Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért vagytok ilyen féltékeny típusuak?

Figyelt kérdés

Csak szerintem féltékenykednek többet a pasik? Folyamatosan azt tapasztalom,hogy az ismerőseim akik kapcsolatban vannak a srácok mindig féltékenykednek, haverkodni sem szabad,vagy bitang óvatosan kell azt tenni különben nem tiszelted a barátodat, okot adtál a féltékenységre, férfiakat nem ölelünk, puszilunk meg akkor sem ha barát vagy haver. Bulizni sem lehet elmenni felnőttként, mert rögtön kitalálják,hogy pasizni megy a csaj, rá mozdulhatnak, túl sokat vedel. A barátaim akikkel jártam azok is mindenért haraptak, és hamar féltékenyek lettek. Ha megnéztem valaki fenekét vagy rá mosolyogtam egy sràcra éreztem,hogy kést döf a hátamba a tekintetével a barátom. Én miért tudtam bízni 1000%-ig a barátaimban? Gykn most is csak azt olvasni,hogy jogos a féltékenység, csak a barátja létezhet a szàmára a nőnek 😒

Azt bírom a legjobban amikor letagadja a srác,hogy ő nem az! 😪

Aztán megsértődik, kiakad, számonkér. Most nem kenem az önbizalomhiànyra,mert nem erről szól mindig, mégis utálom,hogy a férfiak kisajátítanák a párjukat.


Mi ez már?? 😌


2017. júl. 9. 23:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

"csak a barátjuk létezhet számukra."


Fordítva méginkább. Barátaimmal 1, de legalább 2 hetente találkoztunk, lazultunk (nem kocsma...). Amióta barátnőik vannak, ÉVENTE ha össz 5x találkozunk, gyakorlatilag csak születésnapok, meg szilveszter...

2017. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
50%

akiket diszkóban megismertem,felcsíptem és megdugtam a 90%nak volt barátja vagy férje.

szóval mi a kérdés?

2017. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

#9: Értem. Már csak arra válaszolj, miért nm tartod bunkóságnak, ha a barátod jelenlétében más srácok fenekét bámulod?

Ha megengedsz még egyet: Tetszene, ha a barátod a jelenlétedben megbámulná lányok melleit vagy fenekét?


Te is átléptél egy határt.

2017. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Ultra ciki és elszomirító 😔

Mindenki kisajátítja a párját, főleg a srácok szerintem. Rájuk jellemzőbb a féltékenység, ha egy hím a közelben van az biztos megakarja f*alni a párjukat. 😈

Utáltam,hogy nem szabadott semmit. Mindig szàmonkértek, persze finoman csak kérdeztek, nem tolakodtak csak hát na azért tudtam,hogy bizalmatlanok és mindent tudni akarnak.

2017. júl. 9. 23:56
 15/37 anonim ***** válasza:
29%

nah csak rányomtam.

szóval nélkülem tuti hogy nem mehet a nőm szórakozóhelyre,mert tudom hogy tele van olyanokkal mint én.

kiba-szott rafinált,tapasztalt,rutinos szemetekkel,akik lazán fel tudják csípni a párkapcsolatban lévő csajokat is,úgy hogy az egész úgy tűnjön mintha végig a nő akarná az egészet.

magyarul nem dobom farkasok elé a bárányomat.

2017. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

azért ez a végtelen naivitás meg álszenteskedés elég ütős :D


nyíltan is meg burkoltan is flörtölgetsz, aztán neked áll feljebb :D egyébként ha valaki a barátod, akkor nem száll be ebbe a játékba csak mondom....meg tudsz vele beszélni dolgokat de nem fog olyat csinálni, ami neki nem a feladata....


ha van valakid, bizonyos értelemben elköteleződsz...lelkileg, testileg....vagy akkor gőzöm nincs mi a szarért kell neked kapcsolat ha nem bírsz a véreddel....sokan nem bírják felfogni, de valóban fel kell nőni egy kapcsolathoz....ha meg azt hiszed, hogy vannak olyan barátaid, akik az első adandó alkalommal nem élnének vissza a helyzettel akkor rohadtul nem ismered az embereket....

2017. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
de teljesen mindegy, hogy mi mit írunk ide véleményként, neked kell majd megtapasztalni ennek a hátulütőjét, én se tudtam addig amíg nem jöttem össze valakivel....akkor nyílik ki csak valaki szeme igazán amikor rohadt gyanús dolgok történnek körülötted
2017. júl. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
NÉZZE!!!! nem érdekelne ha a barátom megnézne egy csajt. Én meg a pasikat fogom megnézni. Nem tudatosan, de ha elmegy mellettem egy jóképű férfi akkor lehet,hogy megnézem magamnak. Vagy TILOS? Úrísten már nézni sem szabad??? mert akkor nem tisztelem a másikat és máris gáz vagyok, nem való nekem kapcsolat. Pedig akartam, csak azt untam màr,hogy kisajátítottak volna. 😧
2017. júl. 9. 23:58
 19/37 anonim ***** válasza:
37%
Az osszes itt valaszolo ferfi beteg, akiket nem engednek no kozelebe.
2017. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

szóval olyan is van akinek dísz kísérettel mehet bulizni? 😈

A barátom is eljött velem egyszer, de nem mertem semmit sem csinálni,mert szégyelltem meginni egy sört. 😐

2017. júl. 10. 00:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!