Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődött a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a barátomnak mióta új haverjai lettek én valahogy háttérbe szorultam. Többször említettem, próbáltam megbeszélni szépen, csùnyán de tényleg mindent bevetettem. Igazat adott, azt mondja tudja hogy nem jó hogy 7 napból 5-öt a haverok segg.ében tölt de semmi változás. Példáloztam is , kérdeztrm Ő hogy érezné magát stb... megint igazat adott.

Ma főztem kettőnkre és vártam is rá munkája után. Hát ő inkább otthon maradna és egyedül relaxálba. De azért megkérdezi mit főztem mondom nem lényeg, érdekelne itt lennél. Aztán letettem a telót. Ő folyamat írt és hívott aztán egyszer csak hallom a csengőt. XD 2x csengetett mire beengedtem és nagyon nem esett neki jól hogy nem reagáltam semmire se. Mondta is hogy hát hé szívem írtam meg hívtalak miért nem válaszoltál? Mondom nem akartalak zavarni...

Kèrdeztem, hogy na hogy esik ez neked? Azt mondta rosszul. Mondom akkor kèpzeld el, hogy ez kb minden nap megteszi velem. Mondtam is regebben, hogy ha nem akar már együtt lenni - free to go - de ne hülyéskedjek már. Besértődött, hazament azóta nem szól hozzám ès èn se keresem.


Tudom, valószínűleg szakítanom kellene de érdekel, hogy másnak a párja is viselkedett már így?!



2017. ápr. 18. 22:36
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Bocsi az XD-èrt de ez számomra már a vicc kategória :D szóval nagy a valószínűsége, hogy annyira besértődött, hogy ennyi volt? Èn hiába ìrnék rá valszeg nem válaszolna iszonyú önfejű meghát minek is írnék én...
2017. ápr. 18. 22:58
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Most már tudod hogy komolytalan !Szakits vele minél tovàbb vàrsz annàl nehezebb lessz !
2017. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Mondom egyszer már szakítottunk. Amikor vissza akart jönni mondtam hogy ùgyis ugyanaz lesz a vège szóval inkább hagyjuk.. èn nem értem mégis mit várt ha ugyanazt folytatja.. az ilyen csak simán nem szerelmes (hiába mondja) vagy éretlen?
2017. ápr. 18. 23:03
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, neked kell kimondanod, hogy ENNYI volt. Besértődött, de amikor viszketni kezd a bré, akkor

újra meg fog keresni....


Tényleg, olvasom a kérdéseket, és nem értem..

Komolyan ez kell nőknek? Ha pedig nem, miért nem lépnek?

2017. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
De amúgy eljegyezve még nem vagyunk de már megvan az emberünk is aki az esküvőn mellettünk állna. Ő már ilyeneket tervez :O pont most a napokban is beszèltünk erről a baráti társaságában. Meg gyereket is akarna már én viszont még nem mert nincs meg a biztonságos hátterem.
2017. ápr. 18. 23:06
 16/39 anonim ***** válasza:

Most válaszoltad meg magad :)


Így esküdni? Anyám... Ennél még én is jobb vagyok. Na ez volt az XD :)

2017. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Utolsó most egy kicsit lassú az agyam :D hogy érted?
2017. ápr. 18. 23:09
 18/39 anonim ***** válasza:
Agyfäszt kapok a nőktől. Az utóbbi hónapokban beszéltem itt is jó párral, élőben is és mindegyikőtöknél előjött az az agyatlanság. :D Pasztmek, erre házasodnál?
2017. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Várjatok még vagy 4-5 évet és megjön majd az eszetek! Ez még idiótább lesz. De úgyis elhagyna. Ezzel jönne: fiatal voltam amikor feleségül vettelek.... Már nem érzem azt amit korábban, de az új ribi iránt fogja érezni, akit a haverozás közben ismert meg és 2x találkozott vele.
2017. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Hát ezt meg is mondtam neki, hogy amíg ilyen gyerekes, felelőtlen, tőlem ne várjon semmi ilyesmit. Megmondtam többször, hogy csakis akkor tudok vele tervezni családot ha ő is felnőtt...
2017. ápr. 18. 23:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!