Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok,19 éves lány vagyok:)

Elég bonyolult a sztori,de megpróbalom leegyszerűsíteni

Tehát 15 éves koromban összejöttem egy sráccal..közös városba laktunk,minden nap találkoztunk szinte egy ideig minden tökéletes volt vele..aztán szép lassan kiderültek a dolgai,drogozott,és elég szép dolgokat tett meg a drogra való pénzért

Kitartottam mellette,mert azt mondta ha vele maradok leteszi..nem tette le.

Rengeteget veszekedtünk ezek a dolgok miatt,és többször megvert elég durván..összesen 2 évet voltunk együtt

Nah egy idő után ezt rohadtul meguntam es rádöbbentem hogy hiába szeretem ez már itt nem segit.

18 éves korom után kicsivel felköltöztem Pestre, itt van munkám meg lakásom

Egyébként volt már azóta kapcsolatom de ezek ellenére is még mindig őt szeretem:(

És tegnap amikor hazaértem egyszerűen el se akartam hinni..ott volt az ajtóban,engem várt..hirtelen elkezdtem félni de boldog is voltam..olyan fura volt

Elmondta hogy letette a kábszert van munkája és hogy nagyon szeret..nem igazán tudtam erre mit mondani,mondtam hogy hagyjon békén de azóta is ezen töröm magam..

Egyébként mint kiderült a bátyám mondta meg hogy hol lakom ez miatt össze is vesztem vele..

Szerintetek mi lenne a legjobb döntés? Létezik az hogy valaki tényleg így megváltozik?

Válaszokat előre is köszönöm:)



2017. máj. 19. 08:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:

ja és ha kérdezik kivel, hol ismerted meg, mond meg, hogy az interneten és vakrandi :D

így nem fognak nagyon tudni mibe belekötni :D

2017. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:
Azta ez milyen jó ötlet:D köszönöm:))
2017. máj. 19. 13:16
 43/71 anonim ***** válasza:

aztán tényleg ne hagyd magad rádumálni semmire!

sok sikert :)

2017. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Ismét össz vesztünk tesommal, mert megmondtam neki hogy nem érek rá...erre : "mert mi dolgod van nagyasszony?"

Én meg mondtam beki hogy nah pontosan tudtam hogy azért akar talizni mert az exemet fel akarta hozni vagy tőle valamt akart adni

Erre elkezdi hogy milyen vagyok hogy csak ezt nézem ki belőle meg ilyenek..még ő volt felháborodva

Mondom oké:D

2017. máj. 19. 14:30
 45/71 Költőnő? ***** válasza:
31%
Neked is ke legyen vmi defekt, ha egy bántalmazót szeretsz.
2017. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 Költőnő? ***** válasza:
47%
Kell legyen *
2017. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
48%

Eszedbe ne jusson szexelni vele! Jobb ha nem is találkoztok, se vele, se a bátyáddal. Még ha igaz is, hogy a drogot letette, a bántalmazás megint más kérdés. Ha korábban agresszív volt a kapcsolatban, megint az lesz. És ne hidd, hogy azért jött vissza hozzád, mert te vagy élete szerelme. Ilyen dolog csak a filmekben létezik. Azért jött vissza, mert ahogy idősödik, egyre nehezebben talál olyan naív, tapasztalatlan nőt, aki benne marad egy ilyen kapcsolatban.


A bátyád is hadd haragudjon csak meg! Sőt, vesszetek össze, küld el a búsba. Akkor legalább lesz indoklod kerülni őket. Idővel úgyis megbékél majd, hiszen nem az ő gondja ez igazából, hanem az exedé. Addigra viszont remélhetőleg az exed eltűnik a képből.

2017. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
48%

És még valami. Ha van valaki a környezetben, akire számíthatsz, egy munkatárs, egy barátnő, a nevelőszüleid, egy régi tanárod, akárki, aki lelkileg támogat, beszélj neki a helyzetről. Hogy legyen valaki, akihez akár csak tanácsért, akár megerősítésére fordulhatsz.

Sajnos az internetes fórum nem sok valós segítséget tud nyújtani. Az élő szó teljesen más. Jó lenne, ha nem lennél ebben a helyzetben teljesen egyedül, tekintve, hogy a az exed és a bátyád szövetkeztek ellened.

2017. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

Nyilván én se vagyok normális,van valami "defektem" dehát ez van..

Köszönöm szépen megint a segítséget:)

Hát igazából csak néhány barátnőm van akiknek el tudom mondani és általában el is szoktam..de nekem már ez is hogy ti segitetek sokat jelent:)

Egyébként bátyám eljött a lakásomra..mondta hogy ne haragudjak rá ez miatt csak hogy látja az exemen hogy mennyire szenved és azt akarja hogy újra együtt legyünk..mondom kösz...hozott ajándékot meg levelet amit az Ádám irt nekem..itt akart maradni estére de mondtam neki hogy tuti hogy nem.

2017. máj. 19. 20:45
 50/71 anonim ***** válasza:

Azért a bátyádtól is rendes, hogy olyat akar melléd, aki vert, drogozott és bántalmazott. Szép.

Ott akart aludni meg különösen. Már rögtön a szex.

2017. máj. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!