Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok . Mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok . Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megpróbálom felvázolni a helyzetet.

17 éve vagyok a férjemmel. 2 gyermekünk van. 13 és 7 éves fiúk.

A kapcsolatom a férjemmel kb 2 éve eléggé megomlott . Próbáltam helyrehozni, de valahogy sajnos nem vagyunk egy hullámhosszon.Hónapok óta nincs testi kapcsolat közöttünk. Elbeszélünk egymás mellett.

A férjem sokat dolgozik, én szintén. Ő biztonsági őr, én könyvelő vagyok. A gyerekekkel legtöbbször én foglalkozom, férjem beosztása miatt, én vagyok itthon többet, én hordom a kicsit ovodába, ha betegek én viszem orvoshoz, szinte mindent én csinálok, ha próbléma van, a férjem annyit mond : oldd meg.

Tavaly év végén férjem bemutatott egy barátjának, aki, azt kérte, hogy szeretne a gyerekek keresztapja lenni. Mivel férjem barátja volt, és megtisztelő volt ez a kérés , pár hónapos is meretség után igent mondtunk rá. A családban nincs olyan személy sajnos, aki ezt elvállalta volna illetve kiérdemelte volna.

Januártól egyre többet járt hozzánk, és észrevettük,hogy vonzódunk egymáshoz. Beszéltünk is erről ,hogy ez kölcsönös, de ő addig semmiben nem gondolkodik, amíg nekem férjem van. Beleszerettem, de ez plátói szerelem mindkét részről. Kölcsönös, ami abból áll, hogy szinte minden szabadidőnket együtt töltjük, a gyerekekkel természetesen, neki is van egy kislánya, akit az én gyermekeim imádnak. A fiúkkal sokkal többet törődik, mint a saját apjuk. Családcentikus, viszont kissé lobbanékon természet. Beleszerettem.

Férjem nem tud a gyerekekkel bánni, nem hallgatnak rá, mert nem következetes. Keresztapa sokkal szigorúbb , de a fiúknak ez kell.

Mit tennétek a helyemben? Feladjam a házasságom, legyek boldog, vagy maradjak a társas magányban? Vagy maradjon meg plátói szerelemnek? Meddig mehet ez így?


2010. máj. 24. 18:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Én várnék még ! Ha nem lenne a keresztapa akkor is elválnál ? Lennél csak a gyermekeiddel ?
2010. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
a kicsi szeptemberben kezdi az iskolát, tehát még most ovodába jár
2010. máj. 24. 20:47
 23/32 A kérdező kommentje:

A válás gondolata, már többször is megfogalmazódott bennem, de mindíg vártam, hátha javul a helyzet.

A gyerekek miatt nem léptem eddig.

2010. máj. 24. 20:49
 24/32 anonim ***** válasza:
Még nem esett róla szó, de a keresztapának van felesége?
2010. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
keresztapa elvált, jelenleg nincs párkapcsolata
2010. máj. 24. 21:13
 26/32 anonim ***** válasza:

Tedd azt, amit a szíved diktál!


Boldog akarsz lenni, vagy magányos?

Olyan férj kell neked, aki csak hazamegy, főzöl rá és nem csinál semmit, vagy olyan társ kell, aki esetleg egy kicsit odafigyel rád?


Neked kell dönteni!!!

2010. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Igen 0%, csak aztán nehogy elmúljon a varázs a kezdetek után.
2010. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ami egyszer elromlott, azt nem lehet helyrehozni.

6-szor próbáltam meg újra a volt párommal.Nem ment.

Engedd el a férjed, és keress magadnak valakit.

Ha nem is az a személy lesz az, akire most gondolsz,

még mindig meg lesz az esélyed, hogy boldog legyél egyszer valakivel!

Én a szerelemre szavazok!

A szíved nem hazudik!

Hajrá!!!!!

2010. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Egy híres író szerint miondenkinek különböző a szeretet nyelve. Máshogy érzi a szeretik. Lehet, hogy ezért romlott meg a házasság. Addig ne gondolj a 3. személyre amíg ezt nem próbáljátok nyíltan megbeszélni. Ha tényleg nagyon nem oké, akkor válás..de bárhogy is éreznek a gyrekek az apjuk vagy a keresztapjuk iránt ez óriási és maradandó seb lesz! Ha megkereszteltétek a gyrekeket akkor nyilván van valami kersztényi gondolkodásotok. Miért nem viszed a kérdést Isten elé?! Nkem már válaszolt... :)
2010. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
57%

A Keresztapa mit szólna hozzá?

Ha sokáig tipródsz lemaradhatsz a vonatról.Szerintem a férjeddel próbáltad, és nem volt jó.Kár időt vesztegetni olyan dologra amibe már te sem akarsz energiát tenni.


A másikból meg még boldogság is lehet.Meg kell lépni. Tudom, hogy nem a legbecsületesebb de első körben próbáld ki szeretőként,ha működk azonnal tipli.


És mivel ő a Godfather tőle biztosan mindenki fél:)(bocs ezt nem hagyhattam ki)

2010. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!