Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem 6 hónap házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 6 hónap házasság után azt mondta nekem hogy "kuss legyen", szerintetek ez belefér?

Figyelt kérdés

Velem még soha senki nem beszélt így, és férjemet se így ismertem meg.

Egy baromságon összekaptunk miatta, és ezzel zárta le.

Majd átjöttem a másik hálóba és itt fogok aludni.

Olyan szomorú vagyok, már a válásra is gondoltam.


2017. szept. 1. 00:51
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
87%

Nem fér bele, és ez az egész víz sztori is az ő gyökérségét bizonyítja. Korábban nem volt ilyen?

Ez azért még nem váló ok, de én is azt ajánlom, hogy ezek után légy résen. Biztosíts magadnak menekülő lehetőséget, legyen félre tett pénzed stb, ha tovább durvulna a helyzet.

Sajnos sokszor van olyan, hogy az egyik fél (leginkább a férfi) nem mutatja ki teljesen a foga fehérjét, csak mikor már teljesen "nyeregben van", mert a nő már "felégetett mindent" maga körül. Pl. leépültek a baráti kapcsolatai, ha volt is saját lakása akkor azt már eladták és beleolvasztották a közösbe stb. Mert akkor már tőle függ, és nem tud csak úgy lelépni. Szóval nálad ne legyen így. Tudjál hova elindulni, ha úgy érzed menni kell.

2017. szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
89%

#21, itt most nem a vízről meg az alternatív megoldásokról van szó, hanem a férj viselkedésén. A nő kérte hogy vegyenek, mert a másik bolt már zárva. A férj meg letojta, aztán haza érvén még gyorsan meg is issza a maradékot a felesége elöl, és mindezek után még mindig neki áll feljebb, és mondja hogy kussolj. Hát undorító.

A kérdező nyilván csak megoldotta hogy igyon valamit, de attól még hányinger az ahogy ezt a helyzetet a férfi kezelte.

2017. szept. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Na közben töröltek szt-t, így a #20-nak ment a válaszom.
2017. szept. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
77%

A kedves férj is abból indul ki, mint itt többen is: nehezebb válni, mint szakítani. Többet megenged magának, mert "ennyiért még úgyse fogsz elválni". Ha most nem szabod meg a határokat, akkor lesz ez még így se.

Nem kell elsőre elválni. De itt és most tisztázni kell, hogy ezt a hangnemet nem tűröd el, és ne vegye természetesnek, hogy nem hagyod el. Nem olyan nagy cucc elválni, hogy megérje inkább mindent benyelni.

2017. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
80%
Amit mondott az a kisebbik baj. Az, hogy utána nem mentetek el máshova vízért, holott direkt megitta amikor tudta, hogy szomjas vagy...na ez a nem semmi.
2017. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
84%
Majd azért írd meg mi volt reggel, bocsánatot kért-e, hogy viszonyult hozzád stb.
2017. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
91%

A probléma nem a kuss legyen-nel van...hanem azzal, hogy elmondtad, nem lesz nyitva a bolt, nem volt hajlandó vizet venni veled máshol, és mindennek tetejébe még megitta előled a vizet.


Ha poénkodunk a párommal, és csak színészkedve húzzuk egymást, akkor nálunk belefér a kuss legyen, de abszolút vicc szinten. Komoly helyzetben soha nem mondjuk egymásnak, csak ha vicces a szitu. De tudjuk mi van mögötte, és egy utolsó korty vizet is elfeleznénk egymással!

2017. szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
84%

100 év házasságba se fér bele.

A víz dolog se.

Ha párom szeretne valamit, akkor a világ végéről is meghozom.

Szeretem, csak azért.

2017. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
95%
Maga a kifejezés tőlem is elhangzott már (nő vagyok) párom felé, hirtelen felindulásból, megbántam, azonnal bocsánatot kértem. A vizes sztori az, ami nem férne bele részemről. Szerintem ez kifejezetten bunkóság volt.
2017. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem elég egyoldalú a sztori. Mi is szoktunk azon összekapni, hogy valami a párom szerint állati vicces, szerintem meg bunkóság és tényleg ő sértődik meg, mert csak viccelni akart... Nem hiszem, hogy kérdező hatalmas könnyáztatta szemekkel a kezeit tördelve állt a sarokban, míg a dúvad férje félrelökte és megitta az ásványvizet...

Egy normális ember akkor mondja azt, hogy "kussolj", amikor perceken keresztül megállás nélkül nyomja valaki a fülébe a magáét és nem akkor, ha valaki normálisan elmondja, hogy "megbántottál, szerintem bocsánatot kellene kérned".

Az meg biztos senkivel nem fordult még elő, hogy azt hitte, neki van igaza, hiába mondta neki valaki, hogy nem lesz jó, ahogy tervezi...

Kétségtelenül a kérdező járt rosszul ebben az ügyben, de erősen túlreagálta az egészet...

2017. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!