Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen sóher a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sóher a párom?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a párommal és egy valami nem tetszik benne rosszul esik hogy sóher velem szembe. Soha nem kapok tőle semmit pedig néha jól esne. Azt mondta nekem hogy az előző barátnőjének se vett szinte semmit. Meg hogy dolgozzon meg érte ő. És a saját pénzéből vegyen. Szerintetek ez normális ahogy ő gondolkodik? Ti szoktatok költeni a barátnőtökre?
2017. máj. 22. 05:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 A kérdező kommentje:
Nem kell nagy ajándékokra gondolni meg én azt se várom el tőle hogy minden nap vegyen valamit de néha néha jól esne. Milyen jó érzés az ha a párodtól kapsz valamit mintha a saját pénzedből veszed az nem ugyanaz.
2017. máj. 22. 05:41
 2/71 anonim ***** válasza:
88%
Aztán majd csodálkozik, ha kidobod, mert ideig-óráig lehet így együtt lenni, de hamar megkopik a fénye az ilyen kapcsolatnak.
2017. máj. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek volt ilyen pasija. Amikor jártak, nem volt gond, mert a barátnőm nem igényelt ilyen ajándékokat meg ilyenek, de mikor összeköltöztek és a pasi abba is beleszólt, hogy a lány mit vesz, meg még a wc papíron is spórolni akart, akkor már voltak gondok. Nincsenek már együtt. Nem jó ilyen emberrel lenni. Már most rosszul esik neked, akkor mi lesz később?
2017. máj. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:
Hogyne esne rosszul amióta együtt vagyunk karácsonyra vett nekem egy 800 ft os nadrágot ez még az ismerkedésünk elején volt azóta ilyen ruhaneműt nem kaptam tőle. Nőnapra ugye virágot vett. Azóta semmit csak fagyit. Egyszerűen nem akar költeni a barátnőjére vegye meg ő magának a saját pénzéből ő ezt így látja. Ezt én se fogom sokáig bírni. Hogy lehet valaki ilyen sóher.
2017. máj. 22. 06:08
 5/71 A kérdező kommentje:
Összeköltözni vele soha nem fogok még arra se való. Ő sose fogja itthagyni anyucit meg apucit. Vele tervezni nem lehet. Neki így kényelmes.
2017. máj. 22. 06:16
 6/71 A kérdező kommentje:
Hangtechnikára meg a kocsijára van pénze csak a barátnöjére nincs ez valami vicc.
2017. máj. 22. 06:19
 7/71 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szakíts vele.Ő ijen és ilyen is marad.
2017. máj. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
92%
Kapcsolatra se jó az ilyen,nemhogy összeköltözésre.
2017. máj. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
65%

Bocs, de ennyi eszed van! 7 hónapot pazarolsz valakire, akiről te is látod, hogy nem való kapcsolatra.

Közben saját magadnak is ellentmondasz, mert írod, hogy nőnapra kaptál virágot, meghívott fagyira. Akkor mégis csak költ rád, csak nem annyit, amennyit te szeretnél! Ruhaneműre vágysz, ugyebár...


Mindenki arra költi a saját keresetét, amire akarja. A kocsi megmarad, csajok meg jönnek, mennek. Ti se lesztek együtt sokáig.

2017. máj. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:
Igen nagyon keveset költ rám ép ez a baj. Én nem akarok drága ajándékokat de szerintem egy nő nem csak fagyira vágyik hanem többre. Sose voltam nagyigényű ruhákból is meg cipőkből is kínait veszek. Soha nem vettem magamnak drága márkás cuccokat csak amit a pénztárcám megengedett.És a páromra azt se lehet mondani hogy csoró mert dolgozik sőt az egész családja dolgozik és mégis ő sír hogy kevés a fizetése.
2017. máj. 22. 06:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!