Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagy bunkósság lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy bunkósság lenne ez a részemről?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőm,imádom hogy van benne egy kis gyerekesség,meg hogy olyan kis naiv,tehát szeretem,de ma nagyon nehéz napom volt,pszichésen is kicsit kimerültem egy párszor a suliban is elaludtam.A barátnőm nagyon szeretne valentin napozni,de mondtam neki hogy ne haragudjon,de szeretnék a barátaimmal cod2-ön játszani.Ha nagyon lemerülők nagyon rátudok a gépre amúgy függeni.Ő ezek után úgy nézet rám mint aki tök bunkó lenne vele,sírt,teljesen letört,azt mondta elrontottam az estéjét,és nem kellett volna ezt tennem.Kicsit mérges,de most tényleg ekkora illetlenség hogy most valahogy nincs hangulatom szerelmeskedni ?
2017. febr. 14. 15:45
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
83%

19 pontosan!

Ha betegség lenne akkor más tanácsokat adtunk volna, de itt nem erről van szó,úgyhogy kár kiforgatni az egészet.

2017. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
32%
Ha valaki szerelmes, tok mindegy milyen nap van. Valentin nap... Ha szeretsz valakit minden nap legyen "Valentin-nap" vagy ha nem vagy szerelmes egyik nap sem az.
2017. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
14%

Na vegyük sorra tényeket:

-Nem volt mára megbeszélve semmi, a lány csak hisztizik a valentin napjáért, mert az neki JÁR.

-A kérdező ma nem érezte jól magát, szeretne pihenni. Ez a pihenés neki a számítógépezést jelenti, tehát nem kocsmázni meg bulizni megy, otthon marad.


Az én olvasatomban a lány egy önző kis liba, aki érzelmileg zsarolja a párját, ha nem kapja meg a kötelező romantikát, mert mind tudjuk, hogy a romantika naptár szerint, ellentmondást nem tűrően működik. A legjobb módszer bűntudatot kelteni a párodban, hogy meglegyen a séta meg a fagyi meg a puszilós szelfi.


Kérdező, ajánld fel neki, hogy elmentek majd hétvégén. Esetleg kérdezd meg tőle, hogy azt szeretnéd, hogy összeessek a fáradtságtól a körúton? Vagy azt, hogy miért nem szólt előre, hogy ma szeretne valamit, akkor úgy alakítottad volna az elmúlt pár napot, hogy ma ne legyél fáradt. Ha valami vágya van, akkor szóljon előre, és legyen kicsit megértőbb veled, ha gyenge vagy.


(Ezt már csak halkan suttogva jegyezem meg, hogy a lányról is kiállít egy bizonyítványt, hogy a kérdező a barátaihoz menekül pihenés gyanánt és nem egy csendes filmezés vagy hasonló jut eszébe. Valószínűleg azért, mert a lánnyal lenni egy állandó érzelmi- és mentáltorna, állandóan a produkciót kell nyújtani, mert ha elmarad akkor jön a hiszti.)


Mondd meg neki, hogyha szeret téged akkor megérti, hogy te ma a suliban ájuldoztál és levert vagy, és meghozza azt a borzasztó áldozatot érted, hogy ma nem nyomjátok le a kötelező valentinos közhelyeket, hanem eltoljátok a hétvégére. (Vaaaaagy ha már ennyire rosszul vagy, akkor ő maga igyekszik a kedvedben járni, de tudom, hogy ez már nagyon oldschool.)

2017. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
92%

13-as ezek csak feltételezések. Nem mellesleg a legelején leírtuk hogy az az alap hogy ha a srác fáradt normálisan beszéljék meg hogy elhalasztják vagy valami...

Az meg nem a lányról állít ki bizonyítványt hogy a kérdező milyen stílusban adja elő a lány igényeit. Az maximum a kérdezőt minősíti, nem pedig a lányt... tudjuk jol hogy ha valaki azt szeretné, hogy az ő pártját fogjuk akkor úgy fogja előadni a storyt hogy neki legyen igaza...

itt most egy normális lányból indultunk ki nem egy önző ribiből. Ha az, akkor az, majd a kérdező felméri a dolgot...

2017. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudné annyira fáradt lenni, hogy a barátnőmre ne jusson energiám. Legrosszabb esetben leülnék vele filmet nézni, és elaludnék mellette.
2017. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
Es meg mindig nem a VALENTIN NAPON van a hangsuly hanem azon hogy neki fontos volt valami ami valoszinusithetoen Nem ma derult ki. Magyarul ha nem jon ossze akkor NORMALISAN meg kell beszelni a leanyzoval es biztositani arrol hogy nem a jatek a fontosabb hanem csak most pihenni szeretne es majd bepotoljak. Tenyleg nem lehet erezni mi a normalis lepes ebben a helyzetben vagy csak minden masodik valaszolo direkt jatssza a hulyet?!
2017. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
96%

Igen, kérdező, a részedről eléggé bunkóság volt ez.

Ha imádod a barátnőd, miért fontosabb a játék, egy olyan napon, amikor tudod (ha ennyire imádod, akkor biztosan tudod), hogy neki fontos lenne az a kis összebújás, romantikázás? Bizonyára nem kéri tőled minden nap. Ha pedig annyira fáradt vagy, akkor csak aludni akarnál, azt valószínűleg a barátnőd is megértené.

De ezek után már ne szervezz romantikus estét. Már úgysem tenné boldoggá.

2017. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
18%

"ne haragudjon,de szeretnék a barátaimmal cod2-ön játszani"

Ott van fehéren feketén, könyörgöm. Szerencsétlen kérdező, csak az igényét jelezte amit megindokolt, erre nekiállnak vele hisztizni meg "mindent tönkretett". Itt nem a kérdező a nemtörődöm, hanem a csaj.

30/f

2017. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
26%
#24 Én nem abból indulok ki, hogy a kérdező barátnője egy normális lány, mert se pro se kontra nincs bizonyítékom, ahogy neked sem, ez csak egy feltételezés. Én abból indulok ki, amit a kérdező írt: "sírt,teljesen letört,azt mondta elrontottam az estéjét,és nem kellett volna ezt tennem." Ilyet nem tesz az ember egy olyan program miatt, amit aznap közölt a párjával... Még akkor sem, ha a szentséges valentin napról van szó. :P Ez az egész mizéria azért van, mert elhitették az emberekkel, hogy ez a nap fontos, pedig nem így van. Ez nem diplomaosztó, nem a saját évfordulójuk, semmi nincs ma, ezt az egészet a hit tartja életben. A hit, hogy ez a nap különleges. Nem az.
2017. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
0%

#26-os, kiabálás nélkül is értjük, hogy nem érted a helyzetet.

"Nem ma derult ki." De igen. "A kérdező kommentje: Nem volt előre lebeszélve semmi. ma 15:54" És miért ma van a hiszti? Mert ma van a NAGY nap. Igenis lényeges.

A normális megbeszélést firtató résszel egyetértek.

2017. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!