Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagy bunkósság lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy bunkósság lenne ez a részemről?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőm,imádom hogy van benne egy kis gyerekesség,meg hogy olyan kis naiv,tehát szeretem,de ma nagyon nehéz napom volt,pszichésen is kicsit kimerültem egy párszor a suliban is elaludtam.A barátnőm nagyon szeretne valentin napozni,de mondtam neki hogy ne haragudjon,de szeretnék a barátaimmal cod2-ön játszani.Ha nagyon lemerülők nagyon rátudok a gépre amúgy függeni.Ő ezek után úgy nézet rám mint aki tök bunkó lenne vele,sírt,teljesen letört,azt mondta elrontottam az estéjét,és nem kellett volna ezt tennem.Kicsit mérges,de most tényleg ekkora illetlenség hogy most valahogy nincs hangulatom szerelmeskedni ?
2017. febr. 14. 15:45
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
53%

16-os vagyok. Mindegy mi az ok, fáradt,vagy bármi más.

Valaki ép nem akar valamit, miért kell rákényszeríteni?

Talán, azért vagyok hosszú kapcsolatban, mert nem kényszerítünk semmit a másikra. Miért jó úgy ünnepelni, hogy az egészet a másik a háta közepére sem kívánja. Ez, önzőség és lelki zsarolás.

2017. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
31%

Valamiért afölött is mindenki elegánsan átsiklik, hogy a kérdező nincs a topon. Igaz, hogy nem vért hányt, de nincs jó passzban. Talán kötelező lenne jókedvet erőltetnie magára, ha nincs kedve? Nem mondhat nemet? Akármilyen jó dologra is akarnak invitálni, ha nem mondhatsz nemet azt úgy hívják erőszak.


Egy dologban hibázott a kérdező, de ez is inkább csak taktikai hiba (szintén a nagy nap miatt, máskor ennek sem kéne bajnak lenni): a mai nap a szerelmeseké, kötelezően, ilyenkor nem mondjuk, hogy kicsit a haverokkal lennénk. Ma nem, mert ilyenkor a hölgyek elvárják, hogy megbeszélés nélkül is az övék legyen ez a nap.

Kérdező ezt tartsd észben, és máskor kicsit okosabban fogalmazz. Ez az egész egy nagyon nyilvánvaló taposóakna volt, de majd legközelebb ügyesebb leszel. Ha szeret a lány akkor talán (talán...) megbocsát.

2017. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

De nem értelek, ha fáradt vagy, és rosszkedvű, akkor miért nem akarsz a barátnőddel lenni? Én ha fáradt vagyok és rosszkedvű, akkor nagyon sokat segít, hogy panaszkodok egy picit a páromnak, aztán összebújva fetrengünk kicsit, aztán csinálunk valamit közösen (játszunk gépen, társasozunk, főzőcskézünk, szex, nézünk valami hülye filmet, akármi).... Tök jól feltölt.

Vagy te utálod, hogy külön nyűgnek érzed, ha foglalkoznod kell vele? Vagy mi? Nem értelek.

2017. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

Ja, és ezt úgy írom, hogy tojok a valentin napra, ugyanolyan nap, mint a többi, kár ünnepeli, csak általánosságban értettem, hogy nyűg a barátnőddel foglalkozni?

(#33 voltam)

2017. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
11%

Fáradt és rosszkedvű. A szex jó a rosszkedvre,de a fáradtság gátolta. A rosszkedvvel járó feszkót le lehet vezetni emberöléssel de a fáradtság és a jogkövető magatartás megint csak gátja. Marad tehát az emberölés virtuálisan. :D Csak azt nem vágom, hogy azon miért kell behisztizni, hogy valaki azt mondja, figyu ezt és ezt szeretném/nem szeretném most csinálni mert...ráadásul ha nincs semmi megbeszélve akkor tényleg nem értem. Ilyenkor inkább kommunikálni kéne hiszti helyett nem ? Aztán meg lehet egyezni.

30/f

2017. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

Még hogy ő a gyerekes?

Tényleg ki vagy merülve, pszichésen, totál zéró.

2017. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
50%

#33 "De nem értelek, ha fáradt vagy, és rosszkedvű, akkor miért nem akarsz a barátnőddel lenni?"

Én sejtem a magyarázatot. Ő egy fiatal fiú, őt még nem a barátnő tölti fel, hanem a haverok. A lányok előtt úgymond viselkedni kell, nem ereszthetik el úgy magukat a fiúk, mint a haverok előtt. Ez még nem a harminc-negyven évesek komoly kapcsolata. Apukámat már a család tölti fel, de gyanítom, hogy 21 évesen ő sem így volt ezzel. Te nő vagy, és gondolom idősebb is, ne magadból indulj ki, ha fiatal férfiaknak adsz tanácsot. ;) Majd ha idősebb meg törődöttebb lesz és egy gondoskodóbb társa lesz, aki a panaszaira nem sírással meg hibáztatással reagál, akkor neki is a párja fogja jelenteni a nyugalmat. Meg én amúgy sem érzem köztük azt a nagy l'amourt...


Ez a kis videó is magyarázatot adhat arra, miért akart elvonulni a kérdező. Tíz perc, nem tart sokáig. https://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM Kérek mindenkit ne sértődjön meg rajta és ne kezdje el rögtön sorolni a kivételeket, ez egy általános jellemzés, magán hordozza az átfogó magyarázatok minden erényét és hibáját, hanem arra koncentráljon belőle, ami igaz.

2017. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
75%

#37

22 éves vagyok, és CSAK velem egykorú, pasi haverjaim vannak, akik számára "egy srác vagyok a társaságból", szóval nem finomkodnak csak azért, mert én ott vagyok. Akiknek az "alone time" a kikapcsolódás, azok megoldják, és nem tartanak fenn párkapcsolatot. Van, akinek szexkapcsolata van, van, aki egyéjszakásokba megy bele, megoldják. Viszont akinek barátnője van, az foglalkozik is vele, és szeret vele lenni, nem rázza le, hogy ő inkább kockulna..

2017. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
57%
A baj csak az a videoval, hogy nincs ferfi agy meg noi agy, maximum neveles hatasara kialakult viselkedes, ami huszonevesen is meg siman kondicionalhato a valtozasra. A pszichologia kb fele altudomany, tobbek kozott ez a noi agy, ferfi agy resz is.
2017. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy ez a videó valami stand-up műsorból van? Poénnak nagyon jó, de ennyi.
2017. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!