Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen sóher a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sóher a párom?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a párommal és egy valami nem tetszik benne rosszul esik hogy sóher velem szembe. Soha nem kapok tőle semmit pedig néha jól esne. Azt mondta nekem hogy az előző barátnőjének se vett szinte semmit. Meg hogy dolgozzon meg érte ő. És a saját pénzéből vegyen. Szerintetek ez normális ahogy ő gondolkodik? Ti szoktatok költeni a barátnőtökre?
2017. máj. 22. 05:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
64%

Egyenjogúság!!!!!


Nem igazán tudom megítélni, hogy most hogy van ez nálatok.

Most akkor meghív ide-oda csak nem vesz neked ékszereket és ruhát? Ha ez van, akkor igaza van.

Őszintén örülhetsz, hogy nem vesz, mert elszúrja a méretet, nem azt veszi ami tetszik... nem az ő feladata (párommal összeköltöztünk, közösen tudunk így spórolni, de köszöni a ruháimat intézzem én.


Ha soha semmire nem költ, mondjuk egy olcsóbb étteremben sok a szülinapi vacsora neki. Ha fagyizni is max évente egyszer visz, mert szerinte drága...

Akkor hagyd el, mert neked fontosak az ajándékok neki pedig nem. Nem fogjátok tudni kifejezni, hogy szeretitek egymást. Te azt fogod érezni folyton hogy nem szeret.

2017. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
66%

Pont azt látom, hogy te meg az a csaj vagy, aki csak azt tudja értékelni, ha a pasija költ rá!

Mondjuk ha elvisz a csillivilli autójával kirándulni, sétáltok egyet valami romantikus kisvárosban, és kapsz egy fagyit, az azért kur.vára nem ugyanaz, hogy nem költ rád.

Egyáltalán nem tudni semmit erről a kapcsolatról, csak az anyagiakon kattogsz. Egyrészt semmi, de semmi közöd a fizetéséhez! Nem értem, ezen mint nem lehet felfogni. Ahhoz meg aztán végképp nincs közöd, hogy az egész családja dolgozik. Vagy az apja pénzét is költse rád?!


Pont az ilyen csajok miatt van az, hogy egyre több pasi képzeli el úgy a dolgokat, hogy mindent fizessenek felesben, és tényleg egy 60 forintos automatás kávéra nem hajlandó meghívni a csajt.


Egyébként meg azért ilyen sóher, mert ennek ellenére is hét hónapja vele vagy. Van szex, van csaj, megkapta, amit akart. Miért kellene költenie arra, amit eddig így is megkapott?


Az se derült ki, hogy ez mennyire kölcsönös. Te mire hívtad meg? Vettél neki egy csokit legalább?

Mert itt nagyon arra van kihegyezve ez a hiszti, hogy a PASINAK költenie KELL a barátnőjére. Épp csak azt nem írod le, hogy azért van pasid, hogy legyen aki vesz neked ajándékokat.


Mindezt úgy, hogy egyébként én sem tartom jónak ezt a nagy sóherséget sem, ami most elterjed a fiatal fiúk között, de ennek ellenére megértem, hogy mi az oka.

2017. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik,hogy szinte soha nem megyünk sehova mert neki csak a munka a fontos még kirándulni se visz is el soha ha sétálni akarok menni még azt is ki kell harcolnom,hogy elvigyen mert magától eszébe se jutna. A párom nem csak sóher de munkamániás is ja meg a családja számára az első és az autója a barátnője meg csak az utolsó helyen van.
2017. máj. 22. 08:33
 24/71 anonim ***** válasza:
15%
Biztos, hogy nem tűrném el, hogyha nekem fontos az ajándék, neki meg nem. Nekem is fontos, hogy tudjak adni. 2 éve volt egy fiúm aki tudott ajándékot adni, aztán a szakítás után kicsinyesen visszakövetelt mindent. Szánalmas emberek vannak.
2017. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
68%

A párom sem vesz nekem semmit, és? :)


Attól tudom, hogy szeret, mert törődik velem, érdeklődik, megdicséri, amit főztem, simogat, ölel, bújik...


Az ex kéthetente hozott valami apróságot, aztán mégis halál paraszt volt.

2017. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is volt egy hasonló párom, bár ő legalább az első hetekben (randizgatós időszakban) kitalált pár programot amiket általában ő fizetett (fölajánlottam, de nem hagyott fizetni). Pár száz illetve pár ezer ft-os programokról van szó, nem tízezrekről. Hangúlyozom, ez csak az első néhány hétben volt így. Utána is mentünk ide-oda, de volt, hogy hallgattam utána, hogy "ahhoz képest hogy milyen drága volt, nem volt olyan jó", meg "ne menjunk mert drága" (szintén pár ezer ft-os programokról beszélünk) és azért jórészt felesben fizettünk, vagy egyszer ő, legközelebb én alapon. A hobbijába persze fektetett több pénzt is, mert NEKI az jó volt.

Tudjátok, hiába változott sokat a világ, és már a nő is dolgozik, meg jogai vannak, stb, azért annyi maradjon már meg a régi idők szokásaiból, hogy a férfi legyen az udvarló fél, és igenis udvaroljon választottjának, ne csak a "mézes hetekben"!! Nem a pénz a lényeg, meg hogy mennyit költ a nőre, hanem a gesztus! Hogy pl ha egy nő szeretne elmenni valahova, ami teszem azt 3000 ft-ba kerül, akkor ne az legyen a válasz, hogy ennyiért nem éri meg (mert mondjuk a férfinak tényleg nem ér ennyit az a program), hanem egy adandó alkommal lepje meg a lányt, pusztán kedvességből, mert szereti és szeretné boldoggá tenni.

A hozzáálláson van itt a hangsúly nem a pénzen!

2017. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
48%
29/N
2017. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
61%

Felejtsd el a fickót...rossz személyiség az ilyenfajta...

Én mindig figyelek arra, hogy meglepjem a páromat, néha pl. csak egy kis csokival, virággal, stb...

2017. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
54%
Minek vagy te ezzel az emberrel együtt? Csak panaszkodsz, attól hogy itt leírod nemfog megváltozni. Beszéld meg vele, ha meg nem tudod szakíts vele, úgyse látom sok értelmét ennek a kapcsolatnak
2017. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
45%
kérdező, és te költesz a párodra, megleped?
2017. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!