Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem költ a párjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem költ a párjára?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm nevében szeretnék most kérdezni a legjobb barátnőmről van szó. Van egy pasija lassan 10 hónapja már,hogy együtt vannak és a barátnőm mindig panaszkodik,hogy a párja nem költ rá. Ne értsétek félre nem nagyravágyó lányról van szó mert ismerem. Ő egy nagyon aranyos és értékes lány aki már sokat szenvedett a pasik miatt. És nem azt várja,hogy pénzeljék meg eltartsák csak szeretné ha egy kicsit többet költene rá a pasija de ő valami miatt nem teszi. Ha mennek pl valahova akkor a srác a kaját meg az italt mindig állja azt nem kell megvennie a barátnőmnek de viszont ha szeretne magának egy új nadrágot felsőt vagy valami ilyesmit azt már a saját pénzéből kell megvennie mert a párja abban már nem segít neki. Nagyon sumák egy pasiról van szó főleg pénz dolgába. Miért lehet az,hogy ennyire sajnálja rá a pénzt? Nekem most szerencsére ilyen gondjaim nincsenek mivel jelenleg egyedülálló vagyok de jobb is így nekem csak szegény barátnőmet sajnálom. Tőlem kér tanácsot mindig. Elhagyni meg nem akarja mert ennek ellenére szereti. Csak sok minden van amit nem tud elviselni a párjában. Minden pasi amúgy ilyen,hogy nem költ a barátnőjére?
2017. aug. 18. 07:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 Költőnő? ***** válasza:
100%
Úristen.
2017. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
60%
Igen, jól esik kapni dolgokat, de ez oda-vissza működik egy párkapcsolatban. A barátnőd mikor lepte meg valamivel a barátját? Vagy szerinted ez az "ajándékozásnak" egyoldalúnak kell lennie, csak mert lyuk van a lába között? Meg attól hogy jobban keres, még nem kell elszórnia a pénzt a bnőjére, pláne egy 10 hónapos kapcsolatban. Már az is elég visszatetsző szerintem, hogy a programokat mindig a férfi fizeti. Ez az első 1-2 randin még elmegy, de utána már erősen gáz a nő részéről. Én nő vagyok, de sosem vártam el, és sosem türtem, hogy mindig a párom fizessen.
2017. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék én nem várom el senkitől se,hogy engem ajándékokkal halmozzon el ami kell magamnak azt megveszem. Arról meg,hogy a barátnőm ilyen nem tehetek.
2017. aug. 18. 10:56
 34/62 anonim ***** válasza:
63%

#32 vagyok, véletlen elküldtem. Szóval én úgy gondolom, hogy azok után hogy mindig meghivatja magát, enyhén szólva pofátlanság még azt is elvárni, hogy göncöket is vegyen neki.

Meg egy kapcsolat tök nem erről szól, hogy ezen problémázunk. A törődést, szeretetet tiszteletet másképp is ki lehet fejezni, és érezni a másikon, nem ezekben a materiális dolgokban kellene keresni.

2017. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy a legszomorúbb az egészben, hogy gondolom a felhasználóneved a születési dátumod. Ami azt jelenti, hogy 30 éves vagy. És mégis ennyire éretlenül és gyerekesen gondolkodsz.
2017. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
77%

K. kèrdező!

Nagyon rossz indok az, hogy a csaj csak 70et keres, a srác meg 200at.


Kèpzeld, nálunk az èn fizetèsem is alig lèpi túl a 80at, a páromè pedig alulról nyaldossa az 500at.

MÈGIS èn is szoktam őt kajálni meghívni, sőt a meglepi csokit/ sütit is szoktam neki adni èn is.


Nyilván a nagy anyagi különbsèg miatt többször fizet ő, vagy èpp nem 5*os ètteremben hívom meg èn, de azèrt a pasiknak is jól tud esni, ha figyelmesek velük :)


Ruhát, parfümöt ilyesmit pedig úgy gondolom, oldja meg mindenki magának, mi az, hogy "költeni kell a nőre?"

Költeni max akkor " kell" ha ő olyan programot szeretne, ami nekem nem fèr bele a keretbe- akkor egyèrtelmű, ha szeretnè, hogy èn is ott legyek, fizeti a rèszemet ( vagy annak egy rèszèt)


Ruhát, cipőt, parfümöt, pónilovat max ajándèk szinten vegyen majd akkor, ha már pl. a felesège leszek. ( nyilván akkor majd èn is veszek neki alsógatyát, zoknit, nyakkendőt, kingkongot)

2017. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
76%

"Arról meg,hogy a barátnőm ilyen nem tehetek."


Érdekes, mert eddig egy követ fújtál vele, sőt, a kérdést is te írtad ki, mert egyet értettél vele, és problémát láttál benne.


De akkor magyarázd el a barátnődnek, hogy irreális elvárásai vannak. Ruhát cipőt meg hasonló szintű szükségleteket fedezze magának. Ez abszolút nem általános, hogy ilyen dolgokat vegyenek egymásnak a párok.

És nem, nem kell költeni egy nőre. Max ha kitartott pitsa akar lenni. Akkor viszont olyan fazont fogjon ki, aki jobban el van eresztve anyagilag. A 200ropi tök átlagos fizetés.

A "jól esik ha néha kapunk valamit" meg vica-verza működik. Néha a barátnőd is nyissa ki a pénztárcáját, és hívja meg pizzázni a barátját, vagy akármi. A pasiknak ugyanúgy jól esnek az ilyen gesztusok.


"Csak sok minden van amit nem tud elviselni a párjában."


Mert a barátnőd biztos tökéletes, és mindent meg is tesz a párkapcsolatáért, ugye? Azért hogy jobb legyen, tenni kell, megbeszélni a problémákat stb. Nem (csak) a barátnőnek panaszkodni.

2017. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
62%

"Szóval akkor ezek szerint a nő vegyen a pasinak a pasinak nem kell vennie a nőnek."


Miért, a bnőd vett neki még bármit is? Még az üdítőjét is kifizetteti a pasijával minden alkalommal.

A kérdésed meg pont ugyanilyen egyoldalúságról szólt, mert szerintetek a pasinak kéne költenie a nőre.

2017. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
62%

"ő nem a pénzre hajt soha nem várta el egyik pasijától se,hogy vegyen neki ruhákat meg cipőket"


Akkor most mit csinál ha nem elvárja? Hiszen panaszkodik neked arról, hogy ezeket mindig magának kell megvennie, nem költ rá a pasija. Szóval de, igenis elvárja.

2017. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
És az szerintetek normális hogy a pasi büszke arra,hogy neki több pénze van és a barátnőm előtt teszi magát,hogy neki több van. Szinte felvág arra,hogy neki van pénze több mindent megtehet mint ő. Ez sem szép dolog egy kapcsolatban szerintem.
2017. aug. 18. 12:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!