Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom a dolgot? Ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a dolgot? Ebben az esetben lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Volt egy ismerőse a páromnak (lány) múlt héten elmentünk vele moziba. Igazából nem olyan nagy barátok csak ismerősök...

Barátomnak nagyon szimpi volt a csaj ezért kitalálta , hogy hétvégére menjünk le a csajjal a nyaralójukba.

Le is mentünk.

Elmondása szerint nem a csaj tetszik neki, hanem magába az, hogy úgymond szeret velünk lenni. Mivel eddig az összes barátnőmmel összeveszett és senki nem volt velünk hajlandó eljönni pl. moziba es ez az egy meg mindig szívesen eljön. Mert neki a mániája, hogy társaságba legyünk mert ketten unalmas.....

Pedig akkor is teljesen jól érezte magát mindig.

Na most azóta nekem gyomorgörcsöm van. Nem szimpi a csaj nem is beszélek vele. Szerintem így a pár nap alatt ha 2 mondatot váltottunk egymással.

Ideges vagyok mikor ő is ott van. Nem tudom magam jól érezni. Feszült vagyok.

Mondtam is a barátomnak hogy nem akarok ennyi közös programot.

Erre még fokozta a dolgot. Nagyon ritkán szexelünk. Általában csak ha vmi ott alvósra megyünk. Mondtam neki, hogy semmit nem lehet csinálni mert ha mindenhol ott lesz... válasza és előtte miért nem merem? (Mármint egy szobába....) na ezen megint kiakadtam. Meg hozzátette, hogy csak persze akkor HA A CSAJT NEM ZAVARJA szóval lesz@rja hogy én mit akarok.

Meg akkor ezeket a dolgait sem értem.

Pl. Nekem mindig szól hogy minek csinálom meg a körmeimet miért nem hagyom simán, minek járok fodrászhoz, minek veszek ruhát.... Nekem mondja párom, hogy a csajnak kell csináltatni körmöt, meg a haját be kell festeni, meg nincs olyan nadrágja akkor majd vesz neki.. én meg mi van??? Ez komoly?!

A következő strandoltunk, mondja hogy teljesen uolyan az alakunk.. csak neki vagy 1000szer elmondta, hogy tök jó alakja van nekem meg mindig beszól, hogy milyen husis vagyok.

Szóvá is tettem ezeket a csaj előtt is, hogy nem értem neki ez mire jó..

Egyszerűen nem bírom, kiakaszt a tudat, hogy bármi tervünk lenne pl. wellnes vagy színház őt is el akarná hívni és amilyen a csaj nem mondaná, hogy menjetek inkább ketten.

Tegnap is feljött a színház téma, hogy akkor vegyünk e bérletet barátom első kérdése, hogy szereted mert akkor mehetnénk hárman.


Tényleg túlreagálom a dolgot? Mert barátom szerint igen. Szerintem meg nem. Jó legyünk jóba, de hogy tényleg hívni kell mindenhova mert nehogy megsértődjön.

Mit tegyek? Elvileg a csaj ha minden igaz elmegy külföldre 1 hónap múlva. De én ettől a pár naptól is kikeszültem.

Elég butuska a csaj meg mindig majmol engem arra gondoltam , hogy őt kéne lepattintani így.


Szerintetek?

22L


2017. aug. 31. 10:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy másik csaj, másik történet, nem ez a lényeg b+! Te tényleg ennyire hülye vagy?
2017. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Kérdező valamit makacsul nem akarsz észrevenni, pedig nemhogy kiböki a szemedet, de egyenesen le is köp és még mellé pofán is csap: ebben a kapcsolatban úgy rád untak, mint a karácsonyi szakadt zoknira!

Ebben a kapcsolatban nem látom, hogy te bármiben is számítanál, vagy első lennél. Idegen nők, előrébb valók nálad. 5 év ennyit jelent a másik félnek.


Te már ha keresztre feszülsz, sem leszel elég jó.

2017. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Te iszonyatosan ostoba vagy!
2017. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Úgy sem fogsz vele szakítani 2 hét múlva sem, és az se lesz változás, ha ez a csaj elutazik. Akkor majd kerít egy újabbbat, hiszen ketten unalmas neki, aztán majd azzal is ugyan ez vagy hasonló lesz. Aztán majd megint kiirsz egy kérdést, hogy ez mennyire normális?

A pasid nem normális, és te sem vagy az, hogy vele vagy, ezt egyáltalán eltűröd. Már rég ki kellett volna vágnod, nem értem mi tart mellette. De ha vele maradsz, akkor meg kussolj, és tűrd tovább némán a barátod megaláztató hülyeségeit.

2017. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nem kell neki a csaj baràtnőnek .:D Én megkérdeztem volna tőle hogy akkor mit akar a csajtól mert ezzel azt àrulta el meg ugy amiket leírtál a viselkedéséről hogy hàrmast akar de lássa rajtad hogy feszült és ideges vagy így nem meri megk3rdezni.Sztem idő kérdése vagy teljesíted amit akar vagy otthagyod a francba.
2017. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
jo ez neked,?
2017. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem erre a csávóra, ő az, aki strandról jövet mindenféle csajokat leszólítgat, ugye? Már akkor is gyanús volt, hogy a kérdező nem épelméjű. Most már fix.
2017. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

"Elvileg a csaj ha minden igaz elmegy külföldre 1 hónap múlva."


Lehet, hogy lennék olyan genya, hogy megvárjam azt a egy hónapot és csak másnap tegyem lapátra.

Amikor már se az a csaj, se én. Két szék közt a pad alá... :)

2017. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Jön majd másik csaj.

Kérdező, te tudod jól, milyen féreg a pasid, de inkább választod a vakságot és ostobaságot.

Küldd már el a p.csába, mert idiótának néz, és az is vagy, mert nem vágod ki. mit ad ő neked? Csak megaláz, hülyét csinál belőled.

De tudod, meg is érdemled, ha ezek után vele maradsz.

2017. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Figyeljetek szerintem mindegy mit írunk neki, annyira elvakult ( és ez amúgy látszik abból is amiket nektek írt válaszra) és naiv, hogy nem fogja ott hagyni , a legvégsőkig fogja húzni ez a fiú, megalázni. Aki hagyja magát, nem akarja látni az valóságot, az megérdemli....



22L

2017. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!