Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen sóher a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sóher a párom?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a párommal és egy valami nem tetszik benne rosszul esik hogy sóher velem szembe. Soha nem kapok tőle semmit pedig néha jól esne. Azt mondta nekem hogy az előző barátnőjének se vett szinte semmit. Meg hogy dolgozzon meg érte ő. És a saját pénzéből vegyen. Szerintetek ez normális ahogy ő gondolkodik? Ti szoktatok költeni a barátnőtökre?
2017. máj. 22. 05:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
Hát meg aki normálisan szocializálódott.
2017. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
43%

Úristen, tényleg le lettek pontozva a normális emberek??

Kérdező, te igenis egy pénzhajhász nyafi p.csa vagy. Egyszer nem válaszoltál arra a kérdésre, hogy TE, te kis királylány, veszel valamit a barátodnak?? Tudod oda-vissza működik ám a dolog. Én pl. kapok ajándékokat a vőlegényemtől, igaz hogy nem sűrűn, de baromira nem érdekel, mert amikor meglep, akkor mindig olyannal amire mindig is vágytam. És most jön a lényeg: Én is mindig veszek neki ezt-azt, ha boltban járok. Nem csak "elvárom". (kész vicc amúgy, hogy elvárod...)

Még egy valami, aztán több szót nem is érdemelsz: Azt persze nem írtad, hogy szeret-e téged?! Hogy kedves veled, sokszor odabújik, megpuszil, ilyenek. Ezek az igazán értékelhető "ajándékok". Aki meg veled ért egyet, az legalább annyira szánalmas aranyásó, (csak hogy legyen min csámcsogni) mint te.

25N

2017. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 A kérdező kommentje:
Vagy te a szánalmas utolsó hozzászóló mit tudsz te rólam meg a kapcsolatomról az ég világon semmit úgy,hogy fogd be a pofád jobban jársz beképzelt valaki.
2017. máj. 22. 21:03
 64/71 anonim ***** válasza:
29%
Itt te vagy a bolond,amit le írtal meg te vagy kiakadva,nö letemre én kj kehetnek pedig a baratomat megszoktam lepni.De te fofadjunk még másoknal ingyen ott laksz,eltartod magadat,és még a baratod vegyen neked ezt azt,bem szegyenled magad,meg ide lejaratod szegenyt,holott te vagy a ludas.Neg mu az,hogy ruhat vegyen.Te raadasul nem is veszel semmit.Tanulj meg írni és ne masokat bants,hanem legy vele kedves,törödj vele es vegyel neki ajandekot,lehet ö is igenyelne,nem tudom mit szólna ha ezeket elolvasna.Penzehes vagy es masokat kihaszbalos.Ilyeneket kene kihasznalni es megtudnak milyen az.29n
2017. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
0%
En meg nönapra nem is kaptam meg viragot sem,sirhatnek meg rosszul eset,de meg is szeretem
2017. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
0%
Nonapra se vett semmit,
2017. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
25%
Penz ehes barom
2017. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
0%
Szegyeld magadat,en szegyelnem
2017. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
0%
Telleg minden fele terenilyen rendes no nincs e foldon mind en vok,es ez nem bekepzeltsegbol irom amugy onbizalmamsincs de amiket itt olvasok,lehet telleg en vok ilyen kegyedi lehet ,h ez a nem normalus .
2017. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
0%
Mar mi.t nem ,h nem normalis hanemolyN furi
2017. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!