Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok . Mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok . Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megpróbálom felvázolni a helyzetet.

17 éve vagyok a férjemmel. 2 gyermekünk van. 13 és 7 éves fiúk.

A kapcsolatom a férjemmel kb 2 éve eléggé megomlott . Próbáltam helyrehozni, de valahogy sajnos nem vagyunk egy hullámhosszon.Hónapok óta nincs testi kapcsolat közöttünk. Elbeszélünk egymás mellett.

A férjem sokat dolgozik, én szintén. Ő biztonsági őr, én könyvelő vagyok. A gyerekekkel legtöbbször én foglalkozom, férjem beosztása miatt, én vagyok itthon többet, én hordom a kicsit ovodába, ha betegek én viszem orvoshoz, szinte mindent én csinálok, ha próbléma van, a férjem annyit mond : oldd meg.

Tavaly év végén férjem bemutatott egy barátjának, aki, azt kérte, hogy szeretne a gyerekek keresztapja lenni. Mivel férjem barátja volt, és megtisztelő volt ez a kérés , pár hónapos is meretség után igent mondtunk rá. A családban nincs olyan személy sajnos, aki ezt elvállalta volna illetve kiérdemelte volna.

Januártól egyre többet járt hozzánk, és észrevettük,hogy vonzódunk egymáshoz. Beszéltünk is erről ,hogy ez kölcsönös, de ő addig semmiben nem gondolkodik, amíg nekem férjem van. Beleszerettem, de ez plátói szerelem mindkét részről. Kölcsönös, ami abból áll, hogy szinte minden szabadidőnket együtt töltjük, a gyerekekkel természetesen, neki is van egy kislánya, akit az én gyermekeim imádnak. A fiúkkal sokkal többet törődik, mint a saját apjuk. Családcentikus, viszont kissé lobbanékon természet. Beleszerettem.

Férjem nem tud a gyerekekkel bánni, nem hallgatnak rá, mert nem következetes. Keresztapa sokkal szigorúbb , de a fiúknak ez kell.

Mit tennétek a helyemben? Feladjam a házasságom, legyek boldog, vagy maradjak a társas magányban? Vagy maradjon meg plátói szerelemnek? Meddig mehet ez így?


2010. máj. 24. 18:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

SZerintem valj el! Aztan kezdj uj eletet. Ahogy beszamoltal a hazassagodrol, akkor is ezt tanacsolnam, ha nem lenne pasi kilatasban.

Teljesen mindegy, h ki o, h egy barat, keresztapa, a szomszed, vagy a pap, vagy a boltos, a lenyeg, h o segitett rajonnod arra, h a ferjeddel mar sajnos nem mukodik. Ahogy leirtad, en teljesen megertelek, es ne aldozd fel magad a ferjed oltaran. Egyszer elunk, es a sajat boldogsagod a legfontosabb. Valj el szerintem. Fiatal vagy meg es vonzo, nyugodtan tudsz meg intezni magadnak egy szebb eletet :)

Anyukam 43 volt amikor elvalt, a ferjed tulajdonsagai illenek apamra. anya lepukkant volt es befordult, de amint elvalt, elkezdett ragyogni. Most talalt egy ferfit akivel boldogabb mint valaha :) Es emiatt en is boldog vagyok, mert latom, h akit a vilagon a legjobban szeretek, olyan ferfit talalt, aki igazan megbecsuli es imadja :)

2010. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
43%
ha szereted a fiatalabb fiúkat és benne lennél sexkapcsolatba,vagy csak szeretnéd hogy kielégítselek,írj levelet:)én szeretem az idősebb nőket,és kívánom is őket nem csak süket duma.
2010. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves válaszoló.

Igen teljesen kivirultam én is, ezt sokan észre is vették a környezetemben, pl. testvér, munkatársak.

Számukra is egyértelmű, hogy ez szerelem és jó hatással van rám.

2010. máj. 24. 19:01
 14/32 anonim ***** válasza:

A keresztapa azt jelenti, hogy a fiaid most keresztelkedtek templomban és ő a hivatalos keresztapjuk? Mert ha nem, akkor nem akkor csak "ál keresztapa".


Ha a férjedet nem zavarja, hogy minden időtöket együtt töltitek a "keresztapuval" és ráadásul semmi közötök egymáshoz, megromlott a házasság, társas magányban élsz, akkor változtathatsz. Beszél a "keresztapuval", hogy mi lenne ha lépnél.

De vigyázz, nehogy két szék közül az asztal alá ess.

2010. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Igen , hivatalos keresztapa, nemrég volt a keresztelő.
2010. máj. 24. 19:04
 16/32 A kérdező kommentje:
A férjem tudja, hogy mindent megbszélünk, sok közös programunk van, ezért kicsit féltékeny is, mert a gyerekek jobban szeretnek vele lenni, mint az apjukkal. Neki nincs türelme igazán a gyerekekhez.
2010. máj. 24. 19:06
 17/32 A kérdező kommentje:
19.01: nem élek az ajánlatoddal.
2010. máj. 24. 19:07
 18/32 anonim ***** válasza:
de te már magadnak ezt eldöntötted, hogy szeretnél boldog lenni és, ha úgy gondolod akkor leszel, ha együtt vagy ezzel a férfivel nincs kérdés.
2010. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
köszi
2010. máj. 24. 19:14
 20/32 anonim ***** válasza:

"én hordom a kicsit ovodába"


Csak nekem tűnik fel, hogy 7 évesen óvodába viszed? o.0



Amugy a kérdésre inkább nem válaszolok, eléggé egyértelműen leirtad, hogy mit akarsz, másrészt meg 20 évesen nem vagyok jó házasság témában :D


20f

2010. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!