Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti egy ilyen ért szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy ilyen ért szakítanátok?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon féltékeny típus. A minap láttot egy hölggyel, aki nem mellesleg az unokatestvérem, ő nem is ismeri, én is ritkán találkozom vele, ezelőtt 2 évvel láttam, szétszakadt a rokonságunk, de az más kérdés.


Na, ezt ő meglátta, erre sértődötten haza iszkolt. Mikor én is haza értem, nekem ugrott, hogy viszonyom van, megcsalom őt, stb. Mire próbáltam védekezni a vádjai ellen, kaptam egy jókora pofont, mondván hazudok neki. Szerinte egy nő pofon vághat egy pasit, ha az "megérdemli". Ráadásul le is között.


A történéseket elmondtam a kuzinomnak, aki elmondta, (nagy valószínűséggel ex) barátnőmnek, hogy mi igazából rokonok vagyunk. Azóta teper, könyörög. Még sírt is. Azt mondja azért reagált így, mert két fiúja is megcsalta már. Vajon miért??


Eddig felhőtlen szeretetet éreztem iránta, még most is szeretem, de ez nekem is sok lett már...



2017. jún. 27. 16:03
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Én kidobnám, azonnal.


Nem a hiszti miatt (az sem kevés, de megbeszélhető), hanem mert megüt - mi jogon? És köpköd? Normális, csoda, hogy még nem vágta senki szájba érte.


Nagyon türelmes eber vagy, de ne légy birka. Ez már nem a "megbeszélem vele"-szint.

2017. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy ment, ha egyáltalán túléled.:D
2017. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
73%
Leköpött? Fúj, ez undorító! Meg nem tudnám többet csókolni, inkább lehánynám. Egyébként szánalmas a viselkedése, én úgy kidobnám, mit macskát.....
2017. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Hát megvolt ez a kínos beszélgetés. Úgy tajtékzott, mint Hitler.... Reméli, hogy többé nem lesz nőm, meg hasonlók. Aztán jött a hiszti, hogy őt senki sem szereti. De a csúcs csak ezután jött. Elkezdett dobálni a keze ügyébe kerülő tárgyakkal. Akkor ált le, amikor már egy üvegpohár volt a kezébe. Valszeg itt észbe kapott, hogy ezzel komoly káromat is okozhatja, így még időben parancsolt magának. Lefogtam, ekkor az ölembe borult, és újra krokodil könnyeket kezdett ejteni, meg könyörgött. Utoljára ilyen hisztet az akkor még 10 éves nővéremtől láttam, mert apu nem vette meg neki a teakészletet.... Végül kiraktam, még haza is vittem. Gondolom ez valami nagy érzelmi zsarolás akart lenni...


Megvolt 30 perc alatt, de egy örökkévalóságnak tűnt ez az egész. Mostmár teljesen kiábrándultam belőle, totálisan félre ismertem.....

2017. jún. 27. 20:22
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, jól csináltad! Mostmár csak arra kell vigyáznod, hogy nehogy elgyengülj. Valószínűleg fog még próbálkozni.
2017. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Éppen írni akartam, hogy én nyilvános helyen szakítanék, tanúk előtt. Nem tudom, mit csinál a rendőrség a bántalmazó nőkkel, de hátha...
2017. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Jól tetted kérdező. Amúgy az se kizárt, hogy majd öngyilkossággal fenyegetőzik.
2017. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
12%

a pofon nem volt jogos, de a féltékenykedés igen. ha egy számára ismeretlen nővel látja a párját, és nem is szóltál róla, hogy találkozód lesz, érthető, hogy a rossz tapasztalatai miatt egyből a legrosszabbra gondol.a pofozkodásra nincs mentség, de legközelebb jobb lenne, ha beavatnád őt a programodba, hogy ne legyen meglepetés.


24n

2017. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
12%
ja, és az is számít, hogy megbánta azonnal..
2017. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

előző vagyok, most olvasom csak a többi kommentedet, ez viszont már durva és semmi mentség nincs rá...

viszont az érdekelne, hogy korábban is vágott már le ilyen hiszti, vagy csak emiatt a féltékeny kirohanás miatt szakítottál vele?

2017. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!