosabb volt mint ő. Arra jutott idő. Nézhettél volna vele egy filmet is akár pihenésnek.
2017. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
88%
3-as. Vagy nem szerelmes a fiú, vagy túl fiatal még ahhoz hogy megértse mit veszít (ha szerelmes). Ha nem is szerelmes és fiatal is még, persze hogy nem méri fel a helyzetet... az élet majd okítja, vagy a lány. ;) ez a felnőtté válás útja... mindenesetre kérdező hallgass ránk, ha érzel valamit anleányzó iránt...
2017. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok szóval nem vagyok gyerek,mint mondtam szeretem,de nekem valahogy most nincs türelmem,nagyon kimerültnek,lehangoltnak érzem magam így is.
2017. febr. 14. 15:59
 9/52 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom ha szilveszter lenne, és el kéne menni bebszni, akkor lenne hozzá kedved, ugye? (3. válaszoló)
2017. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
28%

Én lány vagyok és megértem a kérdezőt. Egész nap dolgozok, fáradt vagyok, haza akarok menni aztán edzés, zuhany meg alvás. Ez a tervem mára, nincs kedvem különösebb romantikus dolgokhoz, majd hétvégén. Nálunk az a randi időszak, pedig együtt is élünk. Ez a Valentin nap egy feleslegesen túl hypeolt fos, és olyan párok közé is éket ver, akik amúgy tök jól ellennének ha ez nem lenne.


25L

2017. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!