Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti egy ilyen ért szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy ilyen ért szakítanátok?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon féltékeny típus. A minap láttot egy hölggyel, aki nem mellesleg az unokatestvérem, ő nem is ismeri, én is ritkán találkozom vele, ezelőtt 2 évvel láttam, szétszakadt a rokonságunk, de az más kérdés.


Na, ezt ő meglátta, erre sértődötten haza iszkolt. Mikor én is haza értem, nekem ugrott, hogy viszonyom van, megcsalom őt, stb. Mire próbáltam védekezni a vádjai ellen, kaptam egy jókora pofont, mondván hazudok neki. Szerinte egy nő pofon vághat egy pasit, ha az "megérdemli". Ráadásul le is között.


A történéseket elmondtam a kuzinomnak, aki elmondta, (nagy valószínűséggel ex) barátnőmnek, hogy mi igazából rokonok vagyunk. Azóta teper, könyörög. Még sírt is. Azt mondja azért reagált így, mert két fiúja is megcsalta már. Vajon miért??


Eddig felhőtlen szeretetet éreztem iránta, még most is szeretem, de ez nekem is sok lett már...



2017. jún. 27. 16:03
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

#28-as. Ok, hogy megfordul a fejében a viszomy mikor meglátja mással, de akkor is lehet kulturáltan viselkedni,meg lehet idiótán mint ahogy tette.

Odamehetett volna hozzájuk normálisan, a kérdező bemutatja őket egymásnak és máris le a gond.

Bármilyen más nő ismerősével is összefuthatott volna tök véletlenül (tehát előre bejelenteni se tudja), váltanak pár szót, miközben meglátja a drága bnő, és akkor is ugyanez lett volna...

2017. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha a boltossal beszélgetsz az utcán hazamegy és eret vág magán vagy rajtad?


Szerintem hagyd ott... Az ilyen mellett nem lehet élni.

Szakíts meg minden kapcsolatot a női nemmel mert féltékeny? A végén még a férfiakkal is mert hát megtörténhet...

A sírás meg csak ilyen rájátszás... Fáj neki ha igaza van ha nincs. Nem hagynám magam:)


21F

2017. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Neharagudj de a köpködés nekem egyenlő a megalàzàssál !Megspórolt volna egy csomó ideget ha pl csak megkérdezi hogy ki volt az a nő akivel làtott !Nekem is volt ilyen fêlreértésem de én nem mentem oda köpködni hanem vàrtam türelmesen és pàrom mondta hogy az az uncsitesoja volt !Engem sem avatott be a párom ami persze kicsit zavart de akkor sem pofoztam fel meg ilyenek!
2017. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Aki ilyen hisztérikusan viselkedik, azzal szerintem egyszerűen nem alakítható ki normális, kegyensúlyozott párkapcsolat.
2017. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Részemről azonnali lapát. Nő vagyok, de a nőknek sincs joga ütni senkit, a leköpés meg olyan primitív cselekedet, amitől kifordulna a belem is. Köszi, nem!
2017. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Hát kétes szitu ide vagy oda azért megütni és leköpnie nem kellett volna. Azért ez elárul egyet s mást a leányzóról. Kérdező, ha megrendült a bizalmad talán jobb ha továbbállsz, nem hinném h van értelme a kapcsolatnak ha nem tisztel a párod. Meg az is kérdés h férfiúi büszkeséged mennyire sérült, ha innetől ezen kattog az agyad, meg ott szúr a tüske, ennek értelme nincsen.
2017. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Akkor megértettem volna a pofont ha idegen nővel flörtöltél volna vagy megcsaltad volna de itt sztem arrol van szó hogy egyszerűen nem bízik benned !
2017. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

"Igen, köpött, csak a teló bele javított."

Láthatod, ezt a viselkedést még a telefonod se akarja elhinni. Akkor mi a kérdés?

2017. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele már, zaklatott utána. Hol szidott, átkozott, hol meg könyörgött. Tiltottam mindenhonnan.... Remélem így már lekopik...
2017. júl. 3. 21:07
 40/41 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon durva.
2017. júl. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!