Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszú az ex barátnőn, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszú az ex barátnőn, de hogyan? Valami elegáns, de hatásos bosszú ötletek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok haragtartó ember, de úgy érzem helyénvaló lenne egy kis bosszú az exemmel szemben. Végig korrekt voltam vele, amit ő sosem viszonzott felém. Na szóval, valami hatásos, de nem túl durva bosszút szeretnék, de a lényege az lenne, hogy örökre megjegyezze és hogy mindig az eszébe jussak róla. Van egy ügyvéd ismerősöm, aki adott egy tippet, de az az exem jelenlegi állásába is kerülhetne akár. Nem tudom, hogy ennyire durva végletekig elmenjek-e, az ügyvéd utána is nézett kicsit a lánynak, és talált róla olyan dolgokat, amikről én nem tudtam a kapcsolatunk alatt. Konkrét dolgokat nem akarok megnevezni, de a lényeg, hogy volt már dolga a törvénnyel. Szerintetek, ha elérném, hogy kirúgják, az érne annyit, hogy könnyítsek így a lelkemen és elégtételt vegyek, vagy inkább hagyjam az egészet? Tudom, hogy a legjobb ilyenkor tovább lépni, de én sajnos nem olyan típus vagyok, addig nem tudok nyugodni, amíg nem érem el valamilyen formában ami akarok. 29/F

2017. máj. 3. 00:06
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
19%

Tessék ez itt a gyk színvonal lol :D


"Sztm szánalmas vagy,en tönkre is tennélek ezután (eszközeim meglennének),bár én korrekt embernek tartom magam.

Lépj tul,legyen tartásod.

n25"

Tehát ha más akarna bosszút állni mert kicsesztek vele(nem feltétlen a kérdezőre gondolok,hanem akárkire)az szánalmas de ő bosszút állna "en tönkre is tennélek ezután" fáákkinlodzsik !! gyéká :D

2017. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
20%
Ugy van szivem,fogat fogért kedves utolsó.
2017. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
6%
Undorító patkány vagy. Nyugodj meg,a fagyi visszanyal.. ha te bántasz valakit, az visszaszáll. Vagy így vagy úgy ;) Remélem sose lesz barátnőd. Amúgy tuti csak azért csalt meg,mert babafütykösöd van 😂😂!
2017. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Legyél vidám:'D
2017. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
32%

Oda lehet hugyozni a lábtörlőjére. Nem egyszer, többször.


Én üvegben vittem nagy mennyiségben gyűjtött, állott vizeletet, és az ajtót is meglocsoltam egy kicsit. Ezután hisztizett minden kutyás szomszédnak, hogy a kutyák lehugyozzák az ajtót...

Jó buli volt, máskor is megteszem.


Haldokló csótányokat lehet bedobni a postaládájába. Ez is tök jó.

Csótányirtás volt a házban, volt jó néhány lassan haldokló, de még mozgó csótány. Begyűjtöttem, és beleszórtam a postaládájába. Szerencsére a postaláda olyan, hogy nem nagyon látja mi van bent, csak belenyúl... ;-)


Meg lehet viccelni a zárral is: felébe törsz 2-3 gombostűt, benyomod a zárbetétbe, és ezután benyomsz jó sok pillanatragasztót. Ezt a zárat már tuti senki nem fogja kinyitni.

Délután hazajön a melóból, fáradt, éhes, pisilni kell, stb. és kint marad... Talán még be is pisil! ;-)


A volt páromnak volt egy motorja. A motoron a benzin tartályt ki tudtam nyitni. Egyszer bedobtam a tartályba jó néhány kockacukrot. :-)

2017. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
77%
Van egy olyan mondás, hogy, ha elindulsz a bosszú ösvényén, áss magadnak két sírgödröt. Ezen gondolkozz el! Az élet mindig megadja azt mindenkinek, ami jár, ha viszont bosszút állsz, lesüllyedsz az ő szintjére és bajba sodrod magad.Semmiképpen ne rúgasd ki, csak rosszul járhatsz vele! 22/L
2017. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
39%

Igenis bosszút állnék rajta. Aki bottal köszön, annak doronggal fognak felelni.

A Jóisten majd megbocsájt, én nem fogok.

Csak a beszari gyáva életképtelen kisemberek nem állnak bosszút, mert túl fosik hozzá, inkább jól megideologizálják, hogy "az csak a szánalmas, kicsinyes emberek fegyvere" csak be ne kelljen ismerni hogy gyáva kis giliszták. Az ilyenekből lesznek aztán a balekok, lábtörlők akikkel bármit meg lehet tenni, ki lehet használni

2017. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
72%
Aham, mert a bátor ember az aki kirúgat másokat, meg csótányt rak a postaládájába....kérlek, mesélj még.
2017. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
39%

Hogy bátor-e? Nos, fényévekkel bátrabb annál, mint aki csak ül, és hagyja magát pofánvágni a legutolsó kis szrcsimbóktól is azzal a mentalitással, hogy "okos enged szamár szenved" meg "a bosszú kicsinyes dolog". A mai társadalomban ha nem állsz ki a magad igazáért, akkor senki mástól nem fogod megkapni. A te gyönyörűséges "okos enged" elved vezetett oda is, hogy már a demokráciából a hülyék diktatúrája lett.

Nem csótány kellett volna a postaládába, hanem minimum félszáz lódarázs. Now we're talkin'!

2017. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
74%

A bosszú nem a bátraké, inkább az ostobáké.

Látod, Kérdező azt írta, hogy korrekt volt a barátnőjével (bár halvány fogalmam sincs, hogy mégis mit takar ez egy olyan határeset pszichopata embernél, akinél az enyhe bosszú azt jelenti, hogy kirúgat valakit a házából) míg a nő ezt nem SOSEM viszonozta. Namármost, ha vagy olyan lábtörlő, hogy ezt huzamosabb ideig tudja veled csinálni valaki, akkor van-e jogod panaszkodni később?

Az esetek túlnyomó többségében a bosszúval annyit érsz el, hogy nyíltan beismered, hogy képtelen voltál megakadályozni, hogy valaki ilyen szinten felcsesszen idegileg, aztán amikor már végre szabad vagy, még piti módon vissza próbálsz szúrni. A bosszú nem szemtől szembe történik, hanem alattomos hátbatámadás, nincs benne semmi gerinc, semmi tartás, szóval minden erkölcsi fölényt elvesztesz, ha ehhez folyamodsz. A bosszú max arra jó, hogy amint bosszút álltál, kiverd egyszer arra az adrenalinlöketre, amit adott a másik fájdalma, aztán sírj fél óráig a párnádba, mert rájössz, hogy nem lett jobb semmi, az idődet és az érzelmeidet így is elpocsékolták, és immár te is szenny ember vagy.

Ha keménynek akarsz látszani, akkor már alapból ne hagyd, hogy egy utolsó csicskát csináljanak belőled.

2017. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!