Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóltam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóltam a barátnőmnek, hogy fogyjon le, mert olyan mint egy malac?

Figyelt kérdés

A barátnőmön sok a felesleg 😞 170 centi magas és 78kiló.

Megkértem,hogy változtasson az életmódján, mert csak hízik. Most tömi magába a fagyikat, cukros italokat és egy két kilót hízott.


Szóltam neki, elment miattam edző terembe. Pár hete csinája csak, de még eredménye nincs és nem is lesz,mert sokat eszik még mindig. Kértem a héten,hogy ne egyen össze vissza, akkor kicsit visszább vett.


Ma meg írt nekem egy nagyon hosszú smst. Azt írta,hogy egy barátja sem fogadta el a testét, mert kicsit husisabb. Állítólag tőlem nem ezt várta stb.


Tényleg keményen edz és láttam,hogy vette a salátàkat, barna kenyeret amit nem is szeret. De csak miattam akar fogyni? -.- Sírt is, még ő akar velem szakítani. Nem bírja elviselni,hogy ilyen szintű megalàztatásban van része! Most azért,mert mondva lett neki,hogy husos és fogynia kéne? Ezért végig zokogta a félnapot.


Meg bevörödve étkezik. Enni nem akar előttem, mert egyszer mertem neki szólni,hogy ne egyen úgy mint egy malac. Erre most már inkább nem eszünk együtt. Amikor reggel láttam,hogy tömi magába a száraz pirítóst akkor meg elpirult és mondogatta,hogy nem evett sokat csak két szeletet. Úgy csinál mintha rá erőszakoltam volna.


A végére megjegyezném már a jegyesem és amúgy meg szeretem őt csak azt nem,hogy lassan akkor mint egy kisebb malac. Én helyesen táplálkozom, sportolok. Ő sosem mozgott, holott kértem párszor,hogy jöjjön velem futni, nem inkább otthon feküdt. -.-


Miért baj,hogy mertem neki mondani,hogy dundika lett? Tisztára úgy csinál mintha csak miattam csinálná. Ő nem akarna fogyni?


Akkora mellei lettek..nem rosszból, de alapból lógtak neki, tele volt hízás jelekkel. A hasán is volt felesleg a feneke meg? Nem is volt neki olyan mint egy tejes zacskó. De szeretem őt, főleg a belsője miatt lettem bele szerelmes. A külseje sem zavart,nem kell topmodellnek lennie, de most dobott fel magára nem keveset..


F/27


2017. júl. 20. 17:46
 41/93 anonim ***** válasza:
79%

Ha igy beszélnél velem a súlyom miatt biztos visszacsapnék. Én is elmondanám neked milyen kis lúzer vagy mert nem a Hegyvidéken vagy a Bimbó úton lakunk és nem vettél nekem Porsche SUV kocsit, LV táskát szülinapomra 100 fős partyval és a közös nyaralást se a Bahamákra terveztük idén. Milyen férfi az aki nem brill karkötőt vesz ajándékba nő napra??


Gondolom jól éreznéd magad...

2017. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
20%

#40


Persze, nem kötelező, hogy mindenki szeressen mozogni. Azonban akkor figyeljen oda, hogy mit eszik, mivel leginkább minden az étkezésen múlik.


Mindent lehet enni MÉRTÉKKEL!

2017. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, a mai világban ha egy nő kocára hizlalja magát egy kapcsolatban, az totál természetes dolog. Neked nem szabad nemhogy megemlítened, de észrevenned sem. Ha megteszed, te leszel a világ szarja. Pont. Te hiába gyúrsz, figyelsz magadra, kajálsz normálisan, ha a csaj ezt lesz..rja és csokikázik és döglik ezerrel, azt neked kutya kötelességed elfogadni, különben nem is szereted igazán a reggel melletted ébredő zsírdisznót - hiába volt normális méretű, amikor megismerted, az már nem számít. Szóval ez van sajna, bármit mondasz/teszel, te leszel a gheci, a nő meg mindig úgy csodálatos, ahogy van, +30 kg narancsbőrrel is! További sok sikert.
2017. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos utolsó igazat írt,elképesztő néhány nő.

Pont ők lesznek majd a megkeseredettek mert nem kellenek a szemét pasiknak és vagy elhagyják egy szép nőért.


Hálistennek nem minden nő ilyen,ti meg zabáljatok és higgyétek el,hogy elfogad a pasi így is.

Aztán majd néztek,hogy a pasi kidobott titeket.

2017. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
85%

"Azonban akkor figyeljen oda, hogy mit eszik, mivel leginkább minden az étkezésen múlik."


megint ez a kioktató hangnem!!!


mi a fenéért akarod megszabni egy számodra vadidegen nőnek, hogy mit, mennyit, hogyan egyen??


nincs közöd hozzá!!


és ebben az évben hány könyvet olvastál el??


elolvastál legalább 60 könyvet?


mert én igen!


na, kb. ilyen szintűek a hülye megjegyzéseid!

2017. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
90%

"Aztán majd néztek,hogy a pasi kidobott titeket."


azokért a faszikért egyáltalán nem kár, akik emiatt dobnak valakit, azok pont annyit is érnek!


és amikor ők kopaszodni fognak, meg nem áll fel nekik??


akkor ők is mehetnek a francba, dobja ki őket a nő?

2017. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
20%

#45


Most fogsz pofára esni :P bibibi...

Könyvtáros vagyok. :)


Nekem semmi közöm ahhoz, de a kiscsaj hisztizik azért, hogy a párja szólt, hogy lassan kezd egy elhízott disznóként kinézni.


Egyébként válaszom nem kioktató, HANEM KÉSZ TÉNY.


És miket olvastál? Csak nem valami ponyva szirsz..rokat?

2017. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
73%

azért mert könyvtáros vagy, nem jelenti azt, hogy elolvastál ennyi könyvet.


és nem, nem ponyvákban utazom, doktorálni készülök!

2017. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
86%

bibibi... Könyvtáros vagyok. :)



egy hibbant könyvtáros, bakker!


ez valami szürreális és infantilis, bibibi...

2017. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
11%

45-ös olvastam:

Sorolom:

- Clean Code

- Szoftverfejlesztés JavaEE paltformon

- Szoftvertechnológia

- Radarképernyőn kivűl

- Állj ki magadért Kasza Tamás

- Napoleon Hill Law of success

- Game Over John Cooper

- Kötter Tamás - Ikea vasárnap

- Bevezetés a mesterséges intelligenciába

- Beágyazott rendszerek alapjai

- plusz Szabó Péter,Brian Tracy hanganyagok


És te mit olvastál?Profitáltál bármit belőlük vagy csak szépirodalmi baromságok voltak?

2017. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!