Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagy bunkósság lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy bunkósság lenne ez a részemről?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőm,imádom hogy van benne egy kis gyerekesség,meg hogy olyan kis naiv,tehát szeretem,de ma nagyon nehéz napom volt,pszichésen is kicsit kimerültem egy párszor a suliban is elaludtam.A barátnőm nagyon szeretne valentin napozni,de mondtam neki hogy ne haragudjon,de szeretnék a barátaimmal cod2-ön játszani.Ha nagyon lemerülők nagyon rátudok a gépre amúgy függeni.Ő ezek után úgy nézet rám mint aki tök bunkó lenne vele,sírt,teljesen letört,azt mondta elrontottam az estéjét,és nem kellett volna ezt tennem.Kicsit mérges,de most tényleg ekkora illetlenség hogy most valahogy nincs hangulatom szerelmeskedni ?
2017. febr. 14. 15:45
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Nem szoktam berúgni,és bulizni járni se,évente max 1-szer.
2017. febr. 14. 16:05
 12/52 anonim ***** válasza:
95%
10-es. Teljesen mind1 hogy milyen fos ez. Ha az, akinek ez Fontos, és az a valaki neked fontos, akkor gondolom csak nem fosol a fejére... minimum normálisan megbeszéled vele a hétvégét akkor... nem?
2017. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
95%
Igazabol nem irt a kerdezo semmit, milyen programra vagyik a baratnoje, gondolom nem airsoftozni akar elmenni, es nehogy mar egy kozos vacsi meg egy film olyan megterhelo legyen neki :D Ezekre meg a legfaradtabb napomon is kepes vagyok.
2017. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
97%
Na igen. Egyebkent teljesen mind1 hogy valentin nap vagy xy program, ha szeretunk valakit, es tudjuk annak a valakinek fontos az a valami akkor hozunk erte ÁLDOZATOT. Egyébként nem csépelem tovább a szám helyett a hüvelykujjam. Vagy érted a dolgot vagy nem, kérdező. Csinálj amit akarsz, úgy is azt fogsz. :) ha nem izgat ez téged, őt meg igen, max idővel keres mást aki ezt megérti vagy ugyanúgy érdeklődik e nap iránt - bár hangsúlyozom nem a valentin napon van talán a hangsúly ez esetben hanem azon hogy neki valami fontos, és te ezt figyelembe veszed. nyugodtan helyettesítsd be a valentin napot más általad fontosnak vélt dologra ahol neked is jól esne fordítva a gesztus vagy bármi más... nyilván ez oda vissza működik. És mivel valentin nap egyszer van, játszani meg mindennap tudsz, gondolom magadtól is sejted, hogy neked kéne engedned.. különben nem tetted volna fel ezt a kérdést.
2017. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
89%
majd amikor legközelebb play-it re kéne menni, vagy csak szimplán találkozni szeretnél vele, remélem ő is nemet mond, hiszen te is sz rtál rá, amikor neki volt szüksège rád.
2017. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
32%

Szeretlek benneteket emberek. Ünnep van és ha beledöglesz is, ma ünnepelni kell. Hányingered van, hulla vagy, 40 fokos lázad van, akkor is ünnepelned kell.

Kivétel, ha a párod nem naptár szerint él. Akkor megért és örülni fog 4-5-6 nap múlva is egy szép estének, veled.

2017. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
3%
A ti logikátok szerint a kérdező barátnője meg lesz.rja, hogy a kérdező kimerült, pihenni akar, és nem tiszteli annyira sem, hogy ennyit megtegyen a kedvéért. Ha nem lenne Valentin nap egy idegesítő ribi lenne, mert egy napra sem képes békén hagyni a kérdezőt, hogy pihenjen... De Valentin nap van, szóval most szegény szerencsétlen lány. Kettős mérce... 10-es voltam.
2017. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
96%
Igen, illetlenség. Lenne, aki bevállalná a barátnődet, míg COD2 tolod. :)
2017. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
89%
16-os, de itt nem erről van szó. Nem beteg a kérdező. A barátaival akar játszani /tiszta szerencse, hogy szerinte a barátnője a gyerekes :D/. Ahhoz nem fáradt, nem kimerült. Nem értem, hogy jön ide a 40 fokos láz... más programot szervezett, egy olyan napra, ami a barátnőjének fontos, ennyi. És igen, a normál értékrendű emberek szerint ez bunkósság.
2017. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem itt nem a Valentin napon van a hangsúly, hanem hogy lepattintottad őt codozni. Ha játszani van erőd, akkor egy közös összebújós filmezésre is lett volna. Egyébként, ha nagyon fáradt vagy és nem akarsz konfliktust, szerintem teljesen jó, ha kicsit kamuzol, és azt mondod, ma korán lefeküdnél, pihennél otthon, és mondjuk holnap, amikor erőd teljében vagy, kétszeresen is megkapná a mai romantika-adagot. A tálalás ÉS a kifogás is problémás volt.


Egyébként, nekem ez az év bármelyik napjára vonatkoztatva kicsit bántó lenne, hogy ő most a megbeszélt randink helyett inkább otthon akar játszani.

2017. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!