Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti egy ilyen ért szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy ilyen ért szakítanátok?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon féltékeny típus. A minap láttot egy hölggyel, aki nem mellesleg az unokatestvérem, ő nem is ismeri, én is ritkán találkozom vele, ezelőtt 2 évvel láttam, szétszakadt a rokonságunk, de az más kérdés.


Na, ezt ő meglátta, erre sértődötten haza iszkolt. Mikor én is haza értem, nekem ugrott, hogy viszonyom van, megcsalom őt, stb. Mire próbáltam védekezni a vádjai ellen, kaptam egy jókora pofont, mondván hazudok neki. Szerinte egy nő pofon vághat egy pasit, ha az "megérdemli". Ráadásul le is között.


A történéseket elmondtam a kuzinomnak, aki elmondta, (nagy valószínűséggel ex) barátnőmnek, hogy mi igazából rokonok vagyunk. Azóta teper, könyörög. Még sírt is. Azt mondja azért reagált így, mert két fiúja is megcsalta már. Vajon miért??


Eddig felhőtlen szeretetet éreztem iránta, még most is szeretem, de ez nekem is sok lett már...



2017. jún. 27. 16:03
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
2%
Adj neki egy esélyt gondolj csak az ő helyzetébe, sajnos ami vele történt elég mély sebet hagyott benne amit nehéz begyógyítani. Szeret téged ezért reagált így..
2017. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
81%

Na nehogy már a csaj legyen lesajnálva a negatív tapasztalataival...és akkor az már elég indok hogy megpofozza és leköpje a párját?

Ok, a féltékenységi jelenetet még meg lehet magyarázni. De a tettlegességre nincs bocsánat. Semmi olyan durva dolgot nem láthatott, amitől így elveszítse a fejét.

2017. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
89%

Eldurrant az agyam.

Ha egy nő lenne a kérdező, és egy férfi vágja pofon és köpi le, akkor is ezt írjátok, hogy adjon egy esélyt?! Nem! Mindenki azt írná, hogy vetessen látleletet és jelentse is fel.

Az nem mentség erre, hogy nem üt olyan erőset!

Egy kapcsolatban nincs helye pofozkodásnak! Pont.

2017. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
86%
Én két esetben szakítanék elsőre: megcsalás és verés esetén. Szóval nálam menne, amerre lát.
2017. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
89%
11-es senkit nem érdekel, milyen korábbi sebei vannak. Amíg azokat nyalogatja valaki és képtelen teljesen feldolgozni, addig ne kezdjen új kapcsolatba, kész és pont. Mindenkit értek már csalódások, mindenkinek vannak sebei, valéahogy mégse mindenki kattan be és viselkedik ilyen utolsó degenerált selejt módjára. Mert szerinted az fair dolog, ha a kérdezőn veri le (ráadásul szó szerint) azt, hogy korábban szemétládákkal járt? Ez neked a szerelem mérőfoka, jele?? Hagyjuk már, ez viccnek is rossz. Nincs mentség a reakciójára.
2017. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
84%
Már a konfliktuskezelése miatt is. Hogy bármilyen félreértés lenne köztetek, előbb tombol és üt, aztán kérdez (ha kérdez egyáltalán).
2017. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Hallod.. ez durva...


Szerintem semmi értelme foglalkoznod vele. Egyszer megbocsájtasz neki és x idő múlva megint elő fog jönni ugyanez a probléma (tapasztalat+másoknál is ezt láttam). Szerintem vannak ott bajok az exednél..amik nem dognak eltűnni.


25f

2017. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
*Nem fog megváltozni
2017. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva.

És ezentúl mindig ez lesz, ha egy nőneművel szóba állsz?

Én nem bocsájtanám meg, ha egy férfi így viselkedne velem. Fordítva is ugyanez a helyzet.

2017. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Meghoztam a döntést: szakítok vele, áthívom, hogy személyesen közöljem ezt a dolgot vele. Lehet durva lesz....
2017. jún. 27. 18:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!