Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődött a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a barátomnak mióta új haverjai lettek én valahogy háttérbe szorultam. Többször említettem, próbáltam megbeszélni szépen, csùnyán de tényleg mindent bevetettem. Igazat adott, azt mondja tudja hogy nem jó hogy 7 napból 5-öt a haverok segg.ében tölt de semmi változás. Példáloztam is , kérdeztrm Ő hogy érezné magát stb... megint igazat adott.

Ma főztem kettőnkre és vártam is rá munkája után. Hát ő inkább otthon maradna és egyedül relaxálba. De azért megkérdezi mit főztem mondom nem lényeg, érdekelne itt lennél. Aztán letettem a telót. Ő folyamat írt és hívott aztán egyszer csak hallom a csengőt. XD 2x csengetett mire beengedtem és nagyon nem esett neki jól hogy nem reagáltam semmire se. Mondta is hogy hát hé szívem írtam meg hívtalak miért nem válaszoltál? Mondom nem akartalak zavarni...

Kèrdeztem, hogy na hogy esik ez neked? Azt mondta rosszul. Mondom akkor kèpzeld el, hogy ez kb minden nap megteszi velem. Mondtam is regebben, hogy ha nem akar már együtt lenni - free to go - de ne hülyéskedjek már. Besértődött, hazament azóta nem szól hozzám ès èn se keresem.


Tudom, valószínűleg szakítanom kellene de érdekel, hogy másnak a párja is viselkedett már így?!



2017. ápr. 18. 22:36
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Ha egyszer már eleged volt, mi az istennyiláért kellett összejönnöd vele megint?!


Ennyire magányos vagy, hogy minden jöttmenttel hajlandó vagy leállni? Ne már... kuka!

2017. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Èn nem terveztem visszamenni hozzá ő mondta, hogy ne haragudjak, megváltozik stb... hát el is hittem sajnos :/
2017. ápr. 19. 12:35
 33/39 A kérdező kommentje:
De amùgy lapát helyett mi mást lehet csinálni? Felnő az ilyen valaha?
2017. ápr. 19. 12:39
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Már rég válaszút elé kellett volna állítanod, nem taktikázni meg játszadozni, hanem kirakni a szűrét.

Sajnos az egy jó Női szokás, hogy megpróbáljátok megnevelni a szeretett férfit, hát ez nem így működik. Ha valaki számára fontos a partnere, akkor nem kell kérlelni, ha látni szeretnéd, mert neki is ez az érdeke. De megfojtani sem szabad, kell találni egy megfelelő egyensúlyt, hogy ne érezze azt, hogy keretek közé akarod szorítani, kellenek a barátok is, de mértékkel.

Ne idegesíts magad ezzel, fogadd el a helyzetet és lépj tovább. Mivel kölcsönösen besértődtetek egymásra nincs értelme nagy lelkizést csinálni a szakításból, közöld vele hogy részedről vége és ne keressed többet. A történtekből vonjad le a konzekvenciát és körültekintőbben válasszál magadnak új partnert.

40F

2017. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó. Igen már nèhányszor mondtam neki ha nem kèpes kevesebbet haverozni ès többet fektetni a kapcsolatunkba már akkor tudja hol az ajtó, mérges se leszek csak legyen őszinte mert azt jobban èrtèkelem.. de ő nem akar szakítani, mièrt beszélek ilyeneket.
2017. ápr. 19. 14:32
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem szeret ő annyira hogy lemondjon a haverkodásrol vagyis hogy ne menjen a kapcsolatotok rovàsàra !Nem fog felnőni hidd el ên is hasonlóba voltam igaz nàlunk a haverok hamar elmentek csakhogy ha komolytalan a partnered ez màs dolgokban is megfog mutatkozni!Lapát !
2017. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Értem és lehet ezt kell elfogadnom ès otthagyni. Azért érdekes, hogy addig tökéletesen megvoltunk amíg új haverok nem jöttek a képbe
2017. ápr. 19. 19:30
 38/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom kezdeményezzek kontaktot vagy sem? :/
2017. ápr. 19. 19:32
 39/39 A kérdező kommentje:
Na beszéltünk de még mindig látszik, hogy be van sértődve
2017. ápr. 19. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!