Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért vagytok ilyen féltékeny típusuak?

Figyelt kérdés

Csak szerintem féltékenykednek többet a pasik? Folyamatosan azt tapasztalom,hogy az ismerőseim akik kapcsolatban vannak a srácok mindig féltékenykednek, haverkodni sem szabad,vagy bitang óvatosan kell azt tenni különben nem tiszelted a barátodat, okot adtál a féltékenységre, férfiakat nem ölelünk, puszilunk meg akkor sem ha barát vagy haver. Bulizni sem lehet elmenni felnőttként, mert rögtön kitalálják,hogy pasizni megy a csaj, rá mozdulhatnak, túl sokat vedel. A barátaim akikkel jártam azok is mindenért haraptak, és hamar féltékenyek lettek. Ha megnéztem valaki fenekét vagy rá mosolyogtam egy sràcra éreztem,hogy kést döf a hátamba a tekintetével a barátom. Én miért tudtam bízni 1000%-ig a barátaimban? Gykn most is csak azt olvasni,hogy jogos a féltékenység, csak a barátja létezhet a szàmára a nőnek 😒

Azt bírom a legjobban amikor letagadja a srác,hogy ő nem az! 😪

Aztán megsértődik, kiakad, számonkér. Most nem kenem az önbizalomhiànyra,mert nem erről szól mindig, mégis utálom,hogy a férfiak kisajátítanák a párjukat.


Mi ez már?? 😌


2017. júl. 9. 23:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

😩🔫

Kiéget a kérdező 😵😂👌👌

2017. júl. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Oo, akr.v.aélet, remélem, nem minden 18 éves lány ilyen értetlen és álnaiv, mert akkor valaki lőjön főbe, lécci.
2017. júl. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy szimplan nem erted, hogy mit kozol a kommunikaciod, testbeszeded mas ferfiak fele. Te konkretan azt kiabalod nehany esetben mozdulatokkal, gesztusokkal a parod mellett (vagy a szeme lattara, ha a pincer fius esetet vesszuk), hogy "gyere, dugj meg! Csak ucsorgok ezzel a fa-sszal itt mellettem, van eselyed amugy!", ahogyan szoban sem kezded ezt el kiabalni, ugy tettekkel sem. Erdekesmod en nem nezegetem mas ferfiak segget, nem mosolygok a pincer fiura, nem olelgetek faszikat, es lam... nem is kuzdottem ilyen problemaval egy baratom eseten sem.
2017. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák.

Férfiként és nőként is vannak olyanok, akik féltékenyebb típusok, nehezen tolerálják, ha a párjuk bármilyen szinten kapcsolatba kép egy másik nem képviselőjével..Legyen az egy mosoly vagy beszélgetés..

Míg van aki kevésbé féltékeny, úgy van vele,hogyha menni akar,akkor menjen, de ha szeret úgysem foglalkozik másokkal komolyan.

Nem vagyunk egyformák.

Javasolom,hogy olyan pasit keress magad mellé,aki hasonlóan gondolkozik mint te.

Azok a pasik,akik be akarják szabályozni a barátnőjüket, keressenek hasonló csajt, aki szintén extra féltékeny típus.

2017. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Édes Istenem, minek kellett ezt elovasnom?!

Valaki lőjjön fejbe.

Fájdalmas ez a tudatlanság, üresség, ami a kérdező fejében van.

2017. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Nem vagyok féltékeny ember, de a partneremtől elvárom, hogy tartsa magát a megbeszéltekhez(ahogyan én is) és ha valami közbejön, arról időben értesítsen. Szerintem ez alap dolog, de nagyon sokan elmondtak már mindennek miatta.

Ment már szét kapcsolatom emiatt(nem is egy),és volt aki hangosan kikelt magából, hogy én miért kérem számon. Ha valaki nem tartja magát a megbeszéltekhez, annak mindig oka van, egyszerűen nem arra koncentrál. Nem szoktam veszekedni sem számonkérni, ha a partneremnek fontosabb programjai támadnak az előre megbeszéltnél azt is megértem, de akkor ne raboljuk tovább egymás idejét. Nagyon pontos embernek tartom magam, odafigyelek a részletekre, utálom ha valaki késik, szétszórt. Itt nem arról van szó, hogy dugóba kerül vagy az autó meghibásodik, hanem arról, hogy önhibájából nem figyel oda a megbeszéltekre, mással tölti az idejét......ez számomra a tiszteletlenség és a megbecsülés hiánya. Ha ez sorozatosan előfordul, akkor az számomra intő jel, ezeket a kapcsolatokat a lehető leggyorsabban leépítem.

Ha a párom már férfival beszélget az ellen semmi kifogásom sincs, mutasson be neki, és közölje felém, hogy fél órát szeretne vele beszélgetni. De ha azt mondja, hogy fél óra, akkor ne 2-3 óra múlva kerüljön elő, mert ez is tiszteletlenség. Volt korábban nem egy ilyen partnerem, most már tudatosan odafigyelek erre és időben elköszönünk egymástól.

2017. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Hány pasi nézi meg a dekoratív hölgyeket? Elárulom, az összes hetero! Ne legyen egy pasi se álszent!
2017. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!