Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem költ a párjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem költ a párjára?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm nevében szeretnék most kérdezni a legjobb barátnőmről van szó. Van egy pasija lassan 10 hónapja már,hogy együtt vannak és a barátnőm mindig panaszkodik,hogy a párja nem költ rá. Ne értsétek félre nem nagyravágyó lányról van szó mert ismerem. Ő egy nagyon aranyos és értékes lány aki már sokat szenvedett a pasik miatt. És nem azt várja,hogy pénzeljék meg eltartsák csak szeretné ha egy kicsit többet költene rá a pasija de ő valami miatt nem teszi. Ha mennek pl valahova akkor a srác a kaját meg az italt mindig állja azt nem kell megvennie a barátnőmnek de viszont ha szeretne magának egy új nadrágot felsőt vagy valami ilyesmit azt már a saját pénzéből kell megvennie mert a párja abban már nem segít neki. Nagyon sumák egy pasiról van szó főleg pénz dolgába. Miért lehet az,hogy ennyire sajnálja rá a pénzt? Nekem most szerencsére ilyen gondjaim nincsenek mivel jelenleg egyedülálló vagyok de jobb is így nekem csak szegény barátnőmet sajnálom. Tőlem kér tanácsot mindig. Elhagyni meg nem akarja mert ennek ellenére szereti. Csak sok minden van amit nem tud elviselni a párjában. Minden pasi amúgy ilyen,hogy nem költ a barátnőjére?
2017. aug. 18. 07:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
83%
Akkor emelje meg a barátnőd a kis popsiját és húzzon el keresni egy jobban fizető állást.
2017. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
100%
Atyaisten.
2017. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhára kamugyanús. Rólad van szó Kérdező, nemde? Nő vagyok, életemben nem kértem pénzt ruhára pasimtól, nekem égne az arcom ilyen miatt. Egyszerűen ruhát mineo venni?
2017. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:

A barátnődnek nem közmunkából kéne tengődnie, azért vannak manapság már álláslehetőségek. Az áruházláncokban is folyamatos munkaerőhiány van, a fizetéseket is jócskán megemelték ott a korábbi évekhez képest, de már egy mekiben is 100 fölött megkapna kezdőként. De vannak más lehetőségek is, ha van valami szakmája, végzettsége, nézelődjön abba az irányba. Keressen munkát, és dolgozzon.


A drága barátnőd másra sem képes, csak panaszkodni, de megmozdulni, tenni valamit valamiért már nem.

2017. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:
Sajnos amit mondasz az nem igaz mert nem rólam van szó hanem a legjobb barátnőmről. Nekem ilyen gondjaim nincsenek mivel eleve nincs is pasim nekem ami kell azt megveszem. A barátnőmre visszatérve meg nem azért dolgozik közmunkán mert annyira szereti hanem mert olyan helyen lakik ahol nincs sok munkalehetőség mivel faluban él meg a pasija is és ott általában közmunka van más lehetőség nem igazán. A barátnőm meg Balaton környéki és ott általában szezonmunkák vannak. Van neki amúgy 2 szakmája is azt hiszem házvezetőnő meg óvodai dajka.
2017. aug. 18. 12:30
 46/62 anonim ***** válasza:
Attól, hogy felvág előtte a pénzével még nem azt jelenti, hogy emiatt meg kell neki vennie mindent. Egyik debilebb mint a másik ahogy látom. Az meg nem kifogás, hogy nincs munkalehetőség, nyilván akkor a barátja se keresne 200at. Ezt azok szokták mondani, akiknek büdös a munka.
2017. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:
Na jól van hagyjuk ti aztán tényleg sokat tudtok komolyan mondom hagyjuk a témát.
2017. aug. 18. 12:42
 48/62 anonim ***** válasza:
Minden falu közelében van város. Azért találni munkát, csak akarni kell. De mindegy, ezzel már tényleg eltértünk a témától.
2017. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
100%

Kifogás van ezerrel. Munkát keresne ahelyett hogy ennyit nyavalyog. Állandóan meghivattatja magát, hogy ő fizessen valamit ááá dehogy hisz ő a nő, de elvárások azok vannak. Mert ez még mindig nem elég, még nacikát is vegyen, meg szoknyácskát, mert ő a kis puszinyuszikája.... Kicsit se nagyra vágyó, meg nagyon értékes...Na hogyne.

Azért elmondanám hogy igenis költ rá, beülni valahova kajálni, mozizni meg egyéb dolgok szintén nem olcsó mulatság.

2017. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:

Ha zavarja a barátnőd, hogy a pasi a pénzével henceg előtte, és mégis vele van, akkor az a barátnőd döntése, hibája.Egy korábbi válaszomban már írtam, annyira nem lehet rossz neki a pasival csak mondja.Ha tényleg rossz lenne, már lépett volna le.

A másik, a pasi részéről tényleg nem szép dolog a pénzével felvágni a barátnőd előtt, de ez nem indok arra, hogy ruhákat vegyen a csajnak.Vagy a barátnőd ettől már kielégülne?Úgy látom itt nem a pénz a probléma, csak beérik egymással...mert nincs jobb egyelőre.

2017. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!