Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóltam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóltam a barátnőmnek, hogy fogyjon le, mert olyan mint egy malac?

Figyelt kérdés

A barátnőmön sok a felesleg 😞 170 centi magas és 78kiló.

Megkértem,hogy változtasson az életmódján, mert csak hízik. Most tömi magába a fagyikat, cukros italokat és egy két kilót hízott.


Szóltam neki, elment miattam edző terembe. Pár hete csinája csak, de még eredménye nincs és nem is lesz,mert sokat eszik még mindig. Kértem a héten,hogy ne egyen össze vissza, akkor kicsit visszább vett.


Ma meg írt nekem egy nagyon hosszú smst. Azt írta,hogy egy barátja sem fogadta el a testét, mert kicsit husisabb. Állítólag tőlem nem ezt várta stb.


Tényleg keményen edz és láttam,hogy vette a salátàkat, barna kenyeret amit nem is szeret. De csak miattam akar fogyni? -.- Sírt is, még ő akar velem szakítani. Nem bírja elviselni,hogy ilyen szintű megalàztatásban van része! Most azért,mert mondva lett neki,hogy husos és fogynia kéne? Ezért végig zokogta a félnapot.


Meg bevörödve étkezik. Enni nem akar előttem, mert egyszer mertem neki szólni,hogy ne egyen úgy mint egy malac. Erre most már inkább nem eszünk együtt. Amikor reggel láttam,hogy tömi magába a száraz pirítóst akkor meg elpirult és mondogatta,hogy nem evett sokat csak két szeletet. Úgy csinál mintha rá erőszakoltam volna.


A végére megjegyezném már a jegyesem és amúgy meg szeretem őt csak azt nem,hogy lassan akkor mint egy kisebb malac. Én helyesen táplálkozom, sportolok. Ő sosem mozgott, holott kértem párszor,hogy jöjjön velem futni, nem inkább otthon feküdt. -.-


Miért baj,hogy mertem neki mondani,hogy dundika lett? Tisztára úgy csinál mintha csak miattam csinálná. Ő nem akarna fogyni?


Akkora mellei lettek..nem rosszból, de alapból lógtak neki, tele volt hízás jelekkel. A hasán is volt felesleg a feneke meg? Nem is volt neki olyan mint egy tejes zacskó. De szeretem őt, főleg a belsője miatt lettem bele szerelmes. A külseje sem zavart,nem kell topmodellnek lennie, de most dobott fel magára nem keveset..


F/27


2017. júl. 20. 17:46
 61/93 anonim ***** válasza:
85%

akkor remélem az életedben valakitől, valamikor, valamiért megkapod te is a drasztikus beszólásokat.


akkor majd jusson eszedbe, hogy az helyén van, és még köszönd is meg neki.

2017. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
12%

Tudod, arra szintre el is kell ám jutni. :D

Az okos ért a szépszóból. A h..lye, a buta meg a makacs csak a drasztikusból.

2017. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, mutasd meg a párodnak ezt a cikket, remélem észhez tér még időben:

[link]

2017. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
75%

Bocsánat, lehetet hogy csak én vagy túl fáradt, de a kérdés felét végigröhögtem:D


De te tényleg nem kamuzol. Komolyan ennyire bánt az a kis felesleg? Nem 150 kiló a csaj, az ég szerelmére...ráadásul írod is hogy igyekszik. Te meg megalázod, pont te, a párja, akinek éreztetnie kellene vele hogy igenis gyönyörű. Igazából csodálkozom hogy még melletted van, én már rég elhagytalak volna:D


És ezt vedd építő kritikának. Nem bántásból írom, csak vedd észre magad. Azért vagy ebben a párkapcsolatban mert szereted a párodat, akkor meg miért akarod ennyire megváltoztatni, miért tartod őt undorítónak? Próbálj meg lejjebb adni az elvárásaidból, mert így sosem lesz boldog párkapcsolatod..

2017. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
24%
Hát nemtom, én anno használtam a "tükör" nevezetű varázseszközt, amelyben x idő után bizony nem túl pozitív változásokkal kellett szembesülnöm... és akkor mi a fhasz van?! xD Összedől a világ? Lófaxxt! Étrend tájékozódás, reformálás, mozgás beiktatása, csá bazeg két hónap múlva nyoma sem volt. Ennyi! Nem bőgni, meg az egyetlen őszinte emberre (a pasira, mer' más nem fogja megmondani) kenni kéne, hanem felfogni, hogy mi van a qrva tükörben. Szánalom a csaj, további szép csokikázást, nyugis döglést, és egyedüllétet neki! Nyomi...!
2017. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
93%

"Azt írta,hogy egy barátja sem fogadta el a testét, mert kicsit husisabb. Állítólag tőlem nem ezt várta stb. "


Aha, tehát eddig is ugyanolyan husi volt. Már akkor sem volt vékony, fitt, amikor megismerted.


Akkor nem tudom, miért jöttél össze vele. Egyáltalán minek vagy egy olyannal, akinek nem tudod elfogadni a testét? Ennyire nem jut nő, vagy mi van?


21/L

2017. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
89%

69-es könyvtáros, nem akarsz összejönni a kérdezővel??


ezt komolyan kérdem.


láthatólag te nem vagy lusta és buta, mint az általad lenézett disznó barátnője, emelgeted a virgácsaidat főzés közben.


gyertek össze, és a próbáljátok ki a 69-et is, hogy ezzel az olcsó szóviccel éljek.

2017. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
11%

#67


4 és fél éve boldog párkapcsolatban élek a szintén aktív egészségtudatos párommal, aki úgyszintén szeret könyveket olvasni. :)

2017. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
79%

"Ennyire nem jut nő, vagy mi van?'


szerintem rátapintottál a lényegre!

2017. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
77%

jesszus, van 4, 5 éve valaki, aki képes elviselni téged??


hát, becsüld meg nagyon, mert számomra az eddigi beszólásaid alapján ezerszer unszimpibb vagy, mint a "disznó barátnő".

2017. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!