Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszú az ex barátnőn, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszú az ex barátnőn, de hogyan? Valami elegáns, de hatásos bosszú ötletek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok haragtartó ember, de úgy érzem helyénvaló lenne egy kis bosszú az exemmel szemben. Végig korrekt voltam vele, amit ő sosem viszonzott felém. Na szóval, valami hatásos, de nem túl durva bosszút szeretnék, de a lényege az lenne, hogy örökre megjegyezze és hogy mindig az eszébe jussak róla. Van egy ügyvéd ismerősöm, aki adott egy tippet, de az az exem jelenlegi állásába is kerülhetne akár. Nem tudom, hogy ennyire durva végletekig elmenjek-e, az ügyvéd utána is nézett kicsit a lánynak, és talált róla olyan dolgokat, amikről én nem tudtam a kapcsolatunk alatt. Konkrét dolgokat nem akarok megnevezni, de a lényeg, hogy volt már dolga a törvénnyel. Szerintetek, ha elérném, hogy kirúgják, az érne annyit, hogy könnyítsek így a lelkemen és elégtételt vegyek, vagy inkább hagyjam az egészet? Tudom, hogy a legjobb ilyenkor tovább lépni, de én sajnos nem olyan típus vagyok, addig nem tudok nyugodni, amíg nem érem el valamilyen formában ami akarok. 29/F

2017. máj. 3. 00:06
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
52%
4-esnek igaza van. Egy macska nem ilyen kicsinyes.
2017. máj. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
18%

#4 #11 Aha,a nők legendásan híresek a bosszúállásukról :D +észre kellene venni az ok-okozati összefüggést.

Azonkívül örülök #4 ha még csak most jutsz el arra a szintre ,hogy lassan nem bízol egy férfiben sem én már sajnos a tapasztaltak alapján rég nem bízom egy nőben sem!

2017. máj. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
86%

Aztán ne csodálkozz, ha ő lesz az utolsó exed. Mert így nem lesz egyszerű barátnőt találni.

Ekkora balhénak híre megy. Kezdve azzal, hogy ha ki akarod rúgatni, akkor az nem megy arc és név nélkül. Simán beletelhet.

Ha x éve jó végzi a dolgát, akkor múlt beli dolgok miatt nem rúgják ki. Lehet, hogy tudja is a munkáltató ezt a fene nagy titkot, csak nem releváns. Viszont téged meg fog kérdezni, hogy ezt miért is hozod a tudomására. Elég ciki lesz bevallani, hogy bosszút akarsz állni rajta, mert szakított.


Ezt ugye meg is jegyzik a zemberek, ha ilyen sárdobálós pereskedés a kapcsolatod vége. Ép eszű nő az életben nem áll veled szóba. Ki a faxom akarja, hogy ha vége, akkor még hónapokig ott tegyen keresztbe valami kicsinyes gyökér, ahol csak tud... Normális nőnek már az intő jel, ha a pasi elég rondán beszél az exeiről. Nem hogy még bosszút is akar állni...


Azon nem csodálkozom egy percig se, hogy kidobott a csaj. Inkább csak azon, hogy egyáltalán hogy tudott veled összejönni?

Egy elég idegbeteg, frusztrált fazon lehetsz, az a típus, aki pattog a pincérrel meg mindenért balhét rendez nyilvánosan. Eltaláltam, ugye? ;)

2017. máj. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
85%

"Nem vagyok haragtartó ember."


A leírtak alapján az vagy, csak hazudsz magadnak.

2017. máj. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
2%

Nekem is ezt mondta a béla de lépten nyomon keresztbe tesz..


Az exem fenyeget kirugat megalàz az egész vàros elött-vannak rendőr ismijei azt mondta nekem senki se hinne hogy talàl ki kamu sztorit meg a hangot is meg lehet vàltoztatni telefonhivàskor..

2017. máj. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
81%

Íme, a lúgos orvos utódjai. Undorítóak vagytok. Hány pasi lép le az asszony mellől a fiatalabb nővel, de az oké, igaz? Ki az a lelki toprongy, aki bosszút áll valakin azért, mert már nem kell neki? Nemtől függetlenül?

Kirúgatni valakit a mai világban? És ha nem talál állást, nem lesz pénze,miből fog megélni? Nem tudom, mit csinált veled, de egy megcsalás sem ér ennyit.

Tudod, egy gonosz, sunyi,undorító féreg vagy ha ilyeneken agyalsz, meg "utána nézetsz" és mindegy hogy pasiként vagy nőként teszed ezt, rosszabb vagy mint ő.

2017. máj. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
8%

Igen ex is mondta visszanyal a fagyi..

Ex és béla hasonlitanak nagy az ismeretségi körük az össteköttetésük nekem meg senkim :( társam csak a magàny azzal zsarolt ami a legfontosabb és mondta tartsam meg ha tudom :( szoval nem adta fel az àskálodàst..akkor mégse boldog az ujjal ha ellenem szövetkezik

2017. máj. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg ennyire betegesek az emberek. Minden esetre, akiről tudtam a környezetemben, hogy bosszút ált, azt nagyon gyorsan leépítettem. Soha nem tudni, mikor mi jut az eszébe és esetleg, valamiért rajtam is bosszút akar majd állni. Az ilyen embert, jobb nagy ívben elkerülni.
2017. máj. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
68%
A felnovest tudom ajanlani. Az ilyen bosszut allo embereken csak rohogni lehet, mert pont ezzel mutatjak, hogy csak visongo szanalmas kolykok, akiket megbantottak, es anyuci nem volt epp ott hogy megtorolje a konnyuket. Probalkozz. Hadd nevessen rajtad az exed (meg az egesz barati tarsasaga) :D.
2017. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
50%

Sztm szánalmas vagy,en tönkre is tennélek ezután (eszközeim meglennének),bár én korrekt embernek tartom magam.

Lépj tul,legyen tartásod.

n25

2017. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!