Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen sóher a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sóher a párom?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a párommal és egy valami nem tetszik benne rosszul esik hogy sóher velem szembe. Soha nem kapok tőle semmit pedig néha jól esne. Azt mondta nekem hogy az előző barátnőjének se vett szinte semmit. Meg hogy dolgozzon meg érte ő. És a saját pénzéből vegyen. Szerintetek ez normális ahogy ő gondolkodik? Ti szoktatok költeni a barátnőtökre?
2017. máj. 22. 05:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:

a legjobb lesz ha szakítasz vele tényleg.

Akkor talán észbe kap, bár kétlem, ezek nem változnak sosem.

2017. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
0%
#50 ezzel magadat minősíted :D
2017. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
ráadásul így "csak" 7 hónap ment el az életedből, és nem évek.....
2017. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
6%

na most, ez egyre jobban úgy tűnik a pénzre utazol.


Tudod én évekig laktam anyóséknál meg laktunk nálunk is. Nem volt pénz. Úgy az igazi, meg minden,de ha egyszer családot akar akkor bizony gyűjteni kell.


Nem vehet neked mindig arany gyűrűt adni, sem ilyesmit.


Viszont ha neked ez fontos, akkor szakítasz, nem kell pattogni ezen. Ha nem szereted szakítasz,


Viszont az alapján amit leírtál elég pénzéhesnek tűnsz. Ne érts félre, nem feltétlen vagy az, csak az amit írtál annak mutat.

2017. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:
Én pénzéhes hát elmondok neked valamit itt aki pénzéhes az pontosan a párom meg a drága anyukája. Nekik semennyi pénz nem elég mindig többet akarnak. És ráadásul nem is szegények mégis sumákok. Te azt szegénynek nevezed aki 2 szintes gázfűtéses házba lakik 2 bmw van a háznál plusz azon kivűl még egy opel és citroen kocsi. Ja és ez még nem minden az anyja kint dolgozik az osztrákoknál igaz csak szezon munkába de jól kap. Télen viszont ha nincs meló megy ki lomizni és piacon eladja amit behozott.Lomiznak mint a cigányok pedig nem szorulnak rá. Az apja hegesztöként dolgozik jelenleg. Ja és az öccséről ne is beszéljünk ő meg egy gyárban kisfőnők havonta 300 ezret keres. A párom meg nehézgépkezelő és mégis elfogy a pénze ez valami vicc. Mindenre tud költeni csak rám nem. Nem is kérek tőle drága ajándékokat mégis ilyen velem.
2017. máj. 22. 15:15
 56/71 A kérdező kommentje:
Nemhogy arany gyűrűt de még bizsut se kapok tőle. :D
2017. máj. 22. 15:17
 57/71 A kérdező kommentje:
De ebben a családban van pénz itt élek velük 5 hónapja már csak látok ezt azt nem vagyok hülye én se. Ő csak sóher ennyi a lényeg.
2017. máj. 22. 15:20
 58/71 anonim ***** válasza:
39%

Kisanyám, hisztizhetsz itt, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter, de amikor az ember azt látja, hogy mindenki szembejön az autópályán, akkor azért nem árt elgondolkodni, hogy lehet hogy ő megy rossz oldalon, nem pedig mindenki más.


1. Nem vagytok házasok, tehát még de jure sem lehet semmi követelésed vagy közöd a faszid pénzéhez, a családja pénzéhez meg aztán végképp nem

2. Te mit is adsz cserébe? Milyen alapon várod el, hogy elhalmozzon ajándékokkal?

2017. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
37%

#58 én úgy látom, hogy a kommentelők nagyobb része a kérdezővel ért egyet, úgyhogy nem tudom, miről beszélsz.

Ti, akik "ellene" vagytok, nem értitek az egésznek a lényegét és csak hajtogatjátok itt a "pénzéhes" meg "aranyásó" dumákat.

Kérdező, biztos találsz olyan férfit magad mellé, akinek hasonló a gondolkodása a miénkhez. Nem érdemes benne maradni egy olyan kapcsolatban, ahol ennyire eltérő a két fél felfogása.

2017. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 A kérdező kommentje:
Ezt a dolgot csak az tudja megérteni aki benne van.
2017. máj. 22. 15:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!