Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődött a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a barátomnak mióta új haverjai lettek én valahogy háttérbe szorultam. Többször említettem, próbáltam megbeszélni szépen, csùnyán de tényleg mindent bevetettem. Igazat adott, azt mondja tudja hogy nem jó hogy 7 napból 5-öt a haverok segg.ében tölt de semmi változás. Példáloztam is , kérdeztrm Ő hogy érezné magát stb... megint igazat adott.

Ma főztem kettőnkre és vártam is rá munkája után. Hát ő inkább otthon maradna és egyedül relaxálba. De azért megkérdezi mit főztem mondom nem lényeg, érdekelne itt lennél. Aztán letettem a telót. Ő folyamat írt és hívott aztán egyszer csak hallom a csengőt. XD 2x csengetett mire beengedtem és nagyon nem esett neki jól hogy nem reagáltam semmire se. Mondta is hogy hát hé szívem írtam meg hívtalak miért nem válaszoltál? Mondom nem akartalak zavarni...

Kèrdeztem, hogy na hogy esik ez neked? Azt mondta rosszul. Mondom akkor kèpzeld el, hogy ez kb minden nap megteszi velem. Mondtam is regebben, hogy ha nem akar már együtt lenni - free to go - de ne hülyéskedjek már. Besértődött, hazament azóta nem szól hozzám ès èn se keresem.


Tudom, valószínűleg szakítanom kellene de érdekel, hogy másnak a párja is viselkedett már így?!



2017. ápr. 18. 22:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy házasodni, ezek után, illetve hogy a gyerek felmerült benned (nem most), ez a vicc kategória.


Én komolyan össze tenném a két kezem, ha valaki főzne nekem

bármit is (és még nem beszéltem arról, hogy ehető is lenne),

de biztos az a gond, hogy nem így bánok a nőkkel :)

2017. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
A haverok túl fontosak, nem csajozik
2017. ápr. 18. 23:15
 23/39 Szergej55 ***** válasza:
Ebből inkább ne csináljatok esküvőt, kíméljétek meg magatokat a szívástól.
2017. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Egyetértek :/
2017. ápr. 18. 23:40
 25/39 A kérdező kommentje:
Mivel egyszer mar szakitottam emiatt gondoltam most inkább megkérdezem lehet e valamit csinálni ezzel vagy akár a fejemre is állhatok...?
2017. ápr. 18. 23:54
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem, hogy ő dugásra használ téged, ezért jön mindig vissza. De te miért fogadsz vissza egy ilyen alakot?! Erre nem nagyon van értelmes válasz. Miben reménykedsz? Neked ennyi elég, hogy valakinek a lábtörlője lehetsz?! Hol az önbecsülésed?!
2017. ápr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
De már szexelni se akarok egy ideje és így se akar otthagyni hiába mondtam neki.... de mindegy is... èn nem fogom keresni mert neki kellene akár azzal is hogy mégse megy ez neki...
2017. ápr. 19. 00:15
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold ezt a fiut mert komolytalan hozzád. Mást akartok...
2017. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, ezt többször is hangsúlyoztam Neki, hogy nekem Ő komolytalan (mégha 1,5 évig nem is mutatta jelét). Erre kèrdezte,,hogy el tudom-e Őt így fogadni?! Mondom úgy nézek ki, mint aki el tudja fogadni, hogy mióta ùj haverjaid vannak engem hanyagolsz? Igaz néha én is megyek de èn nem velük akarom a szabadidőmet tölteni állandóan. Mondta, hogy rendben igyekszik "felnőni" de legtöbbször nem sikerül. Nem hiszem el, hogy a saját viselkedését megtapasztalva magán így reagált. :O okot talált, hogy szakíthassunk? Már többször kiadtam az útját de nem ment.
2017. ápr. 19. 11:03
 30/39 anonim ***** válasza:
Van kedved ismerkedni velem? Megmutatnám a boldogsaghoz vezeto utat.
2017. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!