Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem 6 hónap házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 6 hónap házasság után azt mondta nekem hogy "kuss legyen", szerintetek ez belefér?

Figyelt kérdés

Velem még soha senki nem beszélt így, és férjemet se így ismertem meg.

Egy baromságon összekaptunk miatta, és ezzel zárta le.

Majd átjöttem a másik hálóba és itt fogok aludni.

Olyan szomorú vagyok, már a válásra is gondoltam.


2017. szept. 1. 00:51
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
43%

Anyám rendszeresen ezt vágta a fejemhez, ha valamire rápörgött, és logikus érvekkel rámutattam, hogy nincs igaza, hiába hisztizik. Ahogy a 19-es is észrevette már, ezzel teljes egészében azt mutatta felém, hogy nem számítok, mert akkor is az van, amit ő akar, ha nincs igaza. Éppen ezért amióta elköltöztem, senki mástól nem voltam és vagyok hajlandó ilyesmit eltűrni. Válni nem válnék érte, de ott helyben belőlem is előjött volna az állat, az biztos, és egyértelműen a tudtára adtam volna, hogy soha többet ilyet ne merjen megengedni magának, mert egyrészt nem vagyok az alárendeltje, hogy sz.arba vegye a kérésemet, a véleményemet vagy a problémámat, nem is ezért mentem hozzá, másrészt ezt a hangnemet nem tűröm attól, akivel az életemet tervezem leélni. Vannak határok, és ő éppen átlépett egyet. Igaza van a 34-esnek is, ezt rögtön a tudtára kell adnod, mert különben azt fogja gondolni, hogy máskor is megteheti.

Mellékesen azután, hogy még az otthoni vizet is megitta, én megmondtam volna neki, hogy akkor most elmegy szépen és vesz vizet, vagy kezdheti tudatosítani magában, hogy mostantól magára kell vásároljon, mert én többet nem fogok venni neki semmit, akármit is kér.

Ne legyél szomorú, aludj rá egyet, hogy te is lenyugodj, reggel ültesd le beszélgetni, legyél nyugodt, de határozott, és remélhetőleg mindent meg tudtok majd oldani. :)

2017. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
43%
Ha megkérdeznék tőlem, én azt válaszolnám, hogy azért váltam el, mert a férjem úgy beszélt velem, mint amit a kutya sem érdemel, és szerinte ez teljesen rendben van így(nem kért bocsánatot és nem ígérte, hogy többet nem mond ilyet).
2017. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat.

Gondolkoztam, egy házasságban szerintem nem kell semmit eltûrni, az ilyen és ehhez hasonló beszéd semmiképp sem megengedett. Ahogy az egyik hozzászóló írta, ha rendszeresen nem úgy viselkedik valaki, mint ahogy a házasság előtt, akkor már nem ugyanaz az ember akivel az életünket összekötöttük... Sosem viselném el ha valaki, pláne a párom, így beszélne velem.


Végül éjjel bocsánatot kért, és megbeszéltük hogy ilyen nem fordulhat elő többet.


Valaki azzal támadt hogy miért nem mentem el magam a boltba vagy forraltam vizet. Nos, oyan helyen lakunk ahol nők nem mászkálnak egyedül, pláne nem éjjel, mivel itt szinte mindennaposak a késelések, néha lövöldözések... A viz pedig forralás után sem iható.

2017. szept. 5. 10:59
 44/47 anonim ***** válasza:
0%

Oké.

Szóval trollkérdés volt.


Ügyes! :)

2017. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt hogy érted?
2017. szept. 5. 18:07
 46/47 anonim ***** válasza:
65%

Szerinted mennyiben életszerű, hogy aki ilyen durva környéken él, az egyből "szomcsi" lesz és a váláson kezd agyalni, ha meghall egy "kusslegyen"-t?

Semennyire.

2017. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

Egy veszélyes országban élés hogy függ össze az egymás iránti tisztelettel?

Valószínûleg sehogy.

2017. szept. 5. 23:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!