Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóltam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóltam a barátnőmnek, hogy fogyjon le, mert olyan mint egy malac?

Figyelt kérdés

A barátnőmön sok a felesleg 😞 170 centi magas és 78kiló.

Megkértem,hogy változtasson az életmódján, mert csak hízik. Most tömi magába a fagyikat, cukros italokat és egy két kilót hízott.


Szóltam neki, elment miattam edző terembe. Pár hete csinája csak, de még eredménye nincs és nem is lesz,mert sokat eszik még mindig. Kértem a héten,hogy ne egyen össze vissza, akkor kicsit visszább vett.


Ma meg írt nekem egy nagyon hosszú smst. Azt írta,hogy egy barátja sem fogadta el a testét, mert kicsit husisabb. Állítólag tőlem nem ezt várta stb.


Tényleg keményen edz és láttam,hogy vette a salátàkat, barna kenyeret amit nem is szeret. De csak miattam akar fogyni? -.- Sírt is, még ő akar velem szakítani. Nem bírja elviselni,hogy ilyen szintű megalàztatásban van része! Most azért,mert mondva lett neki,hogy husos és fogynia kéne? Ezért végig zokogta a félnapot.


Meg bevörödve étkezik. Enni nem akar előttem, mert egyszer mertem neki szólni,hogy ne egyen úgy mint egy malac. Erre most már inkább nem eszünk együtt. Amikor reggel láttam,hogy tömi magába a száraz pirítóst akkor meg elpirult és mondogatta,hogy nem evett sokat csak két szeletet. Úgy csinál mintha rá erőszakoltam volna.


A végére megjegyezném már a jegyesem és amúgy meg szeretem őt csak azt nem,hogy lassan akkor mint egy kisebb malac. Én helyesen táplálkozom, sportolok. Ő sosem mozgott, holott kértem párszor,hogy jöjjön velem futni, nem inkább otthon feküdt. -.-


Miért baj,hogy mertem neki mondani,hogy dundika lett? Tisztára úgy csinál mintha csak miattam csinálná. Ő nem akarna fogyni?


Akkora mellei lettek..nem rosszból, de alapból lógtak neki, tele volt hízás jelekkel. A hasán is volt felesleg a feneke meg? Nem is volt neki olyan mint egy tejes zacskó. De szeretem őt, főleg a belsője miatt lettem bele szerelmes. A külseje sem zavart,nem kell topmodellnek lennie, de most dobott fel magára nem keveset..


F/27


2017. júl. 20. 17:46
 71/93 anonim ***** válasza:
19%
Tudom, nagyon sokaknak nem tetszik az a stílus, hogy tükröt tartok eléjük, hogy nézzenek szembe saját magukkal, és a saját h..lyeségükkel.
2017. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
78%

igen, és tudod miért utálhatnak ezért téged?


mert szerintem senki nem érti, köztük én sem, hogy ki a fenének gondolod magad, hogy tükröt tartasz bárki elé is, és kioktatsz, elítélsz, minősítesz, számonkérsz, leszólsz embereket??


milyen alapon, milyen jogon ütöd bele az orrod ilyen mélységekig bárki életében?


mitől gondolod magad jobbnak, szebbnek, okosabbnak, értékesebbnek, hogy te majd megmondod nekik?


honnan ered ez a felsőbbrendű, kevély, rátarti, nagyképű póz, amiben tetszelegsz?!


miért nem a saját életeddel törődsz, és hagysz másokat is élni??


leben und leben lassen!

2017. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
100%

Közben megalakult a hozzászólásokból egy könyvklub.:D

Lehet szapulni, de

- A csaj szerintem nincs kegyetlenül elhízva, persze, ha te így látod, akkor nézd meg tényleg ha szülni fog

- Elfogadható ha közlöd vele, hogy min kéne változtatnia, de nem ebben a stílusban tetted remélem

- Nekem a lány elég önbizalom hiányosnak tűnik (nem tudjuk ugye az ő részét, de írtad, hogy az exei sem fogadták el, meg mégiscsak csendben maradt először mikor felhívtad a súlyára a figyelmét...), és ha szereted, akkor rendesen támogasd abban, hogy fogyjon, ne kényszerítsd erővel, hiszen ha nem mer előtted enni, az már durva

- Én nem zabálok össze-vissza mégis tudom, hogy a mozgás hiány miatt nem vagyok katemoss, és ha már elment egyszer a kondiba, meg fitness kaját vett, akkor ne idegesítsd ha az elején nem fogyott le rögtön

- És szerintem már az elején tudhattad, hogy lusta és nem fog neked hajnalban ugrálni. Szerinted meddig fogja bírni, ha folyton szekálod? Normális stílusban magyarázd el neki, hogy neki akarsz jót, de ha magadnak akarsz jót, hogy ne 'lógjon a melle', akkor hülye vagy.

Tényleg, ha szereted emiatt akarod, hogy szakítson veled?

2017. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
34%

Tévedés, itt nem szereti a stílusomat, a gyk-n!


A kérdező feltett egy kérdést, én arra válaszoltam.


Egyébként mit kell azon pörögni, ami teljesen logikus és evidens?


Nem mozog valaki, ergó lusta mozogni, nem akar, vagy nem szeret.

Valaki mértéktelenül eszik, ergó elhízhat, ha nem figyel oda.

A nulla mozgás és a mértéktelen evészet biztos elhízáshoz vezet.


Ha minden infó a birtokában van valakinek, akkor meg saját magát köpi azzal szembe, hogy ennek ellenére is helytelenül cselekszik.

És nem kell azon megsértődni, ha a másik ezt a tudomására hozza.


Az, hogy ha valaki tudatlan és felvilágosítást kap, az már kioktatás?


A kérdező kérdezett, arra válaszoltam. Kész és pont.

Csak nagyon sok az elvakult, mint te is, jön azzal, hogy mennyire bunkó a kérdező, mindenki foglalkozzon a saját életével..stb.


És a tetteikért hányan vállalják a következményeket?

Te vállalod?


Nem ártana sok embernek pszichológiai, önfejlesztő, önismereti, kommunikációs, párkapcsolati témában könyveket olvasni.

Nagyon sok probléma elkerülhető lenne, ha az ember pl. csak odafigyelne saját magára, testének és szellemének jelzéseire. Hisz ugye az ember testből és lélekből tevődik össze.

2017. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
77%

"Tévedés, itt nem szereti a stílusomat, a gyk-n!"


ugyan, ne áltasd magad, ne légy öncsaló, pont te, aki annyira szeret másokat a hibájukkal szembesíteni!


lefogadom, hogy offline is lenne egy kisebb hadseregre való ember, aki boldogan megtépne téged bármikor a bicskanyitogató stílusod miatt.


azért is mondom, hogy ti a kérdezővel nagyon passzolnátok!

2017. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
61%

Zárszóként csak egy idézetet tennék hozzá a válaszodhoz:


"A hozzád legközelebb álló 5 ember átlaga vagy."

Brian Tracy


:)


További szép estét mindenkinek! :)

2017. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
80%

- De nagy a képernyőd! - mosolyogtam rá.


Kettőt pislogott. - Mi van?


- Tudod, van az a mondás. Olyan vagy, mint a tévé: nagyképű és homályos.


Laurell Kaye Hamilton

2017. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgatva a kommenteket nagyon meglepődtem azon, hogy ennyi ember pártolja a kérdező viselkedését. Odáig rendben van hogy megjegyzi neki, fogyjon egy keveset (bár szerintem egyáltalán nem "undorító" 170 centihez 78 kiló). De ez már kóros amit te csinálsz, csak azért mert egészség mániás vagy, próbálod őt is átformálni.


Emberek, ez pofon egyszerű, nem tudom miért kell vitatkozni. Mind mások vagyunk. Valakit az egészséges életmód éltet, valakit az olvasás, valakit a sportok, valakit az írás. Mind mások vagyunk, már maga az extrovertált-introvertált ellentét is sok vitát szül. Én is lettem már lelustázva, csak mert szeretek otthon ülni, olvasgatni, elmélkedni, de én jó is vagyok az elméleti dolgokból, ez a domináns oldalam. Szeretem az édességet is, és nem érdekel hányan lustáznak le, mert figyelek a testemre, járok edzésekre heti 1-2-szer, így 170 kilóhoz 59 kiló vagyok, teljesen átlagos. Emelett ugyanúgy megmaradtam édes szájúnak, nem számolom a kalóriakat:) Egyszer élünk, azt miért ne tennénk boldogan?

Márpedig te nem vagy boldog, a barátnőd se az, mindketten benne vagytok egy kapcsolatban amit nem élveztek. Te undorítónak találod őt, ő meg megalázva érzi magát, és őszintén szólva azon csodálkozom hogy eddig bírtátok.


Már csak az lenne a kérdésem, hogy miért vagytok még együtt? A magatok módján mindketten normálisak vagytok, de egyáltalán nem illetek egymáshoz. Ez később csak vitákat, elkeseredést, megcsalást fog szülni, az ilyeneket pedig jobb gyökerében elfolytani. Mert házasság meg gyerek mellett ez csak nehezebb lesz..


Nem azt mondom hogy egyből szakítsatok, hanem hogy üljetek le egy hatalmas őszinte beszélgetésre. Inkább most mondjátok el, mint később, mert ha te nagyjából őszinte is vagy vele, biztos vagyok benne hogy ez a lány rengeteg dolgot érlel magában, ami egyszer csak felszínre tör majd, talán egy év, talán tíz év múlva.

Ha meg tudjátok beszélni a dolgot és együtt fogtok maradni, akkor ne kondizni küldd, hanem együtt találjátok meg a neki való sportot:) Én a jógát ajánlom, az rendesen átmozgat, lefogyaszt, hajlékonnyá tesz, és mégsem kell sokat mozogni hozzá.

2017. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
22%

Itt alapvető életstílusbeli különbségek vannak köztetek. Nem tudom a többiekl miért borultak ki azon, hogy szólt a kérdező a bnőjének.

Néznie kellene tétlenül, hogy a bnője folyamatosan hízik?

Egyáltalán miért borul ki egy lány azért, mert finoman szólnak neki, hogy túlsúlyos?

Én azt látom nagyon sok olyan lány van akinek természetes, hogy ahogy idősödik, egyre csak hízik. Mert ugye anyun is ezt látta. Abba bele sem gpondolnak, ha már 20-25 évesen elkezd hízni, hány kg lesz mondjuk 40 éves korára..

2017. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, nem szereted te ezt a lányt és iszonyatosan szánalmas a stílusod. Akit szeretünk, nem hasonlítjuk malachoz. Amit a testéről írsz az meg egyenesen szánalmas, ha így látod őt, és hozzá teszed, hogy persze szereted....nem igaz. Ha szeretnéd elfogadnád és nem ilyen stílusban oltogatnád. Egyáltalán nem olyan brutális a túlsúlya, és igen, ez még simán ledolgozható, de! Azt is írod, hogy ilyen alkatú és a régebbi barátaival is voltak ilyen gondjai. Ezek szerint tudtad, milyen és mégis összejöttél vele, a belseje miatt. Tehát gondolom kedves, kiszolgál téged minden téren, mossa a szraos gyatyádat....kár hogy nem esik jól ránézni, mi? Hánynom kell az ilyen pasasoktól, mint te és a könyvtáros, aki annak ellenére hogy Szabó Pétert és Brian Tracyt olvas, nem tűnik fel neki, hogy ők senkit sem kritizálnak, és a kritikát alapvetően negatív dolognak tartják. Eddig úgy hittem, csak értelmes emberek választanak ilyen szakmát, de hát tévedtem.


Nos, én is sokat küzdöttem a súlyommal. Egyik fogyókúrát a másik után csináltam végig, edzőbe jártam, futottam. Voltak jó időszakaim, amikor ötven akárhány kiló voltam és volt amikor egy tizessel több. Általában amikor lelkileg nem voltam toppon, akkor híztam meg. És egy ilyen pasi mellett, mint te, nem is lehet toppon lenni lelkileg, hiszen undorodva figyeled, hogy né má, csak miattam akar fogyni? Nem azé mer disznóóó?

A szex sem lehet jó veled, mert ha undorodsz tőle, nem kényezteted szívesen. Ha van esze, elhagy téged és vagy jól érzi magát így, vagy lefogy önmagáért. De nincs esze, mert eltűri a megalázást és fél, hogy senkinek sem fog kelleni. Szomorú élete lesz melletted, szerintem az ő érdekében inkább dobd ki, találjon magának egy normálisat.

2017. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!