Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom a dolgot? Ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a dolgot? Ebben az esetben lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Volt egy ismerőse a páromnak (lány) múlt héten elmentünk vele moziba. Igazából nem olyan nagy barátok csak ismerősök...

Barátomnak nagyon szimpi volt a csaj ezért kitalálta , hogy hétvégére menjünk le a csajjal a nyaralójukba.

Le is mentünk.

Elmondása szerint nem a csaj tetszik neki, hanem magába az, hogy úgymond szeret velünk lenni. Mivel eddig az összes barátnőmmel összeveszett és senki nem volt velünk hajlandó eljönni pl. moziba es ez az egy meg mindig szívesen eljön. Mert neki a mániája, hogy társaságba legyünk mert ketten unalmas.....

Pedig akkor is teljesen jól érezte magát mindig.

Na most azóta nekem gyomorgörcsöm van. Nem szimpi a csaj nem is beszélek vele. Szerintem így a pár nap alatt ha 2 mondatot váltottunk egymással.

Ideges vagyok mikor ő is ott van. Nem tudom magam jól érezni. Feszült vagyok.

Mondtam is a barátomnak hogy nem akarok ennyi közös programot.

Erre még fokozta a dolgot. Nagyon ritkán szexelünk. Általában csak ha vmi ott alvósra megyünk. Mondtam neki, hogy semmit nem lehet csinálni mert ha mindenhol ott lesz... válasza és előtte miért nem merem? (Mármint egy szobába....) na ezen megint kiakadtam. Meg hozzátette, hogy csak persze akkor HA A CSAJT NEM ZAVARJA szóval lesz@rja hogy én mit akarok.

Meg akkor ezeket a dolgait sem értem.

Pl. Nekem mindig szól hogy minek csinálom meg a körmeimet miért nem hagyom simán, minek járok fodrászhoz, minek veszek ruhát.... Nekem mondja párom, hogy a csajnak kell csináltatni körmöt, meg a haját be kell festeni, meg nincs olyan nadrágja akkor majd vesz neki.. én meg mi van??? Ez komoly?!

A következő strandoltunk, mondja hogy teljesen uolyan az alakunk.. csak neki vagy 1000szer elmondta, hogy tök jó alakja van nekem meg mindig beszól, hogy milyen husis vagyok.

Szóvá is tettem ezeket a csaj előtt is, hogy nem értem neki ez mire jó..

Egyszerűen nem bírom, kiakaszt a tudat, hogy bármi tervünk lenne pl. wellnes vagy színház őt is el akarná hívni és amilyen a csaj nem mondaná, hogy menjetek inkább ketten.

Tegnap is feljött a színház téma, hogy akkor vegyünk e bérletet barátom első kérdése, hogy szereted mert akkor mehetnénk hárman.


Tényleg túlreagálom a dolgot? Mert barátom szerint igen. Szerintem meg nem. Jó legyünk jóba, de hogy tényleg hívni kell mindenhova mert nehogy megsértődjön.

Mit tegyek? Elvileg a csaj ha minden igaz elmegy külföldre 1 hónap múlva. De én ettől a pár naptól is kikeszültem.

Elég butuska a csaj meg mindig majmol engem arra gondoltam , hogy őt kéne lepattintani így.


Szerintetek?

22L


2017. aug. 31. 10:42
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
5 év ide vagy oda, úgy kivágnám ezt a taknyot, hogy csak nyekken. Melletted legyeskedik egy másik nő mellett (amit művel rég túlmegy a haverkodáson), őt ajnározza, de neked beszólogat, téged megaláz, teljesen leszarja, amit érzel. Ez a suttyó nem szeret és nem tisztel téged, nem értem, hogy tudod ezek után a párodnak nevezni. Csak azzal lehet ezt művelni, aki hagyja..
2017. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Felhozta azt is, mondjuk nem a hármast. Mert ő nem akar a csajjal csak mi ketten. Persze azonnal mondtam a választ. Még ő is mondta magától, hogy ő hiába akraja, ha én nem mert akkor az erőltetett lenne és úgyis behisztiznék az meg milyen kínos lenne a csaj előtt.

2 hétig meg várok mert akkor megyünk nyaralni (rokonaimhoz szóval oda nem jöhet hála istennek) . Ha azután is ez lesz (és még el sem utazik a csaj) kiadom az útját.

2017. aug. 31. 10:58
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Hat, teged azert nem nehez palira venni. Abszolut belemesz, hogy hulyenek nezzenek.
2017. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Nem nincsenek barátaink. Neki 2 haverja van abból egyikkel össze van veszve másikkal 1 évben egyszer találkoznak. Nekem egy legjobb barátnőm van ő viszont külföldre költözött. A többi barátnőmmel miatta összevesztem.

Ezert örül a csajnak, de fiúval nem hajlandó barátkozni

2017. aug. 31. 11:01
 15/40 anonim ***** válasza:
90%

"Ezert örül a csajnak, de fiúval nem hajlandó barátkozni"


:D Ne már :D


Te meg beveszed ezt a maszlagot? Akkor szenvedj csak tovább, egyesek szeretik, ha átb@sszák őket, úgy fest te is ide tartozol. Ha több eszed lenne egy marék forgácsnál, már nem lennék ezzel a gyökérrel.

2017. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
nem az utódod a butuska, hanem te.
2017. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

annyira nyilvánvaló, hogy (már) nem szeret téged ez a fiú.


provokál, mert szakítani nincs gatyája. mibe fogadjunk, hogy ha otthagynád, azonnal "megvigasztalná" a csaj?

2017. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan képes vagy együtt lenni egy olyan emberrel, akinek unalmas a társaságod? Komolyan beveszed ezeket a szar szövegeket, amikor a tetteiből teljesen egyértelmű, hogy egyáltalán nem szeret?

Tudod ha csak barátkozni akarna emberekkel, akkor nem lennének kikötései az illető nemével kapcsolatban ;) Nem tűnt fel? Tényleg ennyire ostobán naiv vagy van valami konkrét mentális problémád, hogy ezt nem veszed észre? Hogy vagy képes bárkitől eltűrni, hogy ilyen módon megalázzon, semmi önbecsülésed? Szereted kínozni magad mindenféle hulladékokkal?

Azt kell, hogy mondjam, hogy meg is érdemled ezt a bánásmódot, normális ember már hatszor kivágta volna ezt a f-szkalapot.

2017. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, írj már ide két hét múlva, hogy mi történt, mondjuk én már rég kihajítottam volna, de ezek szerint veled meg tudja ezt az alja dolgot tenni
2017. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
A kapcsolatotok úgy köhög, mint egy 20 éves kétütemű trabant egy 30 fokos emelkedőnek fölfelé vezető úton!
2017. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!