Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért vagytok ilyen féltékeny típusuak?

Figyelt kérdés

Csak szerintem féltékenykednek többet a pasik? Folyamatosan azt tapasztalom,hogy az ismerőseim akik kapcsolatban vannak a srácok mindig féltékenykednek, haverkodni sem szabad,vagy bitang óvatosan kell azt tenni különben nem tiszelted a barátodat, okot adtál a féltékenységre, férfiakat nem ölelünk, puszilunk meg akkor sem ha barát vagy haver. Bulizni sem lehet elmenni felnőttként, mert rögtön kitalálják,hogy pasizni megy a csaj, rá mozdulhatnak, túl sokat vedel. A barátaim akikkel jártam azok is mindenért haraptak, és hamar féltékenyek lettek. Ha megnéztem valaki fenekét vagy rá mosolyogtam egy sràcra éreztem,hogy kést döf a hátamba a tekintetével a barátom. Én miért tudtam bízni 1000%-ig a barátaimban? Gykn most is csak azt olvasni,hogy jogos a féltékenység, csak a barátja létezhet a szàmára a nőnek 😒

Azt bírom a legjobban amikor letagadja a srác,hogy ő nem az! 😪

Aztán megsértődik, kiakad, számonkér. Most nem kenem az önbizalomhiànyra,mert nem erről szól mindig, mégis utálom,hogy a férfiak kisajátítanák a párjukat.


Mi ez már?? 😌


2017. júl. 9. 23:22
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

de miért kell az álszenteskedés, minden pasi megnéz egy másik nőt, minden nő megnéz egy másik pasit ez egyszerűen törvényszerű....de az nem hogy úgy csinálod hogy a másik tuti észrevegye...


mi értelme valakivel együtt lenni, ha ott szúrsz bele ahol éred? viccelődni lehet sok hülyéskedéssel, de amikor komolyan csinálod az már nem poén...harmonikus kapcsolatért meg kell tenni azt, hogy belemászol a másik fejébe és megpróbálsz a fejével gondolkodni....aztán így probléma se lesz, csak hát ha erre lusta valaki akkor persze hogy probléma lesz

2017. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Nekem csak párkapcsolat kell 😊

Ha lesz majd megint egy normális sràc.


Csak utálom,hogy mindenért fenn akadnak, féltékenykednek, nekem nem való kapcsolat akkor ha szerintem nem baj ha megnézek valakit, vagy bulizok. 😡

2017. júl. 10. 00:04
 23/37 A kérdező kommentje:

Nem direkt csináltam, csak önmagadat adtam 😞

Nagyon belefáradtam abba,hogy veszekedtek velem. Amikor pasim volt szinte semmit nem találkoztam már senkivel csak ha buliztam már ha mehettem, mert volt,hogy inkább kihagytam, mert tudtam,hogy megint féltékenykedés lesz vagy csak megkérdezi,hogy na mivolt mesélj..pffffff 😈

tudom,hogy csak ellenőrzött, kiváncsi volt,hogy mit mondok.

2017. júl. 10. 00:07
 24/37 anonim ***** válasza:

"NÉZZE!!!! nem érdekelne ha a barátom megnézne egy csajt. Én meg a pasikat fogom megnézni. "

Figyelj. Mindennel egyet értek, kivéve ezzel. Szerintem, és még az emberek kb. 98%-a szerint bunkóság, ha a párod mellet sétálsz és megbámulod az ellenkező nemet. Vagy ő teszi. Mindegy.

Mindennel egyet értek, amit leírtál, de ez sok. Erre az egyre nem lehetsz kiakadva. Ha megbámulsz valakit a barátod jelenlétében , akkor joggal esik neki xarul. Ez valós. El tudod ezt fogadni? Nehéz leszoknod a bámulásról?

2017. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Nem, nem nehéz leszoknom róla. 😓

Nem tudatos amit csinálok. De elsétál előttem egy helyes férfi akkor megnézem. Baj? Miért? Nem csináltam a sràccal semmit! Nem is ismertem az idegent, csak megbámultam. Ezért nem zavar,ha a pasim megnézi a csajok fenekét vagy melleit. Vagy most ez hogy van? De tényleg ez màr nem csak féltékenységről szól, BIRTOKOLNI akarják a férfiak a barátnőjüket, vagy fordítva. De a srácok gyakrabban csinálják a műsőrt csak nem annyira feltűnően. 😈

2017. júl. 10. 00:17
 26/37 anonim ***** válasza:

A ferfiak tobbsege nem bizik magaban, a parjaban es a kapcsolatukban.

Itt vagyok en es a parom. Sok lany baratja van, akiket en is ismerek es kedvelem oket, persze. Soha , de soha nem tudnam kinezni akarmelyikbol is, hogy kikezdenenek a masikkal. Viszont forditva mar ez nem mukodne...

2017. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

"De elsétál előttem egy helyes férfi akkor megnézem. Baj? Miért? Nem csináltam a sràccal semmit! Nem is ismertem az idegent, csak megbámultam. Ezért nem zavar,ha a pasim megnézi a csajok fenekét vagy melleit. "

IGEN, BAJ!!! Leírjuk másik nyelven is??

Neked nem baj, de egyébként a legtöbb embernek igen. Joggal mondják, hogy taplóság, amit csinálsz, mert az.

Oké,hogy te tolerálod, de egyébként nem tolerálható. Pofátlanság. Mindkét részről.

Szóval ha legközelebb ilyet teszel, és a barátod kérdőre von, akkor teljesen jogosan fogja tenni, akkor is, ha ez nálad természetes.


"Nem, nem nehéz leszoknom róla. 😓

Nem tudatos amit csinálok."

MOst melyik mondatod hazugság??

Állítod, leszoknál róla. Leszokni mikről lehet? Tudatos cselekedetekről! Na de ha nálad nem tudatos,hogy szoknál le róla??

Nagyon is tudatos dolog, kit nézel meg. Amint meglátod a pasit, eldöntöd (tehát tudatosan cselekszel),hogy nézed-e tovább, bámulod-e vagy nem.

2017. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Akkor nem csinálom többet ez a lényeg 😧

Mondjuk azt még mindig nem értem,hogy MIÉRT P*LANSÁG megnézni valakit? Ezentúl? valaki mondja már meg nekem? Tiszteletlenség? mert? mert CSAK A BARÁTOMAT nézhetem?😈

Ez röhej. Minden az, mert az egész párkapcsolat egy csomó szabályra épül, képtelenség MINDENNEK megfeleni, ne csináld ezt, ne csináld amazt, ezzel megbántod, az már nem okés, ez már megcsalás, de az már megint sok lesz, ezzel megalázod, tiszteletlen vagy, ha szereted csak ő létezik számodra, ő legyen mindig az első, jogosan számonkérhet ha okod adok látszólag a féltékenységre pl elmentem buliba akkor már biztos utána megkérdeztek mit csináltam, kivel voltam. Átlátszó kérdések 😈

Elvárások folyamat 😈

Kapcsolatra vágyom, de nem ilyenre hanem olyanra ahol szeretet, szerelem van, gondoskodás, törődés,szex, bizalom, hűség, és nincs féltékenykedés, lehetnek ellenkező nemű barátok, meglehetne ölelni bárki hiszti nélkül, azt nézel meg akit szeretnél, ez nem megcsalás. stb 😐

2017. júl. 10. 00:57
 29/37 anonim ***** válasza:

😈😈😈😈😈😈😪 😪 😪 😪 😪 😌

😌😌😌😌

2017. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Mert csak random ölelgetni/odabújni embereket/hez nem túl korrekt, viszont üdvözlés/búcsú gyanánt megfelel egy baráti kapcsolatban, mi is csináltuk anno, de tudtuk, hogy az a barát tényleg barát 1-2 ilyen ember volt nekem is meg az exemnek is. Mind ismertük egymást én is az ő barátait, meg ő is az enyémeket. Buli...tekintve, hogy milyen manapság egy standard buli, igen, mondhatni problémás. Elsősorban azért amit tánc címszó alatt művelnek az emberek. Férfiaknál ez kb ütemes helyzetváltoztatással egybekötött tipi-tapi, nőknél pedig hiányos ruházatban való "tánc"partner előtti vonaglás és farokdörzsölés. Ha palotást, keringőt meg hasonlókat ropnának ez nem lenne baj. Egy pár a problémákat elsősorban a párjával beszéli meg, különösen azokat amik rájuk tartoznak. Nem tudom, hogy vagy vele, de a párom azért a párom mert őrá számíthatok 100%ig így egy problémamegoldásban partnerséget első körben tőle várok és viszont. Ez azért van, mert felelősek vagyunk egymásért, és magunkért ezt vállaltuk. Tudni kell disztingválni és figyelembe venni a másik felet is, így nem lesz probléma.

30/f

2017. júl. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!