Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóltam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóltam a barátnőmnek, hogy fogyjon le, mert olyan mint egy malac?

Figyelt kérdés

A barátnőmön sok a felesleg 😞 170 centi magas és 78kiló.

Megkértem,hogy változtasson az életmódján, mert csak hízik. Most tömi magába a fagyikat, cukros italokat és egy két kilót hízott.


Szóltam neki, elment miattam edző terembe. Pár hete csinája csak, de még eredménye nincs és nem is lesz,mert sokat eszik még mindig. Kértem a héten,hogy ne egyen össze vissza, akkor kicsit visszább vett.


Ma meg írt nekem egy nagyon hosszú smst. Azt írta,hogy egy barátja sem fogadta el a testét, mert kicsit husisabb. Állítólag tőlem nem ezt várta stb.


Tényleg keményen edz és láttam,hogy vette a salátàkat, barna kenyeret amit nem is szeret. De csak miattam akar fogyni? -.- Sírt is, még ő akar velem szakítani. Nem bírja elviselni,hogy ilyen szintű megalàztatásban van része! Most azért,mert mondva lett neki,hogy husos és fogynia kéne? Ezért végig zokogta a félnapot.


Meg bevörödve étkezik. Enni nem akar előttem, mert egyszer mertem neki szólni,hogy ne egyen úgy mint egy malac. Erre most már inkább nem eszünk együtt. Amikor reggel láttam,hogy tömi magába a száraz pirítóst akkor meg elpirult és mondogatta,hogy nem evett sokat csak két szeletet. Úgy csinál mintha rá erőszakoltam volna.


A végére megjegyezném már a jegyesem és amúgy meg szeretem őt csak azt nem,hogy lassan akkor mint egy kisebb malac. Én helyesen táplálkozom, sportolok. Ő sosem mozgott, holott kértem párszor,hogy jöjjön velem futni, nem inkább otthon feküdt. -.-


Miért baj,hogy mertem neki mondani,hogy dundika lett? Tisztára úgy csinál mintha csak miattam csinálná. Ő nem akarna fogyni?


Akkora mellei lettek..nem rosszból, de alapból lógtak neki, tele volt hízás jelekkel. A hasán is volt felesleg a feneke meg? Nem is volt neki olyan mint egy tejes zacskó. De szeretem őt, főleg a belsője miatt lettem bele szerelmes. A külseje sem zavart,nem kell topmodellnek lennie, de most dobott fel magára nem keveset..


F/27


2017. júl. 20. 17:46
 31/93 anonim ***** válasza:
83%

"aztán meg sírhat,hogy ilyen pasit nem fog találni."


ennél a majomnál csak jobbat találhat!


mi az hogy ilyen pasit???


mintha valami főnyereményről beszélnél, banyek.


egy izomagyú faszi, aki lekezelő a nőkkel, testmegszégyenítés, amit csinál, és a saját barátnőjét egy malachoz hasonlítja.


haha, ez a szememben nem férfi, csak egy idióta, aki uralkodik a párján, és egy nárcisztikus, aki kilóban méri az ember értékét.

2017. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
73%

"Ha neked az a képére formálás, hogy figyelmeztette már az elején, hogy kockán forog az egészsége, és az alakja akkor nálad nagy problémák vannak."


a 170 cm-hez a 78 kg nem veszélyezteti az egészséget, a csak nem 120 kg.

2017. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim válasza:
88%
És akit elvileg szeretünk azt miért malacozzuk le? A szavak fájnak.
2017. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Voilá,ennyi.


És ha netalán édességre vágyik akkor tessék ide el lehet menni:

[link]


Egészségesen ehet akkor néha édességet meg finomakat.

Csak egy kis gondolkodás és utánajárás kell.

2017. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
76%
amit a pasi csinál, az verbális erőszak
2017. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi erővel a csaj is mondhatná, hogy egyél velem többet, ne mozogj többet, kicsit hízz meg.
2017. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
83%

Szegény lány, ezek szerint mindig kifogja a hozzád hasonló idiótákat.

Mégis mit vársz ettől a kapcsolattól? Szerinted az normális, hogy megalázod és meg akarod változtatni?

És hogy egyből szabadkozik meg tart tőled , mert mindig beszólsz neki?

Jó, abban egyet értek, hogy nem egészséges és szép, ha valaki elhízik. De a barátnőd bőven nem a kövér kategória. És mindenkinek magának kell tudni, hogy mikor elég, nem illik így beszólni és kb kényszeríteni rá, hogy fogyjon le.

Ha lesz mondjuk gyereketek és a terhesség után nehezen kapja vissza a régi alakját, akkor mit csinálsz?

Szerintem nagyon undorító a viselkedésed.

Értékelned kellett volna, hogy a kedvedért elment edzeni többször és a kajára is próbál figyelni..

Ha annyira nagy sportember vagy ,akkor tudhatnád, hogy hosszú idő, mire látványos eredményt ér el az ember..

Kb rosszul vagyok attól, hogy milyen stílusban írsz róla..

Remélem megjön az esze és ott hagy a fenébe.

2017. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
32%

Lehet,hogy hosszú eredmény,de akkor nem zabálni kellene,hanem csirkemell-rizs-zöldséget tolni.

Max heti egy csalónapot.

De kérdező párja immel ámmal csinálgatja az edzécskét.

Az nem sport amit csinál csak tingilingi.

2017. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
29%

[link]

1536 kcal "diétától" fog még egy pár kilót hízni mert ha nem edz rendszeresen vagy testépítő a kilók fel fognak szökni rá.

Max.800 kcal diéta kellene neki ha keveset mozog és lassú az anyagcseréje.

170 cm/72 kg. és én is kövérnek érzem magam. Le szeretnék fogyni 65 kilóra.

2017. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
82%

és mi van, ha nem szeret sportolni?? miért kötelező szeretni mindenkinek sportolni?

lehet, hogy ő olvasni jobban szeret.


azon soha nem láttam még kiakadni embereket, hogy ha valaki nem szeret olvasni.


én meg azokat nézem le, akik évi egy könyvet sem vesznek a kezükbe.


különbözőek vagyunk, vannak, akiknek a sport fontos, van, akik inkább fekszenek, meditálnak, olvasnak, attól még nem lusták, ők így töltekeznek, ez esik jól nekik.


a szerelem meg arról szól, hogy elfogadom a másikat, nem a saját képemre akarom faragni, arról szól, hogy önbizalmat adok neki, erősítem a jóban, és arról szól, hogy ha a másik mégis változásra szorul, azt kíméletesen közlöm, de a döntés jogát meghagyom neki, mert szuverén, felnőtt ember, nem birtokolhatod, és nem szabhatod meg neki, hogyan éljen.


számomra ebben a legszívszorítóbb az volt, amikor arról írtál, hogy elpirult és zavarba jött, mikor észrevetted, hogy pirítóst eszik.


ez a lány irtóra megalázottnak érezheti magát, rettenetesen fájhat neki, ahogy viselkedsz vele, a nőiségében aláztad meg.


totálisan felháborított ez az egész, én úgy dobnálak ki a helyében, mint macskát szokás...


egy rongy ember vagy, és nem, nem szereted!!!!

2017. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!