Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Betegesen felteken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Betegesen feltekeny vagyok

Figyelt kérdés
Parom nem epp a huseg mintakepe, mar ami az eddigi eletet es kapcsolatait illeti. Mi baratkent kezdtuk, majd fokozatosan haladtunk tovabb, ketszer probaltuk kapcsolatkent, mindketszer kudarcba fulladt - nem miattam, egyszeruen nem vett komolyan, inkabb volt ez se veled se nelkuled kapcsolat. 1 honapja mentunk teljesen szet, az utobbi "kapcsolatunk" alatt surun maszkalt egy etterembe, ami nekem is feltunt, engem soha nem vitt el oda - igazabol sehova - csak igerte, viszont sose lett belole semmi. Szakitasunk utan irkalt uzeneteket, hogy mizu stb, nem tudtuk igazan egymast joideje elengedni, igy azt mondtam beszeljuk at ki mit rontott el. Tegnap aztmondta o meg akar komolyodni mellettem,tudja h mindenben o a hibas, de szamara annyira hihetetlen hogy nekem o kell, es nagyon fel hogy megpattanok mellole, de nem tud igazan engem elengedni es valahol bizik hogy ebbol normalis kapcsolat lehet - eddig igazabol csak szenvedtunk. Na aztan felhozodott ez az etterem, hogy ott is van egy csaj akinek o nagyon kene, 20 evvel fiatalabb tole, de egyszeruen el engedi ha flortolger vele, beszelgetnek, de nem mozgatja meg, es nem akarna tole semmit, azt mondta nem csunya de nem akarja hogy egy ilyennel hirbe hozzak. Na itt elborult az agyam, ugye a noi megerzes... Kerdeztem h amiatt a csaj miatt nem vittel engem oda? Aztmondta nem, egyszeruen csak a tarsasag olyan h szereti oket (marmint az ott levo szakacsokat, pincereket) de nem tudnak viselkedni, o meg egyedul elhulyul veluk, de mellettem ne egessek. Mig egyutt voltunk, mielott elem jott folyton ott kajalt, odajart ebedelni, vacsorazni, es volt mikor hazahozott arra ment vegig kocsival es tett egy kort, h megnezz myitva van e es bent vannak e a baratai... Teljesen kiborultam, ahogy gondolkodni kezdtem, h lehet mintvegig bevoltam csapva es kitudja nem csalt e meg a csajjal, vagy epp nem kavarnak e mostis. Azt mondta ne aggodjak, o oszinten elmondta. Mikor meselni kezdett rola se ugymondta mintha nagyot akarna szolni, csak megemlitette hogy komoly not keres, ilyenekkel meg nem allna le, hogy tanulatlan stb. Szerintetek aggodnom kene? Komolyan remegek az idegtol. A kiscsaj eleg dekorativ 22 eves, fullsmink, plazacica alkat. En 27, es inkabb termeszetes mint full smink... A parom 42.
2017. máj. 3. 09:25
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Szóval összejöttél egy megbízhatatlan k-rvapecérrel, aztán most meg sírsz, hogy megcsal, ügyes vagy. Maximálisan megérdemled, aki ennyire idióta, hogy ilyen suttyókkal összeáll, az szenvedjen csak. Bizalom nélkül egy kalap szart se ér egy kapcsolat, én nagyon elítélem a féltékenységet (ami soha nem a szeretetről szól, hanem az önbizalomhiány, bizalomhiány, hibás kötődési minták és birtoklási vágy koktélja), de ha okod van rá és mégis ezzel az emberrel maradsz, akkor emésszen csak fel, majd jól tönkreteszitek egymást, ahogy ilyenkor szokás.
2017. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj, hogy megint hülyét fogsz csinálni magadból. De majd a saját károdon tanulsz. Hülyét fog csinálni belőled.

És az ilyen nem fog változni. Hiába van valakinek több éves kapcsolata, én sose tartottam és nem is fogom nyerőnek tartani, hiszen jogosan jön a kérdés, hogy miért nincs már vele?

Egyébként csak azért bánt a dolog, persze te életed, de én 29 leszek pár nap múlva. Egyedülálló vagyok, nincs senkim.

És rossz belegondolni, hogy a saját korosztályom, aki illene hozzám, 40 éves faszikkal van.

2017. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Figyelj utolsó, próbáltam korombeliekkel, egyszerűen nem megy! Mások a céljaink, sokakat elkap ilyenkor a "családot akarok mindenáron" szindróma, pont a korunkbelieket. Volt aki behülyített, hisz én is komoly dolgokra vágyom, aztán közölte egy év után, bocsi, de még bulizni akarok. A korosztályommal próbálkoztam, de nem megy... Ő meg jó barátom volt, és így átalakultunk. Amit meg fentebb írtak, hát igen nem volt ez a két alkalom kapcsolatnak mondható, inkább kavarások, bár én kapcsolat felé hajlottam, ő meg sose tudta mit akar. Aztán kidobtam, elfogadtuk a helyzetet, visszaállt a barátság, aztán mégsem tudtunk egymás nélkül meglenni. Sose volt ilyenem. Ő se hiteget most se, hogy elvesz feleségül, így imád- úgy imád. Énse őt. De akar egy esélyt adni, h ez normális, és élhető dolog legyen. És azt mondta, közelébe se akar annak lenni amit eddig művelt velem, és h ezt a csajt is megnyugtatásként mondta, hogy lehetne neki, de nem, mert komolyat akar. Az eddigi kapcsolatai nem miatta mentek tönkre, egyszerűen ellaposodott, és elvált mindegyiktől békében. A nem a hűség mintaképét arra írtam, hogy ha nincsen senkije, akkor röptében a legyet is, és kapcsolat mellett is megnézi a nőket, de nem kezdene velük. Engem kiszúrt évekkel, és egy évnek kellett eltelnie, hogy odajöjjön hozzám és elmondja, hogy akar valamit.
2017. máj. 3. 10:28
 14/42 A kérdező kommentje:
És nem sírok, hogy megcsal, a válaszotokat kértem, van-e okom féltékenynek lenni. Ugyanis én sem vagyok piskóta, minden kapcsolatomban betegesen féltékeny voltam, volt ahol ok nélkül, és idegileg felőrölt. Na most nem akarom ismét azt a hibát elkövetni, hogy talan ok nélkül gyötröm magam.
2017. máj. 3. 10:30
 15/42 anonim ***** válasza:

Hát nem mindenki akar bulizni és gyereket sem.

Egyiket se teszem, vagy csinálom.

Soha nem voltam a bulizás híve, én inkább kocka voltam, persze, nehezen de eltudnék tőle szakadni. Barátaim sincsenek akik magukkal rántsanak, de soha nem is tudtak volna, mert ebben eléggé öntudatos voltam mindig is.

Nekem az nem buli, hogy zenét hallgassak valami eszeveszett bulihelyen.

Család alapítás? Ki van zárva. Nekem nem kell gyerek.

Szeretem a gyerekeket, nem arról van szó, de sok hülyeséget kaptam az életben és nem kellene.

2017. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Tök mindegy a korkülönbség, de egyszerűen nem kell tovább gondolni ezt a kapcsolatot a haverságnál.

Mindegy miket beszél, ha szerelmes volna beléd, akkor semmiféle dekoratív cica nem érdekelné, se más társaság - ne bolondozz már!

2017. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Na, én viszont szeretnék gyereket, és Ő is. Ne rajtam vetítsd ki azt, hogy a korunkbelieknek nem jön össze korunkbelivel, mert épp az egyik idősebb ffit választ. Van nem egy velünk korú aki a 40es nőkért van oda... döbbenet volt számomra, hogy annó egy 27 éves pasi, aki hozzám illett volna, egy 42 éves nőt járt hajtani, és belevolt zúgva...
2017. máj. 3. 10:41
 18/42 A kérdező kommentje:
De megmondta, hogy nem érdekli! Leírtam, hogy épp ezt mondta, hogy lehetne az a csaj is, de neki nem kell, mert nem kellenek a felszínes kapcsolatok neki. És még egy patront se érne neki meg, mert a jó hírnevére vigyáz, és ha nem lennék se kéne, komoly kapcsolat meg kizárt. Ez a kérdésem, hogy mindent elmondott, de én mégis felfújtam, és nem tudom okkal, vagy sem.
2017. máj. 3. 10:42
 19/42 A kérdező kommentje:
A más társasággal meg semmi bajom, rengeteg fiú haverja van, ebben az étteremben is csak idősebbek vannak, miattuk jár, már jóval azelőtt mielőtt mi bárhogy is lettünk volna.
2017. máj. 3. 10:44
 20/42 A kérdező kommentje:
tettem már tönkre kapcsolatot a féltékenységemmel... ezért született meg a kérdésem, hogy segítsetek. okkal aggódom, vagy sem.
2017. máj. 3. 10:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!