Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem 6 hónap házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 6 hónap házasság után azt mondta nekem hogy "kuss legyen", szerintetek ez belefér?

Figyelt kérdés

Velem még soha senki nem beszélt így, és férjemet se így ismertem meg.

Egy baromságon összekaptunk miatta, és ezzel zárta le.

Majd átjöttem a másik hálóba és itt fogok aludni.

Olyan szomorú vagyok, már a válásra is gondoltam.


2017. szept. 1. 00:51
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
57%
Számomra nem világos, hogy ha tudjátok, hogy nem iható a csapvíz, miért hagyjátok ennyire az utolsó pillanatra a vízvásárlást? De ha már így történt, veszekedés helyett miért nem mentetek el innivalót venni? Ha a bolt be is zárt, benzinkútnak csak kell lennie a közelben. A shopban lehet venni ásványvizet, üdítőt. Ezzel együtt nem elfogadható a durva beszèd. Egyik féltől sem.
2017. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
85%

Egy normális ember nem issza el az utolsó maradék vizet a másik elöl, pláne hogy pont az ő hibájából nem volt több. Innentől borult is a normális ember elmélete....

Nem tudni, hogy a nő mennyire mondta a magáét, inkább arról van szó, értelmeset nem tudott hozzá fűzni, mivel tényleg ő volt a bunkó, és másképp nem tudta a vitát lezárni. Valamint normális ember még ha ilyen ki is csúszik a száján a vita hevében, perceken belül ahogy lenyugszik odamegy a másikhoz, és bocsánatot kér. De feltételezem ez nem történt meg, különben nem másik hálóban aludt volna a kérdező.

2017. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 acelsziv ***** válasza:
28%

Azonnal válj el. Meg se próbáljátok megbeszélni a dolgot.

Hűűűhaaaa. Micsoda tragédia történt. Felháborító.


Csak azt nem értem, hogy degeneráltak minek házasodnak...


Ja. Gyereket pláne ne akarj. Mert ha ennyin kiakadsz a gyereknél két nap után felkötöd magad.

2017. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
44%

megesik, hogy a férfi száján kipattan egy ilyen dolog, hiába "fogadta meg magának", hogy ő így veled soha nem fog beszélni. El lehet nézni neki, emberből vagyunk.


VISZONT! (NAGYON FONTOS!!!)

Meg kell mondanod neki, hogy veled többet így sohasem beszélhet, akármennyire mérges! Ez halál fontos! Nem tudom jobban kihangsúlyozni!

Nem kell ordibálni vele, nem kell nyavalyogni, sírni, nem is kell rávenni, hogy bocsánatot kérjen, egyszerűen megmondani, hogy soha többet!


A pasi meg fogja érteni, fel fogja fogni, lehet még bocsánatot is kér, bár szerintem ebben az egy esetben nem kell ezt erőltetni, és ezzel le van tudva. Kész.


Még egyszer, HALÁL FONTOS, hogy megtedd ezt!

Ha nem teszed, nem mutatod meg neki, hogy nálad mi a határ és úgy fogja felfogni, hogy nálad ez még meg van engedve, el van nézve. NE ENGEDD!

Láttam már ilyet és a nő nem szólt egy szót sem és a pasi egyre durvábban mert beszélni vele és a nő tűrte.

Ne várd a sült galambot, mond meg neki, hogy SOHA TÖBBÉ! Meg fogja érteni!

2017. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
26%
Minek mentél hozzá basszus?!? ROhadtul nem fér bele
2017. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
60%

Egyébként anno nekem sem tűnt fel, mit is gondol a srác valójában rólam. Néha viccelődtünk, hogy "te ezt úgy sem tudod megcsinálni", "te ehhez nem értesz", "ja persze, majd pont te", "inkább hozzá se kezdj", "majd én fogom" meg ilyesmi, de azt gondoltam, csak húz, mert szeret cukkolni, mert ideges leszek, én is piszkálom, és általában szex lett a vége.


Erre tessék, volt valóságtartalom a játék mögött.

2017. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
23%
Minek összeházasodni, ha utána már ennyiért el akarnál válni? Előbb fel kéne nőni, utána házasodni. Nem fordítva.
2017. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó, ugye nem gondolod komolyan, hogy házasságon belül bármit megengedhetnek maguknak az emberek, hisz köti őket az eskü?


Az én felfogásom szerint addig köt az eskü, amíg az ember, akivel házasságot kötöttem olyan, mint házasság előtt volt. Ha egészen más személlyé válik, a testén kívül semmiben nem hasonlít önmagára, akkor nem neki esküdtem hűséget.


Azonnyomban válnék, ha rá sem ismernék a férjemre.

2017. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
28%
Nálunk ez mindennapos, mégis imádjuk egymást.
2017. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
62%

Ezért elválni hülyeség lenne. Gondolj bele, megkérdezik, hogy miért váltatok el, a válaszod meg az, hogy mert azt mondta hogy kuss legyen. Ez még azért éppen belefér (hiszen ha ideges az ember könnyen kicsúszik mindenféle a szájából), elhiszem hogy durva volt, de nem annyira hogy váljatok.

Mondd el neki hogy rosszul esett, meg rendezzétek ezt a dolgot, azt jólvan.

2017. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!