Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok,19 éves lány vagyok:)

Elég bonyolult a sztori,de megpróbalom leegyszerűsíteni

Tehát 15 éves koromban összejöttem egy sráccal..közös városba laktunk,minden nap találkoztunk szinte egy ideig minden tökéletes volt vele..aztán szép lassan kiderültek a dolgai,drogozott,és elég szép dolgokat tett meg a drogra való pénzért

Kitartottam mellette,mert azt mondta ha vele maradok leteszi..nem tette le.

Rengeteget veszekedtünk ezek a dolgok miatt,és többször megvert elég durván..összesen 2 évet voltunk együtt

Nah egy idő után ezt rohadtul meguntam es rádöbbentem hogy hiába szeretem ez már itt nem segit.

18 éves korom után kicsivel felköltöztem Pestre, itt van munkám meg lakásom

Egyébként volt már azóta kapcsolatom de ezek ellenére is még mindig őt szeretem:(

És tegnap amikor hazaértem egyszerűen el se akartam hinni..ott volt az ajtóban,engem várt..hirtelen elkezdtem félni de boldog is voltam..olyan fura volt

Elmondta hogy letette a kábszert van munkája és hogy nagyon szeret..nem igazán tudtam erre mit mondani,mondtam hogy hagyjon békén de azóta is ezen töröm magam..

Egyébként mint kiderült a bátyám mondta meg hogy hol lakom ez miatt össze is vesztem vele..

Szerintetek mi lenne a legjobb döntés? Létezik az hogy valaki tényleg így megváltozik?

Válaszokat előre is köszönöm:)



2017. máj. 19. 08:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:

Hogy miért nem dobtam ki anno? Szerintem azért mert nem hittem el hogy kaphatok jobbat..azóta sem hiszem el. Nevelő szülőknél éltem az életem egy részét,utána pedig otthonba..ő is ugyanígy élt. Elhitette velem hogy szinte "sorstársak" vagyunk és ebben igaza is volt.

Megértettük egymást úgy ahogy senki más hisz ugyan azokat a dolgokat éltük át.

Ez kötött/köt össze minket leginkább

2017. máj. 19. 10:03
 12/71 anonim ***** válasza:

Én ezt meg értem hogy sorstársak vagytok meg minden de ezt ő ki is használja, megbánt megver stb, aki egyszer megteszi többször is megfogja es igen a drog nagyon kemény dolog nem lehet csak ugy leállni ..egy pillanat alatt ujra drogos lesz es ujra kezdődik elölről

mindent nemtudom ennyi idős vagy igazabol mindegy mer igyis ugyis időpocsékolás lenne ujra kezdeni vele! Hidd el találsz jobbat.. en csaj vagyok es tudom

vannak szemet pasik de vannak aranyosak rendesek is, akire lehet csak hónapok évek múlva találsz ra de ra fogsz es majd vissza gondolsz hogy milyen jo hogy nem ragadtal le ilyen ember mellett.

2017. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:

attól, mert ugyanazokon keresztül mentetek és megértitek egymást még igenis kaphatsz jobbat! sőt egy lecsúszott drogosnál nem könnyű jobbat találni...főleg ha ilyen agresszív is volt...


ma már lehet nem drogozik, de attól ki tudja milyen lenne a kapcsolat a múlt miatt...ez csak rajtatok múlik

de akkor is találhatsz jobbat ha keresel!


24F

2017. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok sorstársak. Te nem vagy drogos. A múlt elmúlt. Van lakásod, munkát, onbizalmad is legyen.
2017. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
13# azt akarta irni szerintem hogy nem nehéz jobbat találni
2017. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:

Olyan aranyosak vagytok Köszönöm:)

Igazából mint emlitettem voltam már mással is a szakítás óta..de egyikkel se működött hosszabb távon..hiába szerettek engem én képtelen voltam viszonozni az érzéseket és előbb vagy utóbb de mindig tönkrement a kapcsolat ez miatt.:( és ezért is utálom magam hogy a jót nem tudom megbecsülni..

Egyébként ő most 23 éves.

2017. máj. 19. 10:20
 17/71 anonim ***** válasza:

nem nehéz könnyebbet találni*

bocs elírtam köszi a javítást :)

2017. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
100%

17# te ma ilyen fáradt vagy? :D


Mert velük nem voltál egy hullámhosszon akkor lehet, nekem is volt olyan pasi az életembe akivel nem volt semmi baj de megis unalmas volt kicsit számomra mer csendesebb volt mindig en beszéltem es ez engem zavart pl.. de ez csak egy példa.

Majd lesz olyan akit szeretni fogsz.

2017. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:

#18:

pont ez a baj, pörgök 1000-el :)

gondolkodtam, hogy azt írjam e, hogy "nem nehéz", vagy azt hogy "könnyű" végül vegyesre sikerült :D

sajnos az agyam máshol jár most, több téren is pörög...

nesze neked hiperaktívság és figyelem zavar :D de elég volt 4 óra alvás :P

most boostolom magam lelkileg fel :)


#kérdező:

voltál mással, de ha tudtad, hogy még nem vagy rajta túl, akkor miért mentél bele? mit éreztél?

nem lehet véletlen, hogy depressziós vagy?

vagy csak ennyire ragaszkodsz a régi sráchoz? de tegnap mégis elküldted

2017. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:

Azért mert azthittem hogy jobb lesz és másik kapcsolat által túl tudok lépni.

Min pörög az agyad?:D

Egyébként nemtudom,régebben még az otthonban meg amikor nevelőnél voltam sokat jártam pszichologushoz,pszichiáterhez kaptam sok gyógyszert akkoriban mert sok probléma volt velem..de már elégge megutáltam őket, meg hát annyi pénzem nincs is hogy megint elkezdjek ilyen emberekhez járkálni.

2017. máj. 19. 10:38
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!