Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen sóher a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sóher a párom?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a párommal és egy valami nem tetszik benne rosszul esik hogy sóher velem szembe. Soha nem kapok tőle semmit pedig néha jól esne. Azt mondta nekem hogy az előző barátnőjének se vett szinte semmit. Meg hogy dolgozzon meg érte ő. És a saját pénzéből vegyen. Szerintetek ez normális ahogy ő gondolkodik? Ti szoktatok költeni a barátnőtökre?
2017. máj. 22. 05:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
Meg vegye meg a nő a saját pénzéböl amit szeretne ez is milyen duma. Akkor minek van pasija ha az semmit nem vesz neki. Néha igenis kell költeni egy nőre én ezt így látom. Nem kell sumáknak lenni.
2017. máj. 22. 06:51
 12/71 anonim ***** válasza:
52%

szerintem is kell kolteni baratnore, nem fagyira hivni, hanem neha vacsira.

n23

2017. máj. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim válasza:
22%
Akkor keress olyan pasit, aki eléggé marha, hogy rád szórja el a pénzét, míg meg nem unod és dobod...
2017. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:
Nekem nem olyan pasi kell aki rám költi az összes pénzét látom már megint kiforgatják a szavaimat de sóher se legyen meg ne csak a kocsijára költsön meg hangfalakra ilyesmikre hanem a barátnőjére is.
2017. máj. 22. 07:19
 15/71 anonim válasza:
15%
Ez a gondolkodásnélküli lepontozás csak megerősít abban, hogy mennyire szánalmasak vagytok.
2017. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
Pontosan én vagyok az aki jól gondolkodik csak a mai férfiak már nagyon anyagiasak és semmit nem akarnak költeni a barátnőjükre. Akkor költsék a pénzüket patikára.
2017. máj. 22. 07:36
 17/71 A kérdező kommentje:
Akkor szakítok vele és keresek olyan pasit aki tényleg szeret és költ is rám.
2017. máj. 22. 07:40
 18/71 anonim ***** válasza:
58%
#12 vagyok, a mai pasik mindent felesben akarnak fizetni és fillérezgetnek. :((
2017. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is el kellene adnia a kocsiját hogy legyen neked arany punci piercinged. Bírom hogy a nőknél a szeretet mértéke egyenesen arányos a ráfordított anyagi javakkal.
2017. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:
pontosan így van ahogy te mondod 12-es hozzászóló mert az én párom is ugyan ilyen mindent felesbe vegyünk meg ő is azt mondta.
2017. máj. 22. 08:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!