Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok,19 éves lány vagyok:)

Elég bonyolult a sztori,de megpróbalom leegyszerűsíteni

Tehát 15 éves koromban összejöttem egy sráccal..közös városba laktunk,minden nap találkoztunk szinte egy ideig minden tökéletes volt vele..aztán szép lassan kiderültek a dolgai,drogozott,és elég szép dolgokat tett meg a drogra való pénzért

Kitartottam mellette,mert azt mondta ha vele maradok leteszi..nem tette le.

Rengeteget veszekedtünk ezek a dolgok miatt,és többször megvert elég durván..összesen 2 évet voltunk együtt

Nah egy idő után ezt rohadtul meguntam es rádöbbentem hogy hiába szeretem ez már itt nem segit.

18 éves korom után kicsivel felköltöztem Pestre, itt van munkám meg lakásom

Egyébként volt már azóta kapcsolatom de ezek ellenére is még mindig őt szeretem:(

És tegnap amikor hazaértem egyszerűen el se akartam hinni..ott volt az ajtóban,engem várt..hirtelen elkezdtem félni de boldog is voltam..olyan fura volt

Elmondta hogy letette a kábszert van munkája és hogy nagyon szeret..nem igazán tudtam erre mit mondani,mondtam hogy hagyjon békén de azóta is ezen töröm magam..

Egyébként mint kiderült a bátyám mondta meg hogy hol lakom ez miatt össze is vesztem vele..

Szerintetek mi lenne a legjobb döntés? Létezik az hogy valaki tényleg így megváltozik?

Válaszokat előre is köszönöm:)



2017. máj. 19. 08:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:

"hozott ajándékot meg levelet amit az Ádám irt nekem..itt akart maradni estére de mondtam neki hogy tuti hogy nem."


Így van kislány. Meg kell tanulni nemet mondani.

A tesód egy érdekes fazon, a helyébe én úgy küldtem volna az exed akárhova, hogy csak na. Normális tesó nem építi a nővére drogos pasijának a kapcsolatát.

2017. máj. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
48%

na grat ügyes voltál :)

remélhetőleg továbbra is állni fogod a sarat és nem sikerül meggyőzni semmi butasággal!

ha bármi van írj nyugodtan segítünk :) akár tippekkel akár tanáccsal :)

2017. máj. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 A kérdező kommentje:

Jóreggelt!:)

Köszönöm szépen aranyosak vagytok❤

Hát igen a bátyám érdekes fazon ebben igazad van..sose mellettem állt ki bármi volt

Mindig a drogoa haverjait tette első helyre..barátnője is állandóan tőlem kér tanácsot hogy mit csinaljon

Legszivesebben mondanám neki hogy hagyja ott a p*csába.. szóval igen érdekes egy alak..nem hogy megvédene,inkább ő tesz keresztbe folyamatosan

2017. máj. 20. 06:32
 54/71 anonim ***** válasza:

Ismered-e a mondást, miszerint kutyából nem lesz szalonna?

Okos gondolat, és magam is tapasztaltam már többször. Jól vésd az eszedbe..

2017. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:

Igen,ismerem és igaz is sajnos.!

Ma is idejött a lakásomra az exem..azt mondta megöli magát ha nem jövök vele újra össze meg ilyenek kimegy a vasutra és a vonat elé megy vagy felakasztja magát ilyen baromságokat beszélt össze-vissza..olyan elegem van már ebből

Áthivtam egy haveromat és ő segitett elküldeni meg megfenyegette..

2017. máj. 20. 17:59
 56/71 anonim ***** válasza:
48%

lelkileg zsarol, ne engedj neki!

mond meg a bátyádnak, hogy lehet rendőröket fogsz rá hívni, mert butaságokat beszél...hátha leáll

2017. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 A kérdező kommentje:

Beszéltem a bátyámmal...erről is meg más dolgokról.

Kiderült hogy minél hamarabb el kell költöznie a jelenlegi helyről és könyörgött hogy hagy jöjjön ide mert nem tud hova menni

Muszáj volt bele mennem mert mégis csak a testvérem😕 de megmondtam neki hogy az exemet nem hozhatja ide még azt se hogy itt talizzanak semmit.

Tegnap este elmentem barátnőimmel erre arra hát persze hogy az exem is ott volt..komolyan nem tudom hogy került oda de már kezd ijesztő lenni

Először fel se tűnt csak amikor kimentünk cigizni egyik barátnőm mondta hogy ott van..egy ideig csak messziről bámult,utána meg oda is jött és ott könyörgött megint.

Utána meg veszekedtem vele és neki állt feljebb hogy én miért mondom le őt hogy drogozott miközbe én is meg ilyenek..közbe ez egyáltalán nem igy van

Meg hogy tudja hogy őt szeretem minek kéretem magam,meg miért nem hiszek neki.

Aztán megint el kezdte az öngyilkos dumát hajtani és eltűnt..

És az este végén elkisértük az egyik barátnőmet a vasútállomásra és ott csövelt a padon mint egy hajléktalan 😒

2017. máj. 21. 17:26
 58/71 anonim ***** válasza:
Ne engedj neki, tarts ki! Előbb-utóbb csak elunja.
2017. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
A függösègröl csak annyi hogy nem tud teljesen leszokni rola aki már egyszer rászokott kèsöbb is ráfog ideig oráig vagy èvekig tartja magát de ha vmi konfliktus lessz az èletèbe vagy nagy törès akkor sztem a kábszerhez fog nyulni ès ez igy lessz amig èl !
2017. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 A kérdező kommentje:

Na sziasztok:)

Képzeljétek el,még mindig nem szállt le rólam de állom a sarat..

Tesómmal kibékültem, hétvégén ideköltözik aztán majd meglátjuk hogy mi lesz de megmomdtam hogy ha az Ádám egyszee is idejön kihajitom és mehet csövesnek..

2017. jún. 8. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!