Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Betegesen felteken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Betegesen feltekeny vagyok

Figyelt kérdés
Parom nem epp a huseg mintakepe, mar ami az eddigi eletet es kapcsolatait illeti. Mi baratkent kezdtuk, majd fokozatosan haladtunk tovabb, ketszer probaltuk kapcsolatkent, mindketszer kudarcba fulladt - nem miattam, egyszeruen nem vett komolyan, inkabb volt ez se veled se nelkuled kapcsolat. 1 honapja mentunk teljesen szet, az utobbi "kapcsolatunk" alatt surun maszkalt egy etterembe, ami nekem is feltunt, engem soha nem vitt el oda - igazabol sehova - csak igerte, viszont sose lett belole semmi. Szakitasunk utan irkalt uzeneteket, hogy mizu stb, nem tudtuk igazan egymast joideje elengedni, igy azt mondtam beszeljuk at ki mit rontott el. Tegnap aztmondta o meg akar komolyodni mellettem,tudja h mindenben o a hibas, de szamara annyira hihetetlen hogy nekem o kell, es nagyon fel hogy megpattanok mellole, de nem tud igazan engem elengedni es valahol bizik hogy ebbol normalis kapcsolat lehet - eddig igazabol csak szenvedtunk. Na aztan felhozodott ez az etterem, hogy ott is van egy csaj akinek o nagyon kene, 20 evvel fiatalabb tole, de egyszeruen el engedi ha flortolger vele, beszelgetnek, de nem mozgatja meg, es nem akarna tole semmit, azt mondta nem csunya de nem akarja hogy egy ilyennel hirbe hozzak. Na itt elborult az agyam, ugye a noi megerzes... Kerdeztem h amiatt a csaj miatt nem vittel engem oda? Aztmondta nem, egyszeruen csak a tarsasag olyan h szereti oket (marmint az ott levo szakacsokat, pincereket) de nem tudnak viselkedni, o meg egyedul elhulyul veluk, de mellettem ne egessek. Mig egyutt voltunk, mielott elem jott folyton ott kajalt, odajart ebedelni, vacsorazni, es volt mikor hazahozott arra ment vegig kocsival es tett egy kort, h megnezz myitva van e es bent vannak e a baratai... Teljesen kiborultam, ahogy gondolkodni kezdtem, h lehet mintvegig bevoltam csapva es kitudja nem csalt e meg a csajjal, vagy epp nem kavarnak e mostis. Azt mondta ne aggodjak, o oszinten elmondta. Mikor meselni kezdett rola se ugymondta mintha nagyot akarna szolni, csak megemlitette hogy komoly not keres, ilyenekkel meg nem allna le, hogy tanulatlan stb. Szerintetek aggodnom kene? Komolyan remegek az idegtol. A kiscsaj eleg dekorativ 22 eves, fullsmink, plazacica alkat. En 27, es inkabb termeszetes mint full smink... A parom 42.
2017. máj. 3. 09:25
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
igy van utolso! inkabb te nem kellesz a korunkbelieknek es azokon a nokon vezeted le akik idosebbek utan neznek! ;)
2017. máj. 3. 16:30
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a féltékenységedet próbáld meg kezeltetni, szakemberrel.
2017. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!