Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem költ a párjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem költ a párjára?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm nevében szeretnék most kérdezni a legjobb barátnőmről van szó. Van egy pasija lassan 10 hónapja már,hogy együtt vannak és a barátnőm mindig panaszkodik,hogy a párja nem költ rá. Ne értsétek félre nem nagyravágyó lányról van szó mert ismerem. Ő egy nagyon aranyos és értékes lány aki már sokat szenvedett a pasik miatt. És nem azt várja,hogy pénzeljék meg eltartsák csak szeretné ha egy kicsit többet költene rá a pasija de ő valami miatt nem teszi. Ha mennek pl valahova akkor a srác a kaját meg az italt mindig állja azt nem kell megvennie a barátnőmnek de viszont ha szeretne magának egy új nadrágot felsőt vagy valami ilyesmit azt már a saját pénzéből kell megvennie mert a párja abban már nem segít neki. Nagyon sumák egy pasiról van szó főleg pénz dolgába. Miért lehet az,hogy ennyire sajnálja rá a pénzt? Nekem most szerencsére ilyen gondjaim nincsenek mivel jelenleg egyedülálló vagyok de jobb is így nekem csak szegény barátnőmet sajnálom. Tőlem kér tanácsot mindig. Elhagyni meg nem akarja mert ennek ellenére szereti. Csak sok minden van amit nem tud elviselni a párjában. Minden pasi amúgy ilyen,hogy nem költ a barátnőjére?
2017. aug. 18. 07:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
89%
Már miért kéne a pasinak ruháznia? Nekem egyik párkapcsolatomban se volt ilyen jelen. Olyan volt, hohy megleptük egymást apróságokkal, de hogy ő vegyen nekem ruhákat csak mert ő a pasi és jobban keres? Már az is bőven elég, hogy ha elmennek enni-inni akkor mindig a pasi fizet. Nem a pasivan van baj,hanem a ti gondolkodásotokkal.
2017. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy nem vesz neki felsőt és ruhát. Miért kellene? Az rendben van, hogy elhívja kajálni, a programokat fizeti. Teljesen rendben van így. Legyen azon a barátnőd, hogy többet keressen és ne egy pasitól várja. Amúgy a 200 ezer egy férfinak fizetésben nem sok, sőt.
2017. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy csak 70 ezret keres, nem indok arra, hogy a pasija vegyen dolgokat neki.Keressen jobban fizető melót és azt vesz magának, amit csak akar.Senki sem kötelezhető arra, hogy másokra költse a pénzét csak azért, mert ő többet keres.Felnőtt ember, próbálja megoldani az életét önállóan.Sokan teszik ezt meg nők közül is és nem sír a szájuk emiatt.Ha ilyen gyenge, elváró jellem, akkor sosem fog felnőni.
2017. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy csak 70 ezret keres, őt minősíti. Miért is kéne a férfinek ruhát vásárolnia neki? Már az is több, mint elég, hogy minden alkalommal fizeti a kaját. De, a barátnőd aranyásó.
2017. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
88%

Nőként írom, hogy de, irreális elvárásai vannak a barátnődnek.

Egyrészt a kaját-piát a pasi fizeti a közös programokon, ami valljuk be, egy 200 ezres fizetés esetén is nagy teher. Ha együtt élnének, akkor kettőjükre a 270 ezres fizetésből jó, ha kenyérre futnà a hónap végén, nemhogy étteremre.


De ruhát meg felsőt nehogy már ő vegyen a barátnődnek!!! Van saját keresete, vegye meg. Egyáltalán nem normális, hogy a pasik ruházzák a nőjüket, max plázacicáéknál, de ott anyagilag is úgy áll a pasas, nem 200 ezret keres havonta, hanem 2 milliót többnyire. Plázacicus meg villant neki egy fullos testet amiért naponta 4-5 órát dolgozik egy konditeremben, mert más dolga nincs, és nem minimálbérért melózik egy gyàrban.


Nekem a férjem akart ruhákat venni mikor még nem voltunk közös kasszán, visszautasítottam. A ruháimat, kozmetikumaimat szigorúan magamnak veszem. Ha néha vesz egy szál virágot vagy egy csokit amit szeretek, annak sokkal jobban örülök, bár most már 7 éve közös kassza van.

2017. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
50%

Hát tanulni kellett volna és akkor nem 70 ezrer keresne... Ez az egyik.

A másik meg, én nem értem miért is kéne a pasinak vennie ruhát a barátnőjének? Nem mondom 5,5 év alatt vett már nekem a párom ruhát, ha úgy volt, de én is neki, DE! sose vártam el, Jézus Mária...

Az sincs rendjén, hogy csak a pasi fizet a programoknál!

Remélem ez kamu kérdés.

2017. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, nagggyon el vagytok ti tévedve a barátnőddel. Nem baj, majd kaptok még pofonokat az élettől.

70 ezres fizetés? Diákként keresek ennyit részmunkaidőben, egyetem mellett :D Tanulni kellett volna, nem elmenni műkörmösnek.

2017. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%
én se ruháztam eddig egy nőmet sem és nem tervezem elkezdeni. Valóban kamuszag van
2017. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
78%

"Tanulni kellett volna, nem elmenni műkörmösnek."


Egy ügyes műkörmös nem 70000-ret keres egy hónapban. ;)

2017. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:
Közmunkás a barátnőm azért kap csak annyit de volt már szobalány is a pasija meg nehézgépkezelő.
2017. aug. 18. 09:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!