Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem költ a párjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem költ a párjára?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm nevében szeretnék most kérdezni a legjobb barátnőmről van szó. Van egy pasija lassan 10 hónapja már,hogy együtt vannak és a barátnőm mindig panaszkodik,hogy a párja nem költ rá. Ne értsétek félre nem nagyravágyó lányról van szó mert ismerem. Ő egy nagyon aranyos és értékes lány aki már sokat szenvedett a pasik miatt. És nem azt várja,hogy pénzeljék meg eltartsák csak szeretné ha egy kicsit többet költene rá a pasija de ő valami miatt nem teszi. Ha mennek pl valahova akkor a srác a kaját meg az italt mindig állja azt nem kell megvennie a barátnőmnek de viszont ha szeretne magának egy új nadrágot felsőt vagy valami ilyesmit azt már a saját pénzéből kell megvennie mert a párja abban már nem segít neki. Nagyon sumák egy pasiról van szó főleg pénz dolgába. Miért lehet az,hogy ennyire sajnálja rá a pénzt? Nekem most szerencsére ilyen gondjaim nincsenek mivel jelenleg egyedülálló vagyok de jobb is így nekem csak szegény barátnőmet sajnálom. Tőlem kér tanácsot mindig. Elhagyni meg nem akarja mert ennek ellenére szereti. Csak sok minden van amit nem tud elviselni a párjában. Minden pasi amúgy ilyen,hogy nem költ a barátnőjére?
2017. aug. 18. 07:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy a lány a fiú szüleinél lakik a sráccal. Mennyit ad a rezsibe? Ha főznek rá is, mennyit ad a kosztpénzbe? Ha semmit, akkor ne követelőzzön. Nőként írom ezt.
2017. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném a magánéletüket kitárgyalni mert nem rám tartozik főleg nem idegenekre. De ő is beszáll a költségekbe szóval nem ingyen tartatja magát. Havonta 15 ezret ad le a pasija anyjának mert ugye ott ő kezeli a pénzügyeket. Mivel a lány nem fogyaszt sokat ezért csak a villanyba kell beleadnia meg ugye a kajába. Szintén 15 ezerrel az édesanyját is segíti a többi pénz az övé.
2017. aug. 18. 14:26
 53/62 anonim ***** válasza:
77%
Hát b..zki.. ha a páromnál laknék, főznének rám meg ők adnának tetőt a fejem fölé biztos, hogy nem az lenne az első gondolatom, hogy ugyan miért nem vesz nekem a pasim ruhákat... Örüljön, hogy odaköltözhetett. Ennyire hálátlan legyen valaki...
2017. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
Na na na azért álljunk csak meg egy az a barátnőmre nem kell főzni mert ő saját maga főz mindig a srácnak is meg a családjának is nem lusta soha nem volt az megvédem mert olyan mintha a testvérem lenne. Ti semmit nem tudtok az egészről csak pofázni meg okoskodni ahhoz értetek. Kettő a barátnőmnek van hova mennie nem hajléktalan van családja édesanyja oda bármikor visszamehet. Szóval hanyagoljuk már a témát túlságosan belejöttetek a másik ember bántásába. Hagyjuk a témát ne írjon már senki.
2017. aug. 18. 14:34
 55/62 anonim ***** válasza:
91%

Nem olvastam el az összes kommentet, de:


Ne beszélj minden nő nevében, hogy szeretjük azt, ha folyton vesznek nekünk vmit, mert nem. Én is nő vagyok, és nekem bőven elég az, ha néha kapok egy tábla csokit és meghívnak vhova. Mert egy értelmes, dolgozó ember nem a másiktól várja el a boldogulást. Én veszem magamnak a fontos dolgokat, kiv. ünnepekkor.


Ha a kisasszonynak kell új ruha, akkor tessék érte megdolgozni. Meg mondjuk a suliban nem a pad alatt kellett volna facebookozni, hanem tanulni. Aki tanul rendesen, az nem fog közmunkázni meg szobalányoskodni. Ezt ő cseszte el.


Főleg a pasi 200e-s fizetéséből... lehet, hogy az átlaghoz képest több, de messze nem olyan krőzus, mint ahogy annak te azt lefested. Én többet keresek ennél, de így is van, hogy nehezen jövök ki belőle, mert nem egy alapdolog van, amit meg kell venni, és akármennyire szeretem a párom, mindig lesznek nála fontosabb dolgok (pl. a saját egészségem - fogorvos nem két fillér, betegbiztosítás szintúgy). Ennyiből rohadt lovafias az is, hogy meghívja programokra és vesz neki kaját!


Ha a páromon azt látom, hogy azért kell a páromnak új felső, mert mondjuk 1 db elegáns inge van és az elszakadt, akkor kisegíteném. De az, hogy "hát, szeretnék még egyet a másik kettő mellé"... nem létszükséglet, kisanyám.


Nézzen magába a kishercegnő, és becsülje meg a párját. Te meg ha ennyire anyagias vagy, akkor jobb is, ha egyedül maradsz.

2017. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
82%

Mivel mi nem tudunk semmit az egészről, akkor minek írtál ki kérdést?

Maradtál volna csendben.

Ne azért kérdezz, hogy egyetértően buksisimit kapj, annak semmi értelme.

Fogadd el, hogy az itteni válaszolók szerint a barátnőd elvárása nem jogos.Annyit kérjen, amennyit ő is ad.Ez az egyenjogúság, ezért harcolnak a nők jó ideje.Az eltartatom a seggem egy pasival, otthon vagyok és lógatom a lábam, amíg ő keresi a pénzt, valamint majd az ő keresetéből vesz nekem cuki ruhákat, mert én nem tudok, kora már lejárt.A barátnőd gyerekesen gondolkodik, nem a ruhákon kellene törni a fejét, hanem azon, hogy kellene önálló életet élni a pasi szülei nélkül!

2017. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
88%
Annyiban igaz, hogy jól esik kapni dolgokat. Én is örülök, mikor kapok egy kis szivecskés csokit, vagy virágot. De a "gyere Cica, válassz valami csini szoknyát, ezt most én állom" dologtól őszintén szólva nem lennék elájulva, sőt, kellemetlennek érezném. Nem ez a figyelmesség, és szeretet jele. És őszintén szólva ez nem vall normális értékrendre, hogy a barátnődnek ez a legnagyobb bánata.
2017. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:
Na hát ez meg a másik,hogy a lány egyáltalán nem szeret a srác szüleivel élni neki minden vágya az,hogy ketten lakjanak külön a szülőktől. De mivel a srác nagyon anyás meg apás ezért ez lehetetlen lesz. De mondom ne folyjunk bele a témába.
2017. aug. 18. 14:57
 59/62 anonim ***** válasza:
86%
Én már csak annyit fűznék hozzá, hogy az nem kifogás, hogy "jajj dehát a ruha az egyetlen szenvedélye".. Na hát nekem meg az egyetlen vágyam most egy 17-es Ford Mustang, mégse várom el a páromtól, hogy vegyen nekem. Hiába vagyok oda valamiért, ha nem engedhetem meg magamnak anyagilag, akkor bizony le kell róla mondani. Nyilván vannak alapvető szükségletek, de a 600-adik naci már nem ez a kategória.
2017. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%
Azért a közös élethez a barátnődnek is jobban oda kéne tennie magát anyagilag. Akkor már nem csak 15 ropot kéne lecsengwtnie a közösbe. Vagy azt is a pasinak kéne finanszíroznia?
2017. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!