Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem 6 hónap házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 6 hónap házasság után azt mondta nekem hogy "kuss legyen", szerintetek ez belefér?

Figyelt kérdés

Velem még soha senki nem beszélt így, és férjemet se így ismertem meg.

Egy baromságon összekaptunk miatta, és ezzel zárta le.

Majd átjöttem a másik hálóba és itt fogok aludni.

Olyan szomorú vagyok, már a válásra is gondoltam.


2017. szept. 1. 00:51
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
28%

A pasim is mondta már nekem hogy kussoljak én is bekussoltattam őt párszor, húha nagy cucc..

Minden hülyeségért való válás helyett meg javaslom a probléma megoldást.

2017. szept. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
17%
Én is mondtam már ilyet az asszonynak. Amikor nem lehet lelőni, egy apró szaron (kb, mint a tiétek) pörög és nem tud tovább lépni. Sajnos akkor már nem tudom másképpen "kizökkenteni". Ez után csend lesz. Mondjuk ő tanul belőle, nem pedog vállni akar. Nyilván van, hogy ő utasít engem rendre, nem biztos, hogy kussolj szóval, de veszem én is a lapot.
2017. szept. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
82%

Itt inkább az a gond, hogy olyan alapvető igényeket nem vesz figyelembe, mint hogy szomjas vagy.

Bár te sem lehetsz túl èletképes egyed, ha nem mész el egyedül a boltba vizet venni, inkább szomjazol egész éjjel.

2017. szept. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
9%

Egy hetes kapcsolatocskánál nem kellene, hogy beleférjen.

Hat hónapos házasságnál viszont már egyfelől ismerned kéne annyira, hogy egy ilyen esemény ne lepjen meg, másfelől tudnod kellene kezelni a helyzetet.


Szóval túl hamar házasodtál és éretlenül.

2017. szept. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
0%
Kigyulladt a "kuss" felirat. 😂
2017. szept. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
86%
Emberek, hol van az egymás iránti tisztelet? Nem fér bele SEMMILYEN durva beszéd. Se házasságba, se más emberi kapcsolatba. Ha ez volt az első eset, nem kell elválni. De a menekülő utat mindenképpen kezdd el kiépíteni. Ha többször is durván beszél veled, akkor sajnos le kell lépni. Lehetőleg az első pofon előtt. A vízre meg ezentúl figyelj oda te. A férjed letojja, hogy szomjas vagy.
2017. szept. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
88%
Most komolyan meddig tartott volna megállni vízért 3perc? Az meg külön gyökérség hogy hogy a maradékot megitta. Vicces? Qrvára nem az. Elválni nem kell, csak a levonni a következtetéseket. Ha ilyen piti dologban így számíthatsz rá akkor mi lesz egy komolyabb szituban?
2017. szept. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
86%

Azt hiszem, jól bevásároltál a pároddal. Ahogy látom, ágybetétnek, meg házicselédnek kellettél neki. Hat hónap után ez van, nulla ön kontroll, vita megoldása a "kuss legyen", még is mi lesz később?

Nem mondanám, hogy nagyon tiszteljük egymást a párommal, de több 10 év együttlét alatt sem mondtunk ilyet, vagy hasonlót egymásnak.

Az elég sokat mond a pasi természetéről, hogy tudja, nincs otthon víz, mondod, hogy a közeli üzlet zárva lesz, de azért sem vesztek vizet, mert ő a megmondó ember. Nagy a valószínűsége, egyre több dologban, ő fogja megmondani a tutit, ami megkérdőjelezhetetlen igazság.

Ezen még túl lépnék, de több hasonló lesz, ahol semmibe vesz, elgondolkodnék, jó ez nekem? Különben, szép lassan csak báb és cseléd leszel, aki max igent bólinthat. Sajna, látok ilyen kapcsolatokat.

2017. szept. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sem fér bele, biztos nem lennék olyannal, aki annyira nem kezel egyenrangúként, hogy úgy érzi bekussoltathat, majd engedelmeskedek neki, mert durva és lekezelő volt. Na persze.


Hozzámentél, hát tessék. Talán megbocsátanék házasságban, ha magától bocsánatot kérne és magától mondaná el, miért elítélendő, amit csinált.


Most komolyan a gondjaidait, legyenek bármilyenek milyen alapon nem hallgatja meg és nem segít megoldani?


Ugyan nem házasság, csak kapcsolatféle, de nekem kb 4 hónapja a srác egy ártatlan megjegyzésre, hogy "na most fejezd be". Olyan indulat volt benne és lekezelés, megvetés, hogy befejeztem, otthagytam, az életben nem kezdeményezek vele semmit többet. Persze mondta, hogy nem úgy értette, de már ki nem sz.rja le? Nem is az zavart, hogy csúnyát mondott, mert nem, nem is az, hogy nem volt rám kíváncsi, hanem az az idegbeteg lekezelő stílus, ami egyenrangú kapcsolatban nem fér bele.


Csak hogy legyen másik oldala is, a valóban hiperaktív másodunokatesómnak egyszer mondtam, hogy kuss. Beszélgettem az anyjával, valami fontos volt, de folyamatosan beszélt a lány, és nem tudtam végigmondani a mondatot. Először kértem szépen, meg minden ilyesmi, de beteg a lány, nem tudja visszafogni magát.. aztán mondtam, hogy kuss. Egyből olyan lelkiismeretfurdalásom lett, otthagytam az anyját, bocsánatotkértem, hogy csak nagyon ideges voltam, és egy egész nap csak vele játszottam. Másnap is kérdeztem, hogy ugye nem haragszik, nem akartam csúnyán beszélni vele meg mittudomén. Hálistennek(vagynem), hozzá volt szokva a kusshoz, ezért nem vette fel.


És ez nem is egyenrangú viszony, hanem én, mint felnőtt, felette állok, mégis tepertem a bocsánatáért és sajnáltam, hogy ilyen durván éreztettem vele, hogy ő kevésbé fontos.


Párkapcsolatban ezt csak viccből mondtam eddig, annak is vette a másik.


Mindenki lehet ideges, de mindenki annyit enged meg, amennyit gondol a másikról. Ha nem gondoltam volna, hogy megtehetem, nem tettem volna meg a gyerekkel, hogy azt mondom, kuss.


Ahogy párkapcsolatban is voltam ideges, egyszerűen otthagytam és megmondtam, hogy te nem vagy normális, vagy hasonló..


Bocsáss meg, ha nagyon teper, de a következő lekezelő magatartásnál lépj le, idővel csak rosszabb lesz, mind az ő reakciója, mind a te hozzáállásod.

2017. szept. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
19%

Ergó az a probléma hogy nem volt otthon ásványvíz?


Meddig tart megnyitni a csapot és inni belőle? Vagy ha majd szomjan halsz meginni 2 pohár üdítőt?

Vagy ha rossz a csapvíz akkor mondjuk forralsz vizet és teszel bele filtert és kész a tea...

Ha meg egyik se jó akkor ott van az hogy átmész a szomszédhoz és kérsz 1 üveg vizet.

2017. szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!