Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóltam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóltam a barátnőmnek, hogy fogyjon le, mert olyan mint egy malac?

Figyelt kérdés

A barátnőmön sok a felesleg 😞 170 centi magas és 78kiló.

Megkértem,hogy változtasson az életmódján, mert csak hízik. Most tömi magába a fagyikat, cukros italokat és egy két kilót hízott.


Szóltam neki, elment miattam edző terembe. Pár hete csinája csak, de még eredménye nincs és nem is lesz,mert sokat eszik még mindig. Kértem a héten,hogy ne egyen össze vissza, akkor kicsit visszább vett.


Ma meg írt nekem egy nagyon hosszú smst. Azt írta,hogy egy barátja sem fogadta el a testét, mert kicsit husisabb. Állítólag tőlem nem ezt várta stb.


Tényleg keményen edz és láttam,hogy vette a salátàkat, barna kenyeret amit nem is szeret. De csak miattam akar fogyni? -.- Sírt is, még ő akar velem szakítani. Nem bírja elviselni,hogy ilyen szintű megalàztatásban van része! Most azért,mert mondva lett neki,hogy husos és fogynia kéne? Ezért végig zokogta a félnapot.


Meg bevörödve étkezik. Enni nem akar előttem, mert egyszer mertem neki szólni,hogy ne egyen úgy mint egy malac. Erre most már inkább nem eszünk együtt. Amikor reggel láttam,hogy tömi magába a száraz pirítóst akkor meg elpirult és mondogatta,hogy nem evett sokat csak két szeletet. Úgy csinál mintha rá erőszakoltam volna.


A végére megjegyezném már a jegyesem és amúgy meg szeretem őt csak azt nem,hogy lassan akkor mint egy kisebb malac. Én helyesen táplálkozom, sportolok. Ő sosem mozgott, holott kértem párszor,hogy jöjjön velem futni, nem inkább otthon feküdt. -.-


Miért baj,hogy mertem neki mondani,hogy dundika lett? Tisztára úgy csinál mintha csak miattam csinálná. Ő nem akarna fogyni?


Akkora mellei lettek..nem rosszból, de alapból lógtak neki, tele volt hízás jelekkel. A hasán is volt felesleg a feneke meg? Nem is volt neki olyan mint egy tejes zacskó. De szeretem őt, főleg a belsője miatt lettem bele szerelmes. A külseje sem zavart,nem kell topmodellnek lennie, de most dobott fel magára nem keveset..


F/27


2017. júl. 20. 17:46
 51/93 anonim ***** válasza:
87%

A kérdező sehol nincs, de jó kis vitát szított!

Ha összehasonlítom még mindig kisebb "hiba" az a pár +kg. mint a kérdező stílusa!


Nem értem ezt a lányt, miért kellesz még mindig Neki?


Ezzel a stílussal ami Neked van 10 csajból 9 már biztos lapátra tett volna.


Mi lesz ha babát vár és tényleg szed még magára? Akkor biztos lógni fog a melle és szélesedik a csípője...

2017. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
78%

"És te mit olvastál?Profitáltál bármit belőlük vagy csak szépirodalmi baromságok voltak?"


kibukik a szög a zsákból!


miféle olvasó ember vagy, aki így gondolkodik, hogy szépirodalomból nem lehet "profitálni"??


egy igazi művelt, tényleg olvasó, könyvbarát ember sosem mondana ilyeneket, mert tudja, hogy talán a szépirodalom ad az embernek a legtöbbet!


továbbá sosem kérkedne az olvasmánylistájával, mint te, hogy idemásolod!


az én megjegyzésem ironikus volt a 60 könyvről, érzékeltetve a buzgómócsing sportlady, másokat fikázó könyvtárossal, hogy milyen szintűek a meglátásai.


továbbá a szövegértelmezés sem erősséged: phd-hallgató vagyok, aki doktorálni készül, ebből sejtheted, hogy zömében szakirodalmat olvastam...


nagyrészt németül, angolul, franciául.

2017. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
12%

46-os ha kopaszodok akkor elmegyek hajbeültetésre.

Ha nem állna fel akkor is orvos,plusz Kamagra.


Megoldom,és igen igaza van a nőnek ha elhagyna,mert nem teszek érte,hogy tetszek.

2017. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
86%

egy nárcisztikus majom vagy, aki kilótól, hajszálakról és erektáló pénisztől teszi függővé a boldogságot, és sajnállak,mert szart sem tudsz az igaz szerelemről, az valódi elfogadásról...


kár, hogy a lelkedet és az agyadat nem plasztikáztathatod, mi?


azok maradnak ilyen őszinték, és árulkodnak rólad, az igazi személyiségedről.

2017. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
10%

Te jószagú atyaúristen jézus mária szent józsef bszki... xD Nem hiszem el! Nem-nem-nem...! Ilyen nincs bazzeg!

"Nagy levegő"

Beleolvastam - még csak nem is végig - pár kommentbe. Egyszerűen nem bírom felfogni, nem jut el az agyamig, nem tartom normálisnak, sőt egyenesen beteg, aberrált hozzáállást látok egy-két válaszolón...

Halál komolyan, szerintetek egy normális, jó, őszinte kapcsolatba nem fér bele, hogy ha az egyik valamely ismeretlen dolognál fogva - tükör, mérleg hiánya, speckó méretre változó ruhák, vagy nemtom - disznóvá hizlalja magát, azt a másik fél megemlíthesse...? Tényleg, komolyan az ideírók szerint ez nem fér bele, sőt a kérdező a szemétlàda, ha meg merészeli említeni, hogy akibe anno belezúgott, az nára egy ötször akkora tank lett...? És nem a tankkal van a baj, hanem a másikkal...?! x'D Sírokbazegbetegvilágvan..

2017. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
86%
Azért ezt lehet normális stílusban is mondani,nem csak ilyen alpári módon.Tedd össze a két kezed,hogy ilyen barátnőd van,mert ha csak egyszer így beszélnél velem,én kikísérnélek az ajtón és többé látni se akarnálak.Ha meg arra van igényed,hogy a párod mozogjon,miért nem egy sportos csajjal kezdesz?Meg egyáltalán a halál szerszámáért jegyezted el,ha ennyire más az életstílusotok?
2017. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
11%

Kedves 67%-os!


Akkor most tekintsünk el a kötelező szakirodalmaidtól, amiket azért olvasol, hogy ledoktorálj.


Azon kívül, szabadidődben szoktál olvasni saját szórakozásodra?

2017. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
91%

"170 centi magas és 78 kiló."


szerinted ilyen méretekkel disznó valaki??!!


nem azzal van a baj, hogy megemlítette, hanem a stílussal!


minden embernek fájna, ha a párja disznóhoz hasonlítaná, és basztatná, hogy sportoljon, diétázzon.

2017. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
63%
rengeteget olvasok, nincs tévém, jelenleg csak szépirodalmat olvasok, mert vakáció van.
2017. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
10%

#56


Van, aki nem ért a szép szóból, de még a könyörgésből se. A kérdező se úgy kezdte, hogy azonnal ledisznózta.

Nála is meg voltak a fokozatok. Lásd: "Megkértem,hogy változtasson az életmódján, mert csak hízik. Kértem a héten,hogy ne egyen össze vissza, akkor kicsit visszább vett. "


Egyébként van, amikor célravezetőbb egy drasztikusabb beszólás.

2017. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!