Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok,19 éves lány vagyok:)

Elég bonyolult a sztori,de megpróbalom leegyszerűsíteni

Tehát 15 éves koromban összejöttem egy sráccal..közös városba laktunk,minden nap találkoztunk szinte egy ideig minden tökéletes volt vele..aztán szép lassan kiderültek a dolgai,drogozott,és elég szép dolgokat tett meg a drogra való pénzért

Kitartottam mellette,mert azt mondta ha vele maradok leteszi..nem tette le.

Rengeteget veszekedtünk ezek a dolgok miatt,és többször megvert elég durván..összesen 2 évet voltunk együtt

Nah egy idő után ezt rohadtul meguntam es rádöbbentem hogy hiába szeretem ez már itt nem segit.

18 éves korom után kicsivel felköltöztem Pestre, itt van munkám meg lakásom

Egyébként volt már azóta kapcsolatom de ezek ellenére is még mindig őt szeretem:(

És tegnap amikor hazaértem egyszerűen el se akartam hinni..ott volt az ajtóban,engem várt..hirtelen elkezdtem félni de boldog is voltam..olyan fura volt

Elmondta hogy letette a kábszert van munkája és hogy nagyon szeret..nem igazán tudtam erre mit mondani,mondtam hogy hagyjon békén de azóta is ezen töröm magam..

Egyébként mint kiderült a bátyám mondta meg hogy hol lakom ez miatt össze is vesztem vele..

Szerintetek mi lenne a legjobb döntés? Létezik az hogy valaki tényleg így megváltozik?

Válaszokat előre is köszönöm:)



2017. máj. 19. 08:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
19:)
2017. máj. 19. 11:37
 32/71 anonim ***** válasza:

hát nem vagy valami pozitív...miért ne menne? :)

van egyáltalán bármi sikerélményed? :)

2017. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nem menne vagyis nemtudom:/

Nem túl sok van eddigi életembe..:(

2017. máj. 19. 12:01
 34/71 anonim ***** válasza:
66%

Nem tűnsz butának, szerintem simán megcsinálnád 😊


A pasiról meg annyit, hogy igen, lehet hogy valóban leszokott, keresett munkát, jó útra tért, és mostmár jó ember. Na de meddig? Mert hogyha bármi történik, pl össze veszik valakivel (veled, kollégával, baráttal stb), vagy elveszti a munkahelyét, bármi, akkor jó esély van rá, hogy vissza fog nyúlni hozzá. Azt mondja magának hogy csak egy kicsit, csak most az egyszer, csak egy keveset. Aztán még, még, még, és ugyanott lesz ahol volt :(. Ez persze nem 100%, de azért jócskán van rá esély...

Ahhoz hogy így is bevállald, ahoz nagyon erősnek kellene lenned, és bocsáss meg érte, de nem vagy az... Nem tudnád kezelni ha újra beszívna. Sőt sok esetben ezt egyáltalán nem is lehet ha eljut oda hogy használja. Azt addig lehet csak amég nem nyúl hozzá, azt kell megakadályozni, de azt meg nem lehet fizikálisan, mert ha nagyon akarja úgyis megszerzi, akkor is ha bezárod... Nemrég láttam egy drogost az utcán, az pl életveszélyes volt, törött üveggel támadta a járókelőket...


Tény hogy drogost nem ismertem még (közelről), de barátom is egykor gépezett, és nagyjából tudom hogy mi vezette erre rá lelkileg. Vagyis ha újra rátörne a vágy, akkor tudom mivel kellene rá hatnom. Mondjuk hogy használna e, vagy hallgatna e rám, az más kérdés...


Fejleszd magad, szerezd meg az érettségit (Tudtommal lehet estin is), aztán végezz el egy okj tanfolyamot 😊 Menni fog, és fogsz találkozni olyan pasival akit te is tudsz szeretni, és akivel boldog leszel 😊 Fiatal vagy még, előtted az egész élet! Hajrá! 😊

2017. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:) nagyon jól esik tényleg:))

Tesóm akar ma velem talizni..azt mondta feljön ide hozzám meg akarja beszélni a dolgokat..őszintén mondva vele se akarok talizni meg tuti hogy sántikálnak valamibe az Ádámmal ( ő az exem)

Szóval most bem igazán tudom hogy mit csináljak mert mégis csak a testvérem de akkor is..

2017. máj. 19. 12:57
 36/71 anonim ***** válasza:
Sexelj az exeddel egyet azt utana felejtsd el :D amugy meg hidd el nem ot szereted mar csak hianyzik a szerelem ami vele volt ...de az massal is lehet csak nyilj meg masnak is, ne az jarjon a fejedbe, hogy ugyse fog menni, mert akkor az mar reg kudarcra van itelve !
2017. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:

mond meg a bátyádnak, hogy ma nem érsz rá...

halaszd a dolgot hátha leülepszik, gondold végig, ne hagyd, hogy befolyásoljanak!!!

2017. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:

Hát attól tartok szerintem a szex vele nem a legjobb ötlet:D akkor aztán az életbe nem vakarnám le magamról újra az biztos..már az hogy tegnap valamennyire szóba álltam vele felcsillantotta benne a reményt és már akkor elkezdte hogy ő márpedig visszaszerez,meg addig harcol értem amig él meg stb..

Pedig tegnap nem is kedves voltam vele sőt..:$

Köszönöm az lesz szerintem is majd kitalálok valami kifogást hogy miért nem érek rá.

Tuti az lenne hogy felhozná magával vagy valami szart oda adna amit nekem vett az exem...😒

2017. máj. 19. 13:08
 39/71 anonim ***** válasza:
67%
mond azt, hogy randid van :D
2017. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
Hmm,nem is rossz :D eddig eszembe se jutott :o
2017. máj. 19. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!