Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem költ a párjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem költ a párjára?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm nevében szeretnék most kérdezni a legjobb barátnőmről van szó. Van egy pasija lassan 10 hónapja már,hogy együtt vannak és a barátnőm mindig panaszkodik,hogy a párja nem költ rá. Ne értsétek félre nem nagyravágyó lányról van szó mert ismerem. Ő egy nagyon aranyos és értékes lány aki már sokat szenvedett a pasik miatt. És nem azt várja,hogy pénzeljék meg eltartsák csak szeretné ha egy kicsit többet költene rá a pasija de ő valami miatt nem teszi. Ha mennek pl valahova akkor a srác a kaját meg az italt mindig állja azt nem kell megvennie a barátnőmnek de viszont ha szeretne magának egy új nadrágot felsőt vagy valami ilyesmit azt már a saját pénzéből kell megvennie mert a párja abban már nem segít neki. Nagyon sumák egy pasiról van szó főleg pénz dolgába. Miért lehet az,hogy ennyire sajnálja rá a pénzt? Nekem most szerencsére ilyen gondjaim nincsenek mivel jelenleg egyedülálló vagyok de jobb is így nekem csak szegény barátnőmet sajnálom. Tőlem kér tanácsot mindig. Elhagyni meg nem akarja mert ennek ellenére szereti. Csak sok minden van amit nem tud elviselni a párjában. Minden pasi amúgy ilyen,hogy nem költ a barátnőjére?
2017. aug. 18. 07:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
20.: ezek az adatok a kérdés szempontjából lényegtelenek.
2017. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
79%
Hát igen, közmunka...ennél még a mekiben is jóval többet keresne. Menjen el rendesen dolgozni ha több pénzt akar keresni, de a barátjától várja el, hogy még ruházza is. Nevetséges. Nem a pasi sumák hanem a barátnőd. Persze elhagyni nem akarja, mert ennyiből egyedül nem él meg, még így is jobban jár. Gondolom a rezsibe se nagyon száll bele.
2017. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
87%

"Közmunkás a barátnőm azért kap csak annyit de volt már szobalány is a pasija meg nehézgépkezelő."


Közhely, de ide illik:mindenki addig nyújtózkodjon, ameddig a takarója ér.

Ha rövidnek találja a takaróját, akkor tegyen meg mindent azért, hogy hosszabb legyen, de ezt ne a másokon való élősködéssel akarja elérni.Ha lusta tenni, akkor maradjon csendben.

2017. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem minden pasi ilyen. De mit várt 10 hónap együtt járás után? Ruházza meg etesse is? Ha együtt élnek és közös a kassza, akkor azt mondom ok. A barátnőd idióta.
2017. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
86%

Én soha nem értettem, hogy tudnak úgy nyugodtan aludni egyes nők, hogy a párjuk 100ezreket költ rájuk... Ők meg cserébe semmit nem vesznek, egy tábla csokit se. Ez nem normális. Attól, hogy ő többet keres egyáltalán nem kell vennie semmit sem a csajnak. Legfőképp nem ruhákat. Meg amúgy se költsön rá, legfőkkeppen ne azért, mert a csaj azt akarja. Lehet venni egy-két kis dolgot meglepetésként (mindkét fél részéről!!), de az, hogy ő ruházza hát ne haragudj... Meg mi az, hogy sok mindent nem tud elviselni a párjában? Akkor hagyja ott a francba és jöjjön össze egy gazdag 70es papával, az majd biztos fizeti a gönceit. Bezzeg ha 10ezreket költene rá a pasi naponta, akkor sokkal könnyebb lenne tolerálni mi?

Az ilyen csajnak sosem lesz normális kapcsolata. Meg igen, ahogy előttem is írták az, hogy közmunkán van meg 70et keres igen is hogy őt minősíti.

Én sem kerestem mindig jól, főleg diákként de soha nem kértem a páromtól, hogy vegyen nekem akármit is. Sőt, azt se vártam el, hogy a kaját ő fizesse. Inkább főztem valamit itthon mint hogy kifizessen 10ezret egy étteremben miattam. És ne haragudj, de szerintem ez lenne a normális. Együtt élünk, de még most sem vagyunk egy kasszán, és nem hagyom hogy a rezsit egyedül fizesse.

Szomorú, hogy egyes nőknek mekkora elvárásai vannak a férfiakkal szemben, közben meg ők maguk egy forintot sem érnek, és semmit nem raknak bele a kapcsolatba azon kívül, ami a lábuk között van.

2017. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
100%
A baratnőd nem párt keres, hanem kitartott akar lenni, mert a kemény munka derogál neki. Úgy tűnik, rossz helysn kopogtat :D
2017. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Na mindegy felesleges ezen vitázni majd ők megoldják együtt a problémákat de egy biztos,hogy ő nem a pénzre hajt soha nem várta el egyik pasijától se,hogy vegyen neki ruhákat meg cipőket de akkor is akárki akármit mond igenis jól esik az ha néha a pasijától is kap valamit mert azt tudja,hogy tőle van és nem a saját pénzéből. Azért említettem a ruhát példának mert barátnőmnek az az egy szenvedélye van azért rajong semmi másra nincs szüksége. Az hogy havonta vesz magának valamit az természetes. Meg ő soha nem a drága cuccokat veszi hanem a kínai dolgokat soha sem arra ment,hogy minél drágább legyen egy ruha.
2017. aug. 18. 10:34
 28/62 anonim ***** válasza:
100%
És mondd csak, ő miket szokott venni a párjának ajándékba? ;)
2017. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezek szerint a nő vegyen a pasinak a pasinak nem kell vennie a nőnek.
2017. aug. 18. 10:44
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pasi vagy nő kérdése. Ha valaki meglep engem valamivel, legyen az a párom vagy egy barátom, akkor amint lehet én is viszonzom valamivel. Legyen az egy szál virág vagy egy csésze kávé. Nem várhatod el senkitől, hogy ajándékot vegyen neked, ha te soha semmivel nem vagy képes viszonozni a szivességeket.
2017. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!