Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarnának ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarnának ezek a dolgok a párotokban? Vagy csak én lettem házsártos? Fonto$ lenne

Figyelt kérdés

Több, mint három éve vagyunk együtt a barátommal és nagyon szeretjük egymást.

Ahogy múltak az évek előjött pár dolog, ami néha idegesit, és nem tudom, hogy tényleg zavaróak lehetnek ezek mások számára is, vagy csak én lettem túl komoly, fapofás?


Olyan dolgokról van szó, mint pl:

-mivel anyukám már ritkán van itthon, legtöbbször itt vagyunk és szinte olyan, mintha már együtt laknánk, igy legtöbbször kettőnkre főzök. Mindig próbálom a legjobbat kihozni, hogy ha jön munkából örüljön. Azzal meg nagyon fel tud húzni, hogy jön, leül és nekifog telefonozni. Én meg teritsek, vagy esetleg szedjem el az asztalt, mert evés után ő lefekszik és nyomkodja.

S nem csak ilyenkor, hanem úgy általában is ha épp nem filmezünk, vagy van valami programunk, akkor jó darabig képes ellenni vele, közben én vagy teszek-veszek vagy csak ott vagyok mellette...és zavar, mert ehelyett foglalkozhatna vagy segithetne nekem is.

-A másik, hogy ha valamit kell csinálni akkor mindig külön szólnom kell neki, mert ha nem, akkor nem veszi észre magát és nemigazán csinál semmit. Persze az ő dolgait rendezi, autót, motort, de pl a lakásban nem mozdit meg semmit, csak ha már kétszer elmondtam.

-zavar az, hogy néha túl elhülyéskedi a dolgoat. Ne értsétek félre, én is szeretek viccelődni, szeretem a humort... de olyanokra gondolok, mint pl jön haza és finom csókok meg simogatás helyett elkezd csipkedni, vagy harapdálni. Vagy autóban ülve csapkodja a lábam, harapja az orrom, meg ilyenek. Ezek néha mókásak, oké, de nem normálisabb, férfiasabb lenne, ha finoman csókolgatna,simogatna inkább, homlokpuszit adna, kézen csókolna stb...

-szokásommá vált jóideje, hogy mikor nevetek, húzom az orrom is, tehát ráncosodik az orromnál a bőr, akaratomon kivül. Ezt legtöbbször kifigurázza, és ha észreveszi ő is elkezdi húzni az orrát, pofákat vág, persze csúfan néz ki...és nekem meg olyan érzésem van, hogy csúfolkodik velem, hisz gyakran csinálja és olyan,mintha csúnyának látna emiatt...ő meg azt mondja nem csúfolódik, csak viccelődik.


Nem tudom miért, de ilyenkor mintha vesztene a férfiasságából. Persze lehet, hogy túl sok filmet nézek, és emiatt más elvárásaim lennének arról, hogy viselkedik egy férfi a nőjével? Nem tudom mennyire normálisak ezek a dolgok és mennyire érthető, hogy zavarnak? Első komoly kapcsolatom, kiváncsi vagyok a véleményetekre!

21N


2017. szept. 11. 23:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%

#6 vagyok

Volt olyan idegesítő dolga, amit kb 6 év volt mire abbahagyott

A vezetési stílusáról inkább nem írok, mert csak felhúzom magam, még egyszer életveszélyes dolgot művel (volt már, hogy ordítottam vele az autóban), ha még egy ilyen lesz, többe nem vezet amikor az autóban ülök.

Szóval 8 év után is van ami felcseszi az agyamat. Csakhogy nem kattogok rajta egésznap, ott akkor idegesít, és továbblépek, nem cipelem az érzést.

Én is kiakasztom néha, de ezek a rossz érések nem minden naposak és nem tartanak sokáig.

De ehhez az kell, hogy tekintettel legyünk a másikra és ha valami zavarja, ne rántsunk a vállunkon csak úgy.

2017. szept. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Már az előző 3 kérdésednél is sokan leírták, hogy hagyd el.

Kettőt találtam is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


A dollárjelből és az írásképedből azonnal felismertelek.

2017. szept. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ahogy olvastam a kérdésed az jött le, hogy annyira másak vagytok... lehet neki jelezni, hogy ez sok, vagy változzon, de akkor meg ő veszítené el az egyéniségét, éshát eléggé visszakéne magát fognia, hogy "megfeleljen" neked... egyébként ezek a dolgok addig tűrhetőek, míg nagyon szerelmes az ember, aztán ha elmúlik a lila köd már idegesítene, és csak vitát szülne. gyerekes a párod, az összes közül engem az első kettő zavarna a legjobban, mert ha ennyit nem képes tenni, mi lesz később?
2017. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha állandóan kiírsz vele kapcsolatos kérdéseket, hogy ez zavar az zavar, tök egyértelmű hogy nem szereted ...
2017. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az előző két kérdéseddel együtt azt mondom, hogy nem igazán illetek össze. Te azt hiszed, hogy a barátod gondolatolvasó, és ha valami nem úgy történik, ahogy elképzeled (nem pedig kimondod), akkor hisztizel.

Párod meg nem veszi figyelembe az igényeidet, és értelmes kommunikáció helyett kicsinyes játszmákba megy bele, ami egy gimishez sem méltó, nemhogy egy 26 éves emberhez.

2017. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Úristen. Ezt a kérdést biztos hogy nem én írtam ki? :D kicsit gyanús,majdnem minden stimmel.. :D

Szóval,én is így érzek. De az idők során rengeteg dolgot meg tudtunk már oldani. Attól hogy nem vagyunk ugyanolyanok,még nem jelenti hogy nem tudunk megegyezni. Ez is a hosszú kapcsolat egyik fontos tényezője,hogy idővel összecsiszolódtok,ha rendeszeresen megoldjátok a problémákat.Az én párom is ilyen,hogy telefonozik,mindig fontos dolga van ha épp mosogatok vgay főzök,szóltam is érte,beszéltünk is erről,de semmi. Viszont a többi dolog javult,úgyhogy gondolom ez már nem olyan fontos.

Ez nem azt jelenti hogy nem szeretem,az anyuka is szereti a gyerekét de mégse hagy rá mindent,meg mondjuk idegesíti ha rugkapál az asztalnál stb. Ez nem annak a jele hogy már nem szereti. Csak a másiknak is tennie kell néha valamit hogy működjön az összhang.

21/N

2017. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!